Skocz do zawartości

Pytanie 30 heh


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No i trzeba dodac ze do monoplowego droga ma charakter liniowy a spowrotem zmienny okreswy z nieprzwidywalna amplituda i okresem

 

I wowczas takie zjawiska nazywamy fizyką relatywistyczna ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to się nazywa przestrzeń zmiennicza względem przesunieć.

Jeszcze mogła by być zmiennicza względem obrotów, tj po obrocie o 360 stopni otoczenie nie jest już to samo :)

 

PS. Ale zaduch ehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki - chyba go zagniemy tymi odpowiedziami - niech sobe smarkacz nie mysli, ze my to nie wiemy niby jaki wielki wszechswiat jest ;D

 

 

Poza tym Chciałem jeszcze dodać, że nasz model fizyczny, czyli Rychu Smoliwąs z Oruni dolnej w podróży po znanym sobie wszechświecie, może natknąć sie (zwłaszcza w drodze powrotnej) na wiele zupełnie nie przewidywalnych zjawisk. Na przykład:

 

- może wpaść w czarna dziurę, czyli otwartą studzienkę kanalizacyjną

- może osiągnąć tzw "horyzont zdarzeń", czyli punkt w którym otaczające go zdarzenia przestaną być rejestrowane

- czasmi tez (i to jest na razie poza teorią wzgledności) naszego Rycha może porwać i odwieźć na sygnale w bezpieczne miejsce białoniebieski statek kosmiczny z napisem Policja albo Ambulans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka takich ultrarelatywistycznych odpowiedzi , a tutejszy założyciel wszechświata ustalający prawa fizyki założy Nam taką bariere potencjału że będziemy musieli sobie poszukać innych wszechświatów równoległych ....( lub ewnetualnie spróbować przetunelować pod nieco zmienioną funkcją falową )

 

PS. Klima się znowu zj....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka takich ultrarelatywistycznych odpowiedzi , a tutejszy założyciel wszechświata ustalający prawa fizyki założy Nam taką bariere potencjału że będziemy musieli sobie poszukać innych wszechświatów równoległych ....( lub ewnetualnie spróbować przetunelować pod nieco zmienioną funkcją falową )

 

PS. Klima się znowu zj....

 

 

Przeciez to hajdpark !?

 

Kourde - po tym jak sie dowiedzialem ze oberschturmbarnfuhrer Miller jednak pozostaje to mi sie dzisiejszy humor zepsul.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Klima się znowu zj....

 

Od dawna molestowałem przełożonych o jakiekolwiek urządzenie wentylacyjne do naszego planetarium. Po remoncie kompleksowym dali wszystko oprócz komputera i klimatu (albo chociaż zwykłego "mieszacza smrodu").

Pozwoliłem sobie zatem niedawno na ryzykowny sabotaż. Otóż, wpuściłem do planetarium ważną grupę rektorskich gości. Niby nic nadzwyczajnego, ale zrobiłem to chwilę po dwugodzinnych zajęciach z trzydziestodwuosobową grupą gimnazjalistów. W powietrzu panował model atmosfery typu "sypialnia sześćdziesięciu rekrutów, kompania karna Orzysz, 4:00 rano".

(Zalesławo, Karolu i Marcinie! To nie o Wasze gimnazjum chodzi :) )

 

No i stało się. Dzisiaj rano wpadła do mnie ekipa firmowa z potężnym klimatyzatorem na plecach. Montaż mają skończyć na początku przyszłego tygodnia. Jako ciekawostkę dodam, że klimaty zakładają w dwóch miejscach - w planetarium i u rektora (hue, hue, hue!).

 

P.S. Niedługo opowiem Ci Łukaszu jak to jest gdy klimat działa nienagannie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Panowie ten powrót z monopolowego kojaży mi się z regułą nieoznaczoności i po trosze z mechaniką kwantową i dualizmem korposkularno falowym, tyle dróg powrotnych i tyle możliwych rozwiązań powrotu do punktu osobliwego że aż głowa boli od rozważań ale to już nazywa się chorobą kacową po przebudzenia za horyzontem zdarzeń nazajutrz w przydomowym rowie ;) ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Klima się znowu zj....

 

P.S. Niedługo opowiem Ci Łukaszu jak to jest gdy klimat działa nienagannie...

 

Byle by to nie było LG , bo srednio 2 razy w miesiacu jest serwis lub sami ją czyścimy ....

Teraz zapodałem jej "pare mocniejszych" i pewnie kurz osiadł niżej, już chłodzi serwerki i przy okazji mój pokój :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w robocie maja klime firmy Trane i mimo ze to podobno bosko ma dzialac to i tak kurde albo jest za zimno w pokoju albo jak w saunie. Co bym na sterowniku w tej klimie ustawil to i tak to gowno dziala jak chce. Kiedys zawolalem serwis i okazuje sie ze serwis Trane w Trojmiesicie obsluguje pani, ktora jedyne co wie i potrafi zaradzic na jakakolwiek awarie to wymiana cytuje: "fan coil". Co by sie w tej klimie nie spierdzielilo, nawet jak pradu brakuje to ta glupia cipa zawsze by wymieniala fan coil. Juz nawet do niej nie dzwonie bo pierwsze pytanie jaki ta kobitka zadaje to: a fan coil pan wymienial ? a klima dziala i tak jak chce. Zima to podobno to urzadzenie ma grzec. tyle ze chyba producent nie przewidzial aby ono grzalo przy mrozie -25 C. Bo jak pewnego dnia gdy bylo tyle stopni przyszlismy to wlasnie wtedy siedzielismy w kutrkach bo fan coil sie zje...psul. Eeee takie to przekichane zycie z tymi klimami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wróciłem z czarnej dziury po imprezie integracyjnej mojej firmy. Kocham te imprezki. Wszyscy nap.. a personalny gania i robi zdjęcia. Sztuka to wyjść póki się nie padnie. I to mi się wczoraj udało, a żona wyniosła do domu 4 golonki, kaszanę i kiełbachę. Ale dzisiaj miałem rano duże problemy z poruszaniem się po linii prostej. Po zakrzywionych mi lepiej szło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.