Skocz do zawartości

Dobry plecak do lustrzanki - kupię


Gość wessel

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje dobrego modelu plecaka do lustrzanki Canon ( rozmiar 550-1100) i dwóch obiektywów plus małe akcesoria ( ładowarka). Warunek - musi być sztywny, a przegrody pewnie mocowane. Ten co mam jest beznadziejny, miękki, a przegrody deformują się pod ciężarem sprzętu. Szukam nie tylko aby kupić używany, ale także porady jaki kupić bo jest tego sporo w różnych cenach. Może ktoś ma to przećwiczone i jakiś może polecić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek

Mam coś takiego. Mega pakowne. Polecam szczerze, aczkolwiek może być trochę za duże na Twoje potrzeby. Jest na pewno mniejszy model. Ten akurat mieści wszystko łącznie z montażem. 

pozdr

FFA982A4-4189-4267-B837-C2BDC6979C1D.jpeg

97881BF9-5826-46B2-A83B-927A0BCB182B.jpeg

Edytowane przez TUR
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe. CMOS na tym poziomie cenowym , który jest dla mnie dostępny, jest dobry do krajobrazów i tak go wykorzystuję :)

Edytowane przez wessel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, TUR napisał:

Maciek

Mam coś takiego. Mega pakowne. Polecam szczerze, aczkolwiek może być trochę za duże na Twoje potrzeby. Jest na pewno mniejszy model. Ten akurat mieści wszystko łącznie z montażem. 

pozdr

 

Mam to samo Paweł. A dokładniej mój to Lowepro Pro Runner BP450AW II. Najlepszy plecak jaki miałem do tej pory. Zjechał ze mną trochę świata, pakowny, ustawny i bardzo pojemny (u siebie często pakowałem do niego 500/f4 z podpiętym body.). Polecam ten lub mniejszy model BP350AW II.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.