Skocz do zawartości

Obejmy do Samyanga 135 mm z drukarki 3D


Piotr K.

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam obejmy do Samyanga 135 mm z dovetailem, wydrukowane na drukarce 3D. Projekt jest chyba kolegi @sidiouss , ale głowy nie dam - były w zestawie z moim Samyangiem, którego kupiłem od kolegi @TUR .

 

Dovetail jest trochę zmodyfikowany - rozgrzaną lutownicą nieco zwęziłem krawędzie, bo był zbyt szeroki i nie dało się go włożyć w siodło EQ3-2, oraz wytopiłem dziurę w środku pod śrubę fotograficzną 1/4". Teraz obejmy można przykręcić do zwykłego metalowego dovetaila w poprzek, co umożliwia np. założenie dwóch aparatów na jeden dovetail :) Śrubę fotograficzną dorzucam w komplecie :)

 

Nie wiem, ile za to policzyć, bo nie pamiętam, ile liczą za takie obejmy koledzy drukujący nam na drukarkach 3D te różne cuda. 50 PLN razem z kosztem wysyłki paczkomatem InPost będzie OK...? :)

 

 

obejmy_Samyang_01_IMG_4176.jpg

obejmy_Samyang_02_IMG_4177.jpg

obejmy_Samyang_03_IMG_4175.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Agent Smith napisał:

Jaka jest średnica wewnętrzna i ile to cudo waży?

 

Widzę, że pasją kolegi jest poznawanie wymiarów wewnętrznych i wagi różnych mniej lub bardziej okrągłych przedmiotów ;) A na serio, to zmierzę i zważę jutro, i dam znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.