Skocz do zawartości

Poszukuje Bresser-a 102/460xs, mam na sprzedaż też poniższy sprzęt...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zastanawiam się nad kupnem Bresser-a  102/460xs. Czy ktoś może ma go na sprzedaż, ewentualnie z dodatkowym sprzętem? niestety w sklepach obecnie nie jest dostępny. Będę wdzięczny za oferty zamieszczone w komentarzach lub przesłane na mój email: kdrecz@poczta.onet.pl

 

Mam także na sprzedaż niniejsze obiektywy i teleskop, możliwa także wymiana za Bressera niektórych z nich.

 

 

Z góry dziękuje!

 

 

125167407.jpg

Edytowane przez Krzysztof Dreczkowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Krzysztof Dreczkowski zmienił(a) tytuł na Poszukuje Bresser-a 102/460xs, mam na sprzedaż też poniższy sprzęt...

z tego co wiem, to w regulaminie giełdy jest punkt, który mówi o tym, że trzeba podać cenę.

Co prawda, zamieściłeś ogłoszenie że chcesz kupić teleskop, ale mówisz też, że masz na sprzedaż inny sprzęt i tutaj cena by się przydała.

Edytowane przez OnlyAfc
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, OnlyAfc napisał:

z tego co wiem, to w regulaminie giełdy jest punkt, który mówi o tym, że trzeba podać cenę.

Co prawda, zamieściłeś ogłoszenie że chcesz kupić teleskop, ale mówisz też, że masz na sprzedaż inny sprzęt i tutaj cena by się przydała.

Niby taki punkt jest. Ale czy takie ogłoszenie nie ma sensu? Moim zdaniem ma. Może to powód do zmiany regulaminu? Tylko sugestia... 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ok podaje ceny : 

Obiektyw Tele Tokina ok. 340zł

Carl Zeiss 770zł

Samyang - 750zł

Celestron 730zł

- moge jeszcze sprzedać obiektyw 28-70mm Sony w cenie 650zł

Preferuje odbiór osobisty, osobiste sprawdzenie że wszystko jest OK, a w przypadku zakupu większej ilosci z tych obiektywów, możliwość obniżenia ceny.

Edytowane przez Krzysztof Dreczkowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.