Skocz do zawartości
  • 0

CO Wy na to??


Mnich85

Pytanie

17 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
2 godziny temu, Mnich85 napisał:

https://m.pl.aliexpress.com/item/1005002966704324.html

 

Zaufalibyscie takiej optyce? Cena śmieszna ale wybór duży 

Absolutnie nie warto się narażać na ewentualne straty gdy u nas można kupić podobne lustro i to niewiele drożej

 

Edytowane przez Eternal84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, suchyy napisał:

 

... ale po co Ci te lustra, przecież będziesz szlifował soczewki do APO!? ;)

 

pozdrawiam: Jurek.

Mi lustra są potrzebne do wssytskiego. A Pan pierd..... Jak zwykle od rzeczy, patrząc na Pana komentarze. Więc szkoda debatowac. 

30 minut temu, Eternal84 napisał:

Absolutnie nie warto się narażać na ewentualne straty gdy u nas można kupić podobne lustro i to niewiele drożej

Straty to są ale małe,  ale ciekawe  ile im brakuje do "normalności".Bo moze by coś wyciągnął z tego....

Ostatnio czytam i czytam i więcej, według expertow stąd, jest złego w astro niż dobrego. Więc pytam po co się tym zajmować? 

Edytowane przez Mnich85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ban za 3...2...1....

16 minut temu, Mnich85 napisał:

Mi lustra są potrzebne do wssytskiego. A Pan pierd..... Jak zwykle od rzeczy, patrząc na Pana komentarze. Więc szkoda debatowac. 

Ostatnio czytam i czytam i więcej, według expertow stąd, jest złego w astro niż dobrego. Więc pytam po co się tym zajmować? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
56 minut temu, Mnich85 napisał:

Ostatnio czytam i czytam i więcej, według expertow stąd, jest złego w astro niż dobrego. Więc pytam po co się tym zajmować? 

Nie bardzo wiem do czego zmierzasz? Po prostu branie lustra 8 calowego no name z Ali za 650 zł (gdy w Polsce masz firmowe za dobre 700 zł) nie jest zbyt rozsądne

Edytowane przez Eternal84
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Teraz, Eternal84 napisał:

Nie bardzo wiem do czego zmierzasz? Po prostu branie lustra 8 calowego no name z Ali za 650 zł gdy w Polsce masz firmowe za dobre 700 zł nie jest zbyt rozsądne

Rozumiem. Ale w Polsce to lustro ma dokaldnosc  wykonania 1/4 a a z aliiexpress?? 

Jaki możliwy jest rozrzut jakości wzgledem  optyki z renowwanych form. Ostatnio widziałem lustro 150mm  z dokladnosca 1/8 za cenę 2 tys. Lustra z Gso są mizernie cenione.... Więc pytam ile trzeba dać za dobre lustro.... Bo są duże rozrzutności cenowe. Jesli na alii jest za 600zl a u Nas też chinczyki same... Wiec czym

 Się różnią?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
21 minut temu, Mnich85 napisał:

Rozumiem. Ale w Polsce to lustro ma dokaldnosc  wykonania 1/4 a a z aliiexpress?? 

Jaki możliwy jest rozrzut jakości wzgledem  optyki z renowwanych form. Ostatnio widziałem lustro 150mm  z dokladnosca 1/8 za cenę 2 tys. Lustra z Gso są mizernie cenione.... Więc pytam ile trzeba dać za dobre lustro.... Bo są duże rozrzutności cenowe. Jesli na alii jest za 600zl a u Nas też chinczyki same... Wiec czym

 Się różnią?? 

Być może niczym się nie różnią, ale jak dojdzie koszt przesyłki, cło + VAT to już nie będzie tanio. Kto przy tym potwierdzi wyższą jakość lustra nad GSO/SW? Jeśli interesuje cię bardzo dokładne wykonanie lustra to chyba powinieneś poszukać kogoś w Polsce kto zajmuje się zawodowo szlifowaniem takich luster. Będzie drożej, ale za najwyższą jakość warto dopłacić. Ewentualnie zakup z Orion UK czy Ottiche Zen 

Edytowane przez Eternal84
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.