Skocz do zawartości

Projekt aplikacji astronomicznej - pytania


mrowka

Rekomendowane odpowiedzi

Przydało by się trochę taktu, wyrozumiałości i zwyczajnej uprzejmości w takich wątkach. Nie mówię, że nie wolno krytykować, ale można to zrobić z kulturą i szacunkiem.

Nawet jeśli w naszym codziennym życiu i doświadczeniach nie mamy z nimi często do czynienia, to na forum wszyscy powinniśmy się postarać.

Jestem pewien że sporo z nas było studentami; ja byłem. I pamiętam doskonale stresik związany z pracą nawet inżynierską.

Wolałbym dostać wsparcie i zrozumienie, a nie opieprz i śmiech - oczywiście gdybym miał wybierać. Teraz mogę.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy okazji taka ciekawostka. Popatrzcie jaki paradoks poznawczy. Koleżanka przygotowała ankietę by dobrze dopasować interfejs graficzny do mojego charakteru, ale to sama ankieta nie jest dopasowana do mojego charakteru i w tym wypadku starania spaliły na panewce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, kubaman napisał:

A przy okazji taka ciekawostka. Popatrzcie jaki paradoks poznawczy. Koleżanka przygotowała ankietę by dobrze dopasować interfejs graficzny do mojego charakteru, ale to sama ankieta nie jest dopasowana do mojego charakteru i w tym wypadku starania spaliły na panewce.

 

Nigdzie nie zostało zdefiniowane że celem tej ankiety jest dopasowanie interfejsu graficznego.
Projekt aplikacji =/= Projekt graficzny aplikacji

Sam na pewno korzystasz z wielu aplikacji astro i nie astro i pewnie na codzień masz sytuację w których pewne aplikacje powodują Twoją nieustanną irytację (i nie jest ona wynikiem tego czy coś wygląda "ładnie" czy "nieładnie")

A to że jesteś niedopasowany do ankiety, to żaden problem :), dlatego ta ankieta została pokazana na tym forum (jak i pewnie w wielu innych miejscach).
To jest badanie ilościowe, im większa próbka tym precyzyjniejsze i miarodajne informacje przyniesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdumiewające jest ze ankieta wymaga zaangażowania tylu postronnych nota bene osób w to by wyjaśnić innym jej cel i sensowność. Których nota bene nigdy nie kwestionowałem. Kwestionowałem jej formę i sposób podania.

 

Moja poprzednia wiadomość powinna dać do myślenia nie mam co do tego żadnej wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.