Skocz do zawartości

gdzie kupić Synte 200/1200??


siucik

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!!

Chciałbym kupić wspomnianą synte 200/1200!!! Interesuje mnie zakup w Niemczech(z racji niskiej ceny). Znalazłem już jedną ofertę w Astroshopie za 279 E. Jednak dzisiaj poszukałem tego telepa na eBay i cena mnie zaskoczyła--- 199 E I teraz pytanie czy warto kupić taki sprzęt na eBay-u???? Czy ktoś już kupił tam teleskop???

Piszcie :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!!

Chciałbym kupić wspomnianą synte 200/1200!!! Interesuje mnie zakup w Niemczech(z racji niskiej ceny). Znalazłem już jedną ofertę w Astroshopie za 279 E. Jednak dzisiaj poszukałem tego telepa na eBay i cena mnie zaskoczyła--- 199 E I teraz pytanie czy warto kupić taki sprzęt na eBay-u???? Czy ktoś już kupił tam teleskop???

Piszcie :notworthy:

 

aha zapomniałem, to jest ta synta z eBay:

http://cgi.ebay.de/Sky-Watcher-Dobson-8_W0...1QQcmdZViewItem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Niedawno kupiłem na ebay teleskop,i w zasadzie nie było wiekszych problemów (dobrze jest znać język partnera od którego mamy zamiar coś kupić).Dokładnie należy zapoznać się z opiniami o nim, no i trzeba jeszcze doliczyć koszt przesyłki. Mi chcieli doliczyć 35euro za wysyłke do Polski (33 procent wartości mojego teleskopu).

Miałem szczęście ze znajomy zechciał odebrać przesyłke w Niemczech, a że za niedługo miał zamiar przyjechać do Polski, więc mi go przywiózł

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest teleskop używany, stąd niższa cena. Fizycznie to jest to samo co w Astroshop'ie.

 

Czyli jednak jest używany <_< Ale to nic , zainwestuje w astroshop-ie!!! A jeśli chodzi o transport to czy taki teleskop można przewieźć w bagażniku samochodu tyle kilometrów nie uszkadzając go (np.lustra)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak jest używany  <_< Ale to nic , zainwestuje w astroshop-ie!!! A jeśli chodzi o transport to czy taki teleskop można przewieźć w bagażniku samochodu tyle kilometrów nie uszkadzając go  (np.lustra)???

Jeżeli nie będziesz jeździł jak wariat - wchodził w zakręty na dwóch kółkach to wszystko będzie oki :szczerbaty::D

Edytowane przez Adam Tomaszewski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest teleskop używany, stąd niższa cena. Fizycznie to jest to samo co w Astroshop'ie.

 

Nie znam Niemieckiego ale w opisie coś jest o Pyrexie. Postaraj się dopytać znających język czy ten teleskop ma ten typ szkła, jeśki tak, to jest to wersja lepsza niż za podane przez Ciebie 279 EUR, no i cena wtedy jest bardzo kusząca.

Edytowane przez Pablito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.