Skocz do zawartości

Usługi tokarskie CNC


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chciałbym Wam zaoferowć swoje usługi na tokarce (numerycznej).

Sporo uzytkowników konstruuje swoje własne dzieła i czasami trzeba coś "customowego", czyli coś, czego nie dostanie się w sklepie (tulejeczki, walki, dziwne gwinty etc. :P ).

 

Także gdyby było coś w czym mogłbym pomóc, dajcie znać :)

 

Ze względów technicznych nie mam możliwości dokładniej obróbki powyzej fi 200 i na większej długości niż l=1000, wtedy do akcji wchodzi jedynie klasyczna tokareczka i troszke mniejsza jakość.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Hans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie wiem jakí zwiazek ma moj styl pisania z dokladnoscia wyrobow.

2. Na co dzien pracuje w przemysle cieplowniczym, klientami firmy w ktorej pracuje sa np. Orlen czy elektrocieplownie. Detale ktore wykonuje pracuja w ekstremalnych warunkach (np. Przy cisnieniu 300atm) i nigdy jakos nie bylo problemu z jakoscia wykonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, no nic. Błędy w ogłoszeniu poprawione. Myślę, że byłoby fajnie, zobaczyć kilka fotek twoich złączek oraz poznać parametry i typ obrabiarki CNC którą dysponujesz. Świetnie by też było poznać warunki gwarancji której udzielasz, i jak wygląda procedura w przypadku konieczności poprawki wykonanej złączki. W jakim formacie rysunki techniczne przyjmujesz, na jakich stopach pracujesz itd itd itd.

 

Zupełnie niezależnie pytanie drugie, już na poważnie. Czemu to napisałeś w HP? Jeśli jesteś podmiotem prawnym, to procedury reklamowe są dostępne na stronie głównej. Jeśli po prostu możesz podjąć się wykonania drobiazgów dla społeczności, to daj nam trochę więcej danych. Choćby odpowiedz na to, co w pierwszym akapicie tego posta i daj kilka przykładowych cen.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do cen: oczywiście każdy detal ma swoją cenę w zależności od czasu, który trzeba włożyć w jego wykonanie.

Druga sprawa, wiadomo im więcej tym taniej. NP. 1 tulejka z teflonu fi30xfi25xl25 to kwestia kilkunastu złotych przy pojedyńczym wykonaniu, kilka złotych przy większej ilości etc.

Trzecia sprawa, wszystko zależne od materiału. A mi to bez różnicy jaki mi przyjdzie obrabiać, mam środki do obróbki praktycznie wszystkich materiałów (nawet nawęglanych). Jednak preferuję stal nierdzewną (1H18N9T).

 

Parametry i typ obrabiarki? Po co.

 

Gwarancja? Wiadomo, zależy co i do czego, często sam klient nie wie tak do końca co chce. Więc nie widzę problemu z wymianą. Z mojej strony gwarantuję dokładność i wykonanie zgodnie z rysunkiem.

 

Dlatego, generalnie zawsze wymagam rysunków z tolerancjami, bo często jest tak, że gość wstawi "wolny" (nietolerowany) wymiar [wtedy trzymam się zera - jak to się mówi], a później mówi, że to otwór był pod łożysko czy na inne pasowanie...

 

Format rysunku nie gra roli, mogę odczytać wszystko :)

 

I na koniec, ostatnia sprawa. Jestem zwykłym szarym człowieczkiem, który chce zaoferować swoje prywatne usługi, nie w ramach firmy czy coś takiego.

Czyli mówiąc krótko i dobitnie chciałbym sobie dorobić na boku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja już skorzystałem z usługi Crushnika. Mam zrobioną redukcję: z jednej strony gwint na webcama, a z drugiej M42. Z jakości i dokładności jestem bardzo zadowolony, sama redukcja wygląda lepiej, niż te, które można kupić w Astrokraku. Z ceny, szybkości wykonania i kontaktu również jestem bardzo zadowolony. Z całą pewnością polecam. :Salut:

 

Zdravim

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też korzystałem kiedyś usług kolegi innego z forum i muszę przyznać że usługa była szybka i solidna.

Powinno być miejsce gdzieś na forum z informacjami tego typu.

Za jakiś czas temat spadnie na "dół" i ciężko będzie to znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.