Skocz do zawartości

Apogee Astro-Vue RA-88-SA x20,x32


astroamator1

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam lornetkę jak w temacie z wymiennymi okularami,dającymi powiększenie 20x i 32x.Stan zewnętrzny lornetki określam na dobry z plusem ponieważ są ryski na obudowie,stan optyczny bardzo dobry,odrobina kurzu na szkiełkach.Zresztą to co widać na korpusie lornetki to kurz który bardzo łatwo do niej przylega a na czarnej błyszczącej powierzchni jest mocno widoczny.Cały komplet razem z walizką,dwiema parami okularów,paskiem na szyję ( nie wiem po co go dodali),szmaciany worek na lornetkę koloru białego i białe rękawiczki,cena 1800zł oczywiście nie jest sztywna można negocjować.Więcej informacji można znaleźć w internecie.

DSC09537.JPG

DSC09538.JPG

DSC09540.JPG

DSC09543.JPG

DSC09544.JPG

DSC09545.JPG

DSC09547.JPG

DSC09549.JPG

DSC09550.JPG

DSC09553.JPG

DSC09554.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pytań odnośnie żrenic wyjściowych,to nie są one przycięte,co zresztą widać na fotkach,kolimacja również jest praktycznie idealna,możliwy a nawet wskazany odbiór osobisty,choć wysyłka też możliwa,przy okazji mała korekta ceny 1750zł i cena nadal nie jest sztywna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można coś więcej o parametrach tej lornetki? Jaka jest średnica obiektywów? Jakie pole widzenia? Kiedy została wyprodukowana? Ile waży?

 

Cześć

Z tego co mi wiadomo, to jestem w trakcie kupna tej lornetki.

 

 

Pozdrawiam

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.