Jump to content

MateuszK

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  128
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

41 Neutral

About MateuszK

 • Rank
  Regulus

Recent Profile Visitors

228 profile views
 1. Rozumiem, że tęsknicie... jeszcze tylko kilka dni. Pytanie po co?
 2. W takim razie pooglądam Cię przez teleskop
 3. Czuję się dyskryminowany. Jak jestem łysy to jakiś gorszy?
 4. Tylko zachęcam do ruchu. W każdym wieku można. U nas poktuje opinia, że nie można. W swojej pracy udowadniam, że zawsze można. O to się rozchodzi. Nic więcej. Tak moje podopieczne 70 plus postawią wam dobsona gdzie chcecie. Wyrwalem je tylko z niemocy.
 5. Słusznie. Od dłuższego czasu widzę rozbieżność w możliwościach. Ofc z nikogo nie żartuję. Ale.jednak możliwości mają znaczenie. Warto uwzglednic.Chocby po to aby zachecic do ruchu.
 6. Btw mam po opieką 14 Pań 70 plus. Serio wiem jak to działa. Widok staruszki w martwym ciągu i bezpiecznie jest bezcenny.
 7. Tez mlody nie jestem. To kwestia chcenia. Zacząłem dźwigać mając 32 lata. Szału nie ma, ale nikt mi nie powie że nie zaniosę dobsona na Giewont bo zanisone. Swoje 10 cali dzwigam z montazem pod pacha lewą do auta. Nigdy nie jest za pozno. Trzeba tylko wiedzieć co się robi.
 8. Biorę. Nie ma sprawy. zapraszam na trening trójboju. 6 miesięcy i wszystko będzie lekkie.
 9. A może Morfeusza 9mm? Stan sklepowy. 2 lata gwarancji.
 10. Mam ES 14. Jest ok. Nie doszukiwalbym się na siłę. Będziesz zadowolony.
 11. Może czas na tabelę TheUniverse. Wimmer fajny, ale już stary. Mało obiektów. Nie te apertuty itp. Czas mija nieubłaganie.
 12. Narobiłeś księżyc to raz, za oknem interesujące chmury Będziesz tworzył podobne zestawienia na inne miesiące.? Bardzo pomocne dla początkujących.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.