Skocz do zawartości

Propozycja konkursowa.


Hans

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam nadzieje, ze niedlugo ruszy nowy duzy konkurs na naszym forum. Chcialbym ponownie dolozyc cos od siebie do kupki nagrod. Pomyslalem jednak, ze jako czlowiek z dosyc niewielkim portfelem, bede zmuszony do dodania dosyc skromnej nagrody. Zastanawiam sie, czy nie bylo by bardziej wskazane, zeby zamiast malo wartosciowego softu astro, jak poprzednim razem, czy kamerki przerobionej na dlugie czasy wraz z zestawem pierscieni, jak to planuje na najblizszy duzy konkrs, nie podejsc do sprawy z innej strony. Chodzi mi po glowie taka idea, ze zamiast dac nieuzywany sprzecik wart kilka dych, nie dac tych kilku dych do jakiegos wspolnego wora (lub dac obok sprzeciku). Jezeli znalazlo by sie kilkanascie osob ktore daly by od siebie ile moga dac, to moglo by sie okazac, ze nagroda glowna znowu zostanie jakis przyzwoity montaz lub szeroki lantanek. Przy poziomie wiedzy i zaang. startujacych w konkursie, do satysfakcji z wygranej, dojdzie nielicha satysfakcja ze zdobytego sprzetu...

 

Chm... dobry pomysl????

 

Deklaruje od swojej strony soft CoolSky na 100% - nie wiem jako dodatek lub nagrode pocieszenia.

Powaznie zastanowie sie nad przekazaniem do puli prerobionego QuickCama wraz z kompletem przejsciowek (tego ktory pracowal przy porownaniu N6 vs R4), moje umiejetnosci mierne, a w kamerce drzemie pewien potencjal - moze jako jeden z fantow za wejscie do pierwszej dziesiatki???

Mam tez ochote przekazac pare zlociszy na sfinansowanie nagrody glownej. Cholera wie, moze uzbierali bysmy tak na jakies EQ, ED albo szerokiego lantana, albo jakies LPI???

 

Jezeli ktos chcialby sie do mnie dolaczyc, to dajcie tu znac. Zgwalcimy rade o wyznaczenie oficjalnego skarbnika czy podanie spec. konta bankowego i przyspieszymy kolejna edycje konkursu.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ZA! Doloze sie ile trzeba...

 

Rada ma swojego "zasluzonego" skarbnika, ale wobec ostatnich "poglosek" o naszym bogaceniu sugerowalbym wyznaczyc kogos spoza "kapturow" ;)

 

Jakby tak 1000 osob dalo po 30 zl to... uuu... za 30 tys mozna juz pare nagrod kupic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zróbmy to z głową bo znowu będzie afera, jakiś hacker naśle skarbówkę, itp.

 

Proponuję aby konkurs był bardziej przemyślany pod kątem zrównania szans uczestników.

Są osoby które np. z racji pracy nie mają czasu, chęci lub możliwości aby całymi dniami siedzieć przed komputerem w internecie i szukać gwiazd.

Może zrobić część praktyczną która nagrodzi ATM-owe rozwiązania, oczywiście własnego pomysłu i wykonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba nie dla każdego. Ograniczeniem są i będą pieniądze

 

No widzisz a ja np. nie mam czasu i ochoty siedzieć przed kompem i szukać gwiazdek, wolę coś zmajstrować bo to mi lepiej wychodzi. Więc konkurs w takiej formie jak ten PiotraZ mimo że bardzo kształcący mało mnie ciekawi.

 

Pozatym nikt nie mówi że odrazu musisz zrobić dobsa 410mm jak MirekD. To ma być kształcąca zabawa a nagroda to pewna forma dopingu. ATM nam upada wszyscy kupują gotowce mimo że ich wykonanie wcale nie odbiega jakością od konstrukcji ATM-owych

Edytowane przez mario2005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz a ja np. nie mam czasu i ochoty siedzieć przed kompem i szukać gwiazdek, wolę coś zmajstrować bo to mi lepiej wychodzi. Więc konkurs w takiej formie jak ten PiotraZ mimo że bardzo kształcący mało mnie ciekawi.

 

Piszesz że nie masz czasu a chcesz konkurs ATMowy. Z własnego doświadczenia wiem że majstrowanie czegoś zajmuje dużo wiecej czasu niz godzinka czy dwie przed kompem na rozwiązanie zagadki. Poza tym zauważ że nie wszyscy mają dostep do warsztatu, narzędzi, materiałow natomiast do komputera i internetu mają dostep wszyscy przez co udział może wziąć każdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz że nie masz czasu a chcesz konkurs ATMowy.

 

Czasu i ochoty.

Dlaczego chcesz promować osoby dobre z teorii a te z praktyki odsuwasz na bok?

Czytaj dokładniej to zauważysz że ja nie proponuję tylko i wyłącznie konkursu ATM. Zwróciłem tylko uwagę że jeśli zrobimy zrzutkę na nagrody a kasa będzie konkretna to warto by było pomyśleć o ATM-owcach.

 

Taki konkurs ATM-owy nie będzie trwał miesiąc, może być dłuższy. Finał można wyznaczyć np. na jakimś zlocie. Tam będzie można oglądnąć radosną twórczość, kto nie da rady być na zlocie może podesłać swoje urządzenie kolegom biorącym udział w zlocie oni je przedstawią do oceny.

 

pzdr

Mariusz

Edytowane przez mario2005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.