Skocz do zawartości

Moja zabawa w studio


MateuszZ.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Kala, jesteś wielka... :notworthy:

 

Nie mogły się przełamać do czego ? - chyba nie propagujesz na forum lesbijstwa ?

 

Pamiętaj że zaglądają tu też bardzo młodzi ludzie , a oni potrzebują normalnych wzorców czyli on i ona.

 

Zdjęcia ładne ale pomyśl o tematyce- kobiety są piękne ale nie muszą się ...... na zdięciach.

Do wszystkich Młodych Ludzi, nie róbcie tego w domu! :naughty:

 

Dziękuje wszystkim za komentarze.

 

Pozdrawiam

 

PS: Sumas dzięki! :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do jednego zgadzam sie z Astrokosmo...wiecej modelki nie powinny pokazac .Zrobiloby sie niesmacznie a fota stracilaby swoj urok!No coz Procie polecam strony o tematyce wylacznie zwiazanej z fotografia!A piszac takie komentarze sam prowokujesz do negatywnych odp!ale i tak sa to najlepsze foty zamieszczone w tym dziale .pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos te czarne zdjecia malo do mnie przemawiaja . Nie mozna ich porownywac z zdjeciami Mateusza bo w zamierzeniu sa zupelnie inne . Te czarne swoja malowyrazistoscia maja uruchomic wlasna interpretacje , a drugie cos co jest wyeksponowane pieknie pokazac. Nie ma pola na wlasna wyobraznie, jest zatrzymana ulotna rzeczywista chwila . Takie djecia wymagaja duzo od fotografa i fotografowanego :Beer: Drugie bez porownania mniej. :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do jednego zgadzam sie z Astrokosmo...wiecej modelki nie powinny pokazac .Zrobiloby sie niesmacznie a fota stracilaby swoj urok!No coz Procie polecam strony o tematyce wylacznie zwiazanej z fotografia!A piszac takie komentarze sam prowokujesz do negatywnych odp!ale i tak sa to najlepsze foty zamieszczone w tym dziale .pozdrawiam

Odwiedzam od czasu do czasu pewne forum Fotograficzne, tam fotki zostały jakoś lepiej przyjęte..., ale to dopiero moje początki. Próboje wszystkiego bo troche mnie to wkręciło, od czegoś trzeba zacząc :rolleyes:

 

Zresztą nieważne, bo wczoraj przyszło do mnie BINO WO, a to co przez nie zobaczyłem przeszło moje najśmielsze oczekiwania i nie pozwoliło spac w nocy, ale to już w innym tamacie!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedzam od czasu do czasu pewne forum Fotograficzne, tam fotki zostały jakoś lepiej przyjęte..., ale to dopiero moje początki. Próboje wszystkiego bo troche mnie to wkręciło, od czegoś trzeba zacząc :rolleyes:

 

Zresztą nieważne, bo wczoraj przyszło do mnie BINO WO, a to co przez nie zobaczyłem przeszło moje najśmielsze oczekiwania i nie pozwoliło spac w nocy, ale to już w innym tamacie!

 

Pozdrawiam

 

Na wielu forach fotograficznych zwykły kobiecy akt przestał być już sensacją-dlatego ludzie posuwają się dalej np. do wyuzdanych poz czy zachowań delikatnie mówiąc dewiacyjnych (pan-pan,pani-pani).

 

Czy to znaczy że masz iść ich drogą? Myślę że w złapaniu bakcyla fotografii nie ma nic złego ale stać cię na swój styl-nie musisz małpować tego co inni robią-pokaż na co cię stać.

 

Sprubój pokazać normalność w piękny sposób-to jest dopiero sztuka a jednocześnie naturalizm i normalizm.

 

Pokazać coś zakazanego to nie sztuka od lat nie brakuje ludzi szukających poklasku . Zrobią oni wszystko by zaistnieć a tak naprwdę to co robią to nie sztuka ale szmira.

 

Sam interesuję się fotografią od 20 lat , przeczytałem nie jedną książkę o fotografi barwnej czarno-białej itd.

Fotografuję też od wielu lat i mam przyjacół którzy robią to zawodowo np. do reklam-pewien kolega pokazał mi swoje zdięcia do gazet, to były zdjęcia potraw - były tak piękne że od razu miałem ochotę sprubować tych potraw, że nie wspomnę o kompozycji itd.

 

Temat kobiet jest piękny i są one wdzięcznym acz kolwiek trudnym materiałem do fotografii.

Jak sam wspomniałeś zaczynasz tą przygodę więc życzę sukcesów.

 

 

PS. bino to ci zazdroszczę :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wielu forach fotograficznych zwykły kobiecy akt przestał być już sensacją-dlatego ludzie posuwają się dalej np. do wyuzdanych poz czy zachowań delikatnie mówiąc dewiacyjnych (pan-pan,pani-pani).

 

Czy to znaczy że masz iść ich drogą? Myślę że w złapaniu bakcyla fotografii nie ma nic złego ale stać cię na swój styl-nie musisz małpować tego co inni robią-pokaż na co cię stać.

 

Sprubój pokazać normalność w piękny sposób-to jest dopiero sztuka a jednocześnie naturalizm i normalizm.

 

Pokazać coś zakazanego to nie sztuka od lat nie brakuje ludzi szukających poklasku . Zrobią oni wszystko by zaistnieć a tak naprwdę to co robią to nie sztuka ale szmira.

 

Sam interesuję się fotografią od 20 lat , przeczytałem nie jedną książkę o fotografi barwnej czarno-białej itd.

Fotografuję też od wielu lat i mam przyjacół którzy robią to zawodowo np. do reklam-pewien kolega pokazał mi swoje zdięcia do gazet, to były zdjęcia potraw - były tak piękne że od razu miałem ochotę sprubować tych potraw, że nie wspomnę o kompozycji itd.

 

Temat kobiet jest piękny i są one wdzięcznym acz kolwiek trudnym materiałem do fotografii.

Jak sam wspomniałeś zaczynasz tą przygodę więc życzę sukcesów.

PS. bino to ci zazdroszczę :unsure:

Dzięki Astrokosmo, wezmę pod uwagę to co naisałeś.

 

Pozdrawiam

 

PS:Nie ma czego zazdrościć, trzeba je mieć! B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Spędziłem parę dni ( i nocy :D ) na Kazimierzu ale studia nie znalazłem. :angry:

 

Daruś, sorki Przyjacielu, bo pisałeś smska że będziesz w Kraku ale kompletnie nie miałem wtedy czasu. :unsure: Daruś, nekst tajm, obiecuje, daj cynk kiedy będziesz w grodzie.

 

Zresztą próbowałem do Ciebie dzwonić ale ta moja nowa komórka coś mi niedziała :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo wreszcie jakieś dobre zdjęcie Mateusz. Komórka pierwszego gatunku ;P

 

A co do Krakowa, to miałem ostatnio zaćmienie i zamiast odwiedzić rodzinę, albo znajomych to siedziałem na peronie i czytałem książkę...

 

 

Wczoraj spacerowałem po plaży i spotkałem taką syrenkę:

 

IMG_0062c.jpg

Edytowane przez Henryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo wreszcie jakieś dobre zdjęcie Mateusz. Komórka pierwszego gatunku ;P

 

A co do Krakowa, to miałem ostatnio zaćmienie i zamiast odwiedzić rodzinę, albo znajomych to siedziałem na peronie i czytałem książkę...

Wczoraj spacerowałem po plaży i spotkałem taką syrenkę:

 

IMG_0062c.jpg

 

I to się nazywa dobre zdjęcie!

 

jest tu życie... uchwycenie momentu... a nie statyczna modelka czekająca na pstryczek aparatu!!! brawo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.