Skocz do zawartości

Media Markt tylko dla idiotów...


Rekomendowane odpowiedzi

 

Dziwisz się ?

Mi pokolenie JPII w miesiąc po śmierci JPII obrabowało mieszkanie, po czym zgłoszoną sprawę prowadził sierżant który paradował na komisariacie w sandałach, krótkich spodenkach i koszluce bahama. Pomimo niesamowitej łatwości ustalenia wszystkiego sprawa została umorzona.

 

Czas brać się do roboty, a nie chować się w właśnej d... i szczekać na cały świat.

 

A elektrogówna i tak nie kupuje bo to elektrogówno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwisz się ?

Mi pokolenie JPII w miesiąc po śmierci JPII obrabowało mieszkanie, po czym zgłoszoną sprawę prowadził sierżant który paradował na komisariacie w sandałach, krótkich spodenkach i koszluce bahama. Pomimo niesamowitej łatwości ustalenia wszystkiego sprawa została umorzona.

 

Czas brać się do roboty, a nie chować się w właśnej d... i szczekać na cały świat.

 

A elektrogówna i tak nie kupuje bo to elektrogówno.

 

 

Wiesz jak Chińczycy wytępili u siebie "szkodniki" wróble...?

Wszyscy mieszkańcy gdy zobaczyli gdzieś siedzące wróble straszkyli je grzechotkami, tak że te nie miały jak jeść i odpoczywać i w krótkim tempie wyzdychały.

 

Wiele słyszałem o promowaniu nadodowych marek w innych krajach, a w PL. idziemy do M-markt, bo tam reklamowane gówno, pijemy soki Garden,czy "krople beskidu", jemy chipsy Balsena, i nikt nie pomyśli że może coś zrobić (w jakiś sposób wpływać na wielkie zagraniczne koncerny ktore nie szanuja Naszego imienia. Polacy powinni jakoś sstanowczo reagować w takich przypadkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak Chińczycy wytępili u siebie "szkodniki" wróble...?

Wszyscy mieszkańcy gdy zobaczyli gdzieś siedzące wróble straszkyli je grzechotkami, tak że te nie miały jak jeść i odpoczywać i w krótkim tempie wyzdychały.

 

Wiele słyszałem o promowaniu nadodowych marek w innych krajach, a w PL. idziemy do M-markt, bo tam reklamowane gówno, pijemy soki Garden,czy "krople beskidu", jemy chipsy Balsena, i nikt nie pomyśli że może coś zrobić (w jakiś sposób wpływać na wielkie zagraniczne koncerny ktore nie szanuja Naszego imienia. Polacy powinni jakoś sstanowczo reagować w takich przypadkach.

 

Wódz Mao zarządził tępienie wróbli bo ponoć zżerały zboże. W następnym roku zboże zeżarły roblale, bo nie było wróbli ....

 

Słuchaj nie zależy mi na mediamarkt i tam nie kupuje. Zależy mi na opini o Polakach , bo nim się na przekór wszystkiemu nadal czuje. Jednak taka opinia o Nas mnie nie dziwi. My na Polish Jokes sobie zapracowaliśmy.

 

Kończe w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chinczycy zjedli wroble , nie wyploszyli . Moze w tej reklamie byl humor co go sprawozdawca nie Niemiec nie zrozumial ? Przeciez hydraulik tez mogl byc tak odebrany .

 

 

potem pewnie zjedli, ale tródno zrozumieć inaczej reklame, w której mówi się ,że ten polak to nawet uczciwy człowiek, bo nie ukradł zegarka... nie raz spotykałem się ze stereotypami, że polacy to złodzieje...

kiedyś słyszałem slogan reklamowy też żartobliwy reklamuj,ący wycieczki do polski "Zachęcamy do przyjazdu do polski , twój samochód już pewnie tam jeździ". Hydraulik też miał wydźwięk prześmiewczy, ale potem to przekręcono na kożyść jako dobry fachowiec.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku lat 90 jedzdzilem po Niemczech i zawsze starsi ludzie byli bardzo uczynni . Mowili lamanym rosyjskim aby sie porozumiec . Po prostu trzeba zwyklych ludzi poznac , nie dac sie urabiac reklamom . Tak samo w Austrii .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wódz Mao zarządził tępienie wróbli bo ponoć zżerały zboże. W następnym roku zboże zeżarły roblale, bo nie było wróbli ....

 

Słuchaj nie zależy mi na mediamarkt i tam nie kupuje. Zależy mi na opini o Polakach , bo nim się na przekór wszystkiemu nadal czuje. Jednak taka opinia o Nas mnie nie dziwi. My na Polish Jokes sobie zapracowaliśmy.

 

 

TAk wiem o robalach dlatego "szkodniki" umieściłem w cudzysłowie. Jednakże jeżeli chodzi o media, to gdyby w polsce po ukazaniu się takich reklam w innych telewizjach spadła sprzedaż, to by okazało sie, że pomimo kampanii (ktora skoro się ukazała jest dobrze chwytana w niemczech - działa przyciągająco do sklepu) nie przybyło im pieniazków tylko ubyło, już by się nie ukazała tego typu reklama, i łatwiej było by nam walczyć ze stereotypami o polakach, którym też na przekór wszystkim sie czuje (widzisz jest nasz dwóch)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAk wiem o robalach dlatego "szkodniki" umieściłem w cudzysłowie. Jednakże jeżeli chodzi o media, to gdyby w polsce po ukazaniu się takich reklam w innych telewizjach spadła sprzedaż, to by okazało sie, że pomimo kampanii (ktora skoro się ukazała jest dobrze chwytana w niemczech - działa przyciągająco do sklepu) nie przybyło im pieniazków tylko ubyło, już by się nie ukazała tego typu reklama, i łatwiej było by nam walczyć ze stereotypami o polakach, którym też na przekór wszystkim sie czuje (widzisz jest nasz dwóch)

 

Myślisz że zauważą ?

 

Widzisz chodzi o to by reklama trafiała do odbiorcy. Czyli odbiorca musi rozumieć np. dowcip w niej zawarty. Widać tak już mamy zszarganą opinie i tyle. Nie mediamarkt to kto inny. Nie Polacy to inna nacja. Takie jest życie. Mnie bardziej niepokoją rzeczy typu "Polskie Obozy Zagłady", ale od tego są odpowiedni urzednicy by interweniowali. A z nas czy debilnych Francuzów... możemy się poprostu pośmiać i tyle.

 

A zresztą kiedyś przed wejsciem jeszcze Polski do UE poznałem takich dwóch niby "normalnych" co pojechali do Austrii i za namową innych "ziomali" z nad wisły przy pomocy młotków do wybijania szyb kradzionych w autobusach, kradli radia samochodowe. Dla takiego Niemca ( nie wiem ale tak sądze ) bardziej wkurzające od straty radia była pewnie poranna niesprawność samochodu z wybitą szybą. I co tu się dziwić. Gości złapali dali po 1 roku w zawiasach i wysłali back do Polski z odp. adnotacją w paszporcie.

A niby byli normalni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj usłyszałem o tej reklamie w radiu. Po wcześniejszych "przygłupawych" reklamach tej sieci, wiem, że już nie zajrzę do tych sklepów. W życiu trzeba mieć pewne zasady i nie przekraczać pewnej granicy. I bynajmniej nie odnoszę tego do Niemców. Wszędzie znajdzie się i głupich i mądrych, bez względu czy to będzie Polska, Niemcy, czy inne dowolne państwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może my też powinniśmy przeprosić Niemców za Brunera i Steffena Möllera. :ha: A swoją drogą tak się obrażamy z powodu głupawej reklamy jakiegoś marketu, a czy sami nie zaśmiewamy się z dowcipów typu "Polak, Rusek i Niemiec" i ze skeczy kabaretów (zresztą prześmiesznych) typy "Chińska dziupa". A może jakby dobrze popatrzyć, to i u nas znalazłyby się reklamy bazujące na stereotypach widzenia innych narodów.

Zresztą na co tu armaty wytaczamy, więcej złego o Polsce mówią ostatnio niektórzy przywódcy państw, niż autorzy kretyńskich reklam. Róbmy swoje, nie patrząc na głosy "idiotów", a zasłużymy sobie na dobrą opinię w świecie. :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Od samego rana trąbią też o tym portale internetowe.

Niestety, tak jesteśmy postrzegani w wielu krajach. Jako naród. Ale zauważcie jedno - każdego z osobna traktuje się jednak zupełnie inaczej. Tyle, że widocznie takich pozytywnych kontaktów jest za mało. Za to nagminne jest negatywne działanie ludzi, bez względu na status majątkowy, wykształcenie, uznanych w naszych środowiskach nawet jako "osoby o nieposzlakowanej opinii". Vide - słynne paręnaście lat temu "wycieczki turystyczne". A poza tym - dla wielu Polaków swobodny dostęp do mienia jest "okazją".

Na początku lat 90-tych kierowałem wymianą kulturalną z gminami Szwecji i Niemiec. Widzielibyście zdziwienie, że nic nie ginie, że nikt niczym nie handluje, że jest czysto....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może my też powinniśmy przeprosić Niemców za Brunera i Steffena Möllera. :ha: A swoją drogą tak się obrażamy z powodu głupawej reklamy jakiegoś marketu, a czy sami nie zaśmiewamy się z dowcipów typu "Polak, Rusek i Niemiec" i ze skeczy kabaretów (zresztą prześmiesznych) typy "Chińska dziupa". A może jakby dobrze popatrzyć, to i u nas znalazłyby się reklamy bazujące na stereotypach widzenia innych narodów.

Zresztą na co tu armaty wytaczamy, więcej złego o Polsce mówią ostatnio niektórzy przywódcy państw, niż autorzy kretyńskich reklam. Róbmy swoje, nie patrząc na głosy "idiotów", a zasłużymy sobie na dobrą opinię w świecie. :Beer:

 

Nic dodać, nic ująć...

Gdyby jeszcze nie było polityków, nie byłoby w ogóle wojen...

 

:Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W/g mnie ta reklama jest do przyjecia bo z bardzo duzym zywiolowym humorem . Niemcy sa powsciagliwi i na pewno odbiora to jako reklamowy zart . Co innego Polacy . :Beer:

Edytowane przez zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dalam rady;)))

Ogladlam i ubawilam sie;)))

Oliver Pocher jest KOMIKIEM!!!!!!Co prawda z dosc ekstremalnym poczuciem humoru.

Prosze nie robic z tego skandalu miedzynarodowego :Beer:

Tak jak on robi "verarschen" POLITYKOW NIEMIECKICH i AMERYKANSKICH, to az sie dziwie ze go na Alaske nie zeslano :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietacie moze pierwsza reklame Canal + w TV panstwowej puszczana . Skulony , zziebniety licho ubrany polaczek siedzail za drzwiami i podgladal przez te drzwi co w Canal+ leci . Taki cudowny swiat a on za drzwiami i ....

Edytowane przez zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.