Skocz do zawartości

parę postów i tematów poleciało dziś w kosmos


sumas

Rekomendowane odpowiedzi

niestety Forum miało problemy, bo odtworzeniu backupu, zniknęły wszystkie posty z dzisiaj napisane po godzinie 0:46.

 

Uff, fantastycznie, że udało się koledze haxorowi położyć bazę, bo takie kompromitujące rzeczy dziś w nocy napisałem, że dobrze, że nikt tego nie przeczytał. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, fantastycznie, że udało się koledze haxorowi położyć bazę, bo takie kompromitujące rzeczy dziś w nocy napisałem, że dobrze, że nikt tego nie przeczytał. :D

 

to długo tak niepociągnisz, hmm z kolegą...

jak napisałeś głupoty, to trzeba było admina poprosić o ich usuniecie, ale kłaść od razu całego forum na plery,

BBWro pliss zmień avatar, to on cie tak o....odmienił :Boink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to długo tak niepociągnisz, hmm z kolegą...

jak napisałeś głupoty, to trzeba było admina poprosić o ich usuniecie, ale kłaść od razu całego forum na plery,

BBWro pliss zmień avatar, to on cie tak o....odmienił :Boink:

 

Zaraz zaraz, czy BBwro ma cos wspolnego z wylozeniem bazy? Mozecie mi rozjasnic sprawe? O co chodzi i o jakie posty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem wrażenie że jakieś zakłócenia miały miejsce w Wielkanoc, pisałem post z obrazkami którego nie było, potem po napisaniu drugi raz ten pierwszy się pojawił, inny wyskoczył ze zgubionymiu obrazkami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hans chyba z tą normą to trochę przesadziłeś?

parę razy na miesiąc, z brakiem dostępu na parę minut, to tak się zdarza, może ostatnio jakby częściej,

ale i tak to raczej sporadzycznie występuje,

więc może raczej, że to normalne, bo po prostu się zdarza

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki komunikat pojawia mi sie co najmniej raz na tydzien i wtedy przez godzine nie ma po co wchodzic na AF bo zawsze ten napis jest . Pory rozne. :Beer:

Tak z mojej spiskowej .... to znikniecie danych, to byla awaria czy zewnetrzna ingerencja ?

W tym czasie byly 2 drazliwe posty . Jeden o prezydencie usa i wojennych ropnych zapedach , drugi o syriuszu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hans chyba z tą normą to trochę przesadziłeś?

parę razy na miesiąc, z brakiem dostępu na parę minut, to tak się zdarza, może ostatnio jakby częściej,

ale i tak to raczej sporadzycznie występuje,

więc może raczej, że to normalne, bo po prostu się zdarza

pozdrowienia

 

Komunikat pojawia sie 1-2 razy na tydzien. Nie ma korelacji z ruchem na forum Po ok 5-10 min. komunikat znika i mozna pomyszkowac po forum. Masz racje. Stosowniejszym okresleniem jest "bywa", a nie norma. Jakos tak sie zasugerowalem ze to standardowy "normalny" komunikat serwera, ze mi wyszlo w wypowiedzi to co wyszlo :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Widze, ze rowniez moj post z watku http://astro-forum.org/Forum/index.php?showtopic=10154 zostal usuniety. Awaria, czy celowe dzialanie...? Jak bede mial chwile czasu, to porownam maile z odpowiedzami na topici z rzeczywista zawartoscia tematow.

 

W phpBB dzialania moderatorskie sa logowane i dostepne z poziomu panelu administracyjnego. Przypuszczam, ze w IPB jest podobnie.

Edytowane przez r.ziomber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, to brzmi jak groźba B)

 

ja Ci usunąłem tylko bannera ze stopki, bo walił po oczach i opóźniał przewijanie strony

 

a swoją drogą obiecałeś, że nie będziesz już więcej spamował samymi linkami do grup dyskusyjnych:

http://astro4u.net/yabbse/index.php?topic=...24228#msg124228

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, to brzmi jak groźba B)

ja Ci usunąłem tylko bannera ze stopki, bo walił po oczach i opóźniał przewijanie strony

Nie ma sprawy - wystarczylo napisac...

 

A'propos samowania: tamten watek jest za dlugi, by zacytowac go w calosci. Oczywiscie teraz staram sie cytowac watki, do ktorych sie odwoluje, o ile jest taka mozliwosc.

Edytowane przez r.ziomber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.