Skocz do zawartości

Zagadka językowa dla nauczycieli


Rekomendowane odpowiedzi

Gratulujemy wszystkim nauczycielom na naszym forum (i rodzicom dziatwy szkolnej też, przy okazji) nowego Ministra Edukacji, Przyjaciela wiewiórek, Romana Giertycha, w randze wicepremiera od razu! Teraz to Wam się wreszcie poprawi, nie?

Rolnikom też gratulujemy nowego ministra i wicepremiera, ale oni to już pewnie oswojeni z tą myślą.

 

Oczywiście, dziękujemy wszystkim, którzy głosowali na tę cudaczną koalicję.

 

Wiecie, że Oni rozmawiają ze sobą w języku obcym?:

"Ale pan Roman Giertych stawia tę sprawę na zasadzie out-out (albo-albo) - powiedział Kaczyński."

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3325647.html

 

Tylko co to za język, kto odgadnie?

Edytowane przez BBwro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałoby się rzec matrix reaktywacja, ale to już nie jest śmieszne mam nadzieje, że nie dojdzie do przesadnej Narodowościowej a zwłaszcza moralnej (moralność wg. LPR) indoktrynacji dzieciaków, choć wypowiedzi Romana Giertycha przerażają mnie osobiście, zgodzić się mogę na walkę z narkotykami w szkołach, ale przy wpajaniu patriotyzmu można przesadzić, co do Samoobrony to jak zacznie kombinować przy budownictwie to będzie śmiesznie z początku

a tak na marginesie jak trio Kaczyniski Lepper i Giertych przypolinna mi inne znanae trio a mianowicie Tytus Romek i Atomek

Edytowane przez krystian_koza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pmiętam jak sie śmiałem z kolegami żę po wyborach Lepper będzie premierm!!

A teraz jest wicepremierem!!

Ja juz nie wiem co sie dzieje z tą Polską!! :blink::huh:

A już się cieszyłem że w końcu będzie ustawa o oczyszczaniu z wyższych stanowisk ludzi z wyrokami sądowymi ale teraz moge chyba o tym zapomnieć!!

Juz prawie uwierzyłem że po wyborach będzie lepiej a ty poraz kolejny zostałem wprowadzony w perfidny błąd!!

Ale teraz juz moge tylko patrzeć i sie :ha:

bo na rozpaczania brakło mi sił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wszedłem do Internetu i zobaczyłem tę informację. Powiem krótko - jestem w szoku.

 

Napiszcie, że śnię, że dzisiaj mamy pierwszego kwietnia, że to wirus komputerowy zmienił treść wiadomości, wszystko, cokolwiek, tylko nie to. Proszę, proszę, proszę.

Edytowane przez Robert Bodzoń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobrażam sobie temat przyszłorocznej matury z języka polskiego- "Kto jest najbardziej polskim polakiem i dlaczego ojciec Rydzyk?"

 

Mamy łącznie 20 ministrów(?) i 4 vicepremierów. A miało być "tanie państwo"... Przyjmując, że vice-roy to tak naprawdę tylko tytuł, na usta cisną się różne słowa.

Ja jestem ciekaw, co z tego wyjdzie i czy Darth_Kaczorus łącznie ze swoim bratem Darth_Piździelem(w kooperacji z mrocznym lordem sithem Imperatorem Maksimusem Rydzykusem) postawią na nogi nasz kraj :unsure: Jedyne, co może nas pocieszyć to fakt, że mamy nareszcie koalicję z większością w Sejmie. A czy partie wchodzące w jej skład to najlepszy wybór pozostaje kwestią do dłuuugich dyskusji ;)

Pozdrawiam wszystkich uczniów zatrwożonych nowinami o nowym ministrze Oświaty i Sportu :Salut:

Edytowane przez Tek_One
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cygnus
a tak na marginesie jak trio Kaczyniski Lepper i Giertych przypolinna mi inne znanae trio a mianowicie Tytus Romek i Atomek

Moze i tak ale ja nie widze A'tomka tylko trzech Tytusow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wam jest do śmiechu, ale co mają powiedzieć nauczyciele!!!

Wiem że fajnie jest wszystko w kabaret obrucić ale...

 

Na ten przykład.

Wczoraj rano moja żona (będąca nauczycielką) budzi mnie słowami "Giertych ma być ministrem edukacji narodowej (...) Wiesz, boję się że teraz z mojego awansu zawodowego nic nie wyjdzie, wystarczy że jakąś głupią lustrację wprowadzą w zawodzie, a ja do kościoła nie chodzę, członkiem PO jestem i u mnie w pracy wszyscy to wiedzą".

 

Zaczynam się zastanawiać, kiedy przestaniamy się wszyscy z tego śmiać i zaczniemy się bać ich rządów tak jak moja żona.

 

POzdrawiam- Kordian!!!!

Ps. To że się moja żona zaczyna bać to również Platformy wina!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw, co z tego wyjdzie i czy Darth_Kaczorus łącznie ze swoim bratem Darth_Piździelem

 

Za to są 3 lata :)

 

Pozdrawiam wszystkich uczniów zatrwożonych nowinami o nowym ministrze Oświaty i Sportu :Salut:

 

Na pewno sięuciesząz 5 godzin religii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan może być prosty szczególnie w stosunku do Leppera.Zrobić go ministrem to sam się wykończy.Błędne decyzje w rolnictwie wychodzą bardzo szybko a unia ma swoją politykę i poprostu obetną Polsce kasę gdy spróbuje marudzić.Trudno będzie robić blokady w Brukseli.Giertych ma trochę lepszą sytuację w szkolnictwie eksperymenty są na porządku dziennym.Chociaż jak widać na przykładzie ministra Ziobry walka z własnym środowiskiem jest żdziebko samobójcza.Coś ostatnio jest mniej widoczny a teraz jeszcze będzie musiał lawirować pomiędzy SO i LPR.A może wszystko zaprowadzi nas do dobrobytu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Narobią bajzlu, unia nam poodcina finanse, oni się sami pozjadają a my za to wszystko cierpieć potem będziemy. Ciekawi mnie jedna rzecz: Wszyscy ludzie (których znam albo z którymi gadam przez internet) mówią to samo: że to banda jełopów i powinno się ich wieszać. Mimo to ci debile ciągle rządzą polską i jest im coraz lepiej. To jakiś paradoks!

 

Co do reform oświaty i eksperymentów to zauważyłem, że dotychczasowe działania majace polepszyć edukację obniżyły tylko poziom nauczania (przynajmniej jeżeli chodzi o gimnazja i szkoły średnie). Czyli cel odwrotny do zamierzonego. Zobaczymy co nasz nowy "minister oświaty" :dupka: wymyśli. Aż strach się bać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STrach się bać!! :unsure:

Ja niemoge już nic zrobic dla naszej ukochanej Polski :unsure: więc jedyne co mi pozostało tosmiać się z tej sytuacji :ha:

 

Dzisiaj widziełm bardzo fajną zdjęcie jak podczas demonstarcji demokratów w chinach jeden z demonstrantów stanoł na drodze szeregowi czołgów...

 

To nie my powinniśmy bać się rządu lecz to rząd powinien bać się nas!! Obywateli!!

 

Ale polska zawsze była jkaś inna <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Narobią bajzlu, unia nam poodcina finanse, oni się sami pozjadają a my za to wszystko cierpieć potem będziemy. Ciekawi mnie jedna rzecz: Wszyscy ludzie (których znam albo z którymi gadam przez internet) mówią to samo: że to banda jełopów i powinno się ich wieszać. Mimo to ci debile ciągle rządzą polską i jest im coraz lepiej. To jakiś paradoks!

 

Co do reform oświaty i eksperymentów to zauważyłem, że dotychczasowe działania majace polepszyć edukację obniżyły tylko poziom nauczania (przynajmniej jeżeli chodzi o gimnazja i szkoły średnie). Czyli cel odwrotny do zamierzonego. Zobaczymy co nasz nowy "minister oświaty" :dupka: wymyśli. Aż strach się bać

 

W zachodnim systemie oświaty chyba oto chodzi by kilka procent wykształconych mogło rządzić resztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę wyjść na fana byłego prezydenta, ale coś mi tu nie gra przed wyborami prawie cała prawica chciała go do trybunału podać za afery i powiązania a teraz, gdy ta prawica rządzi nic się nie dzieje niema wniosku do prokuratury o jakiekolwiek przestępstwo albo Kwaśniewski ma aż takie układy albo nie było wcale powodów do postawienia mu jakichkolwiek zarzutów sądzę że ta druga opcja jest bardziej wiarygodna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę wyjść na fana byłego prezydenta, ale coś mi tu nie gra przed wyborami prawie cała prawica chciała go do trybunału podać za afery i powiązania a teraz, gdy ta prawica rządzi nic się nie dzieje niema wniosku do prokuratury o jakiekolwiek przestępstwo albo Kwaśniewski ma aż takie układy albo nie było wcale powodów do postawienia mu jakichkolwiek zarzutów sądzę że ta druga opcja jest bardziej wiarygodna

 

Deser przed obiadem? - toż to profanacja....

Edytowane przez MirekAD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na otarcie łez proponuję obejrzeć program astronomiczno-satyryczny "Taniec z gwiazdami". Nie zdziwiłbym się, gdyby córka "magistra" vel prezia zajęła jakże zaszczytne i zasłużone..... I miejsce.

O, i tu się z Tobą wreszcie zgodzę, Mirku.

Też uważam, że powinna wygrać znakomita para braci K. :helo::helo::helo:

Że co, nie startowali a może i wcale tańczyć nie potrafią? No to co, teraz mają większość, wyda się odpowiednią ustawę i już będzie git. :ha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E, ostatnio w sprawie Vogla, Kwasek był u prokuratora tak że coś się jednak rusza.

Ciekawe czemu Zioberko nie widzi potrzeby ponownego rozpatrzenia sprawy kasy zbieranej na Stocznię Gdańską która poszła sie pier.. w dziwnych okolicznościach. Czyżby ".... ale Świnie równiejsze".

 

Gdyby w naszym narodzie było tyle solidarności co u francuzów (których zresztą nie bardzo lubię) to dawno byśmy wywieźli tych buraków na taczkach.

Niestety Polak potrafi tylko marudzić lub wymądrzać się (pokątnie tak aby nikt nie usłyszał).

Tak jest już na szczeblu sołectwa czy gminy, doświadczyłem tego na własnej skórze. Więc głąby będą eksperymentowały naszym kosztem a my będziemy zbierali żniwo.

 

pzdr

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest jedno, że tak narzekamy na rządy Pis SO i LPR a nie chcemy skorzystać z prawa, jakie nam przysługuje, jesteśmy suwerenem władzy, my ją wybraliśmy i my ją możemy odwołać lecz Najbardziej "świetlaną" przyszłość ma pod wodzą LPR nasz zaniedbywany sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deser przed obiadem? - toż to profanacja.

 

A zdawałoby się,że przedmioty z dodatkiem "polityczna" wyginęły ...

 

A tu masz - ASTRONOMIA POLITYCZNA!!!!!

 

Ludzie, wyluzujcie. Czy nie lepiej popatrzeć w niebo niż w TV? Mniej stresów i przeżycia takie

bardziej...przyziemne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.