Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Janas ogłosił dzisiaj kadrę tak więc:

Skład reprezentacji Polski:

 

Bramkarze:

Artur Boruc, Tomasz Kuszczak, Łukasz Fabiański

 

Obrońcy:

Dariusz Dudka, Mariusz Lewandowski, Seweryn Gancarczyk, Mariusz Jop, Michał Żewłakow, Marcin Baszczyński, Jacek Bąk

 

Pomocnicy:

Damian Gorawski, Piotr Giza, Arkadiusz Radomski, Radosław Sobolewski, Mirosław Szymkowiak, Sebastian Mila, Jacek Krzynówek, Kamil Kosowski, Euzebiusz Smolarek

 

Napastnicy:

Paweł Brożek, Ireneusz Jeleń, Grzegorz Rasiak, Maciej Żurawski

 

 

To, że Dudek i Franek nie jadą to dla mnie żaden szok. Ale Mila i Brożek to jakaś paranoja :icon_eek: . Mila wogóle nie gra w klubie, a jaką formę ma można było zobaczyć w meczu Polska Vs Wyspy Owcze. Zamiast Brożka mógł wybrać Niedzielana, który jest naprawdę w dobrej formie. No ale tak to już jest............

 

 

P.S Chyba obstawię trochę siana na Brazylię bo to, że zostaną mistrzami już jest pewne :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie skład jest zaskakujący ale jest taki jaki jest. Każy wybrałby pewnie troche inny :Boink:

Największym zaskoczeniam jak dla mnie to brak w skłądzie Dudka bo pomimo że niegra w klubie to i tak według mnie jest najlepszym polskim bramkażem.

Nic niepozostaje tylko poczekać troche na mundial, wtedy się przekonamy czy Janas miał nosa czy też nie :angry: :angry:

Edytowane przez sumas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mimo obecnej "niedyspozycji" Franka postawiłbym na duet Żurawski-Frankowski. Nie rozumiem natomiast dlaczego Janas uporczywie wstawia do składu zawodników typu Lewandowskiego. Brakiem Dudka też jestem zaskoczony, ale nie chodzi mi tu o jego formę (pewnie niezbyt wysoką), ale reakcję prasy. Tak, tak, będzie burza :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że reprezentacja ostatnio słabo grała. A skoro tak bez zmiany zawodników nie byłoby zmiany jakości gry. A tak jest przynajmniej nadzieja, że nowi wniosą świeżą krew. Mnie się ekipa poodba. A pamiętacie co było 4 lata temu? Pewniacy z eliminacji zawalili MŚ. Myślę, że Janas nie chce powtórzyć błędów Engela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że mieszanka (bardzo) świeżej krwi z takimi "starymi gwiazdami" jak Lewandowski, Mila, Kosowski nie przyniesie nic dobrego :(

 

A jak ktoś zakłada, że robi zespół po to tylko, aby wyjść z grupy, bo potem i tak odpadnie, to powinien zrezygnować z funkcji selekcjonera reprezentacji. I jednak mam nadzieję, że jest inaczej i MŚ nie traktuje jako przygotowań do ME.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Janas miał wybór między sprawdzonymi ale bez formy, lub siedzącymi na ławie zawodnikami, a zawodnikami z formą nieokreśloną chcących przynajmniej grać. I weź tu wybierz.

Edytowane przez Fringill
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zadziwiająca cisza zapadła w temacie mistrzostw. Czyżby coś się wydarzyło? ;) Nie, nie chcę pisać o ostatnim meczu. Chyba wszystko zostało już powiedziane i ... zapomnijmy.

 

Ale jeszcze tydzień i rozpoczną się MŚ. To gratka nie tylko dla zagorzałych kibiców, ale także tych zwykłych, którzy pasjonują się meczami najlepszych jedenastek świata.

 

Mam pewną propozycję. Konkurs-zabawa "Mundial 2006". Będziemy obstawiać wyniki meczów i prowadzić własną klasyfikację. Teraz piszę ogólnie w tym wątku, ale jeżeli znajdą się chętni, to założę osobny wątek i będę prowadził klasyfikację.

 

Chcę, aby zasady były jak najprostsze. Przed meczem obstawiamy jego wynik. Propozycje będzie można przedstawiać w wątku lub przesyłać do mnie na PW. Jak kto woli. Ostateczny czas zgłaszania to pierwszy gwizdek sędziego.

 

Za wskazanie poprawnego rozstrzygnięcia (zwycięstwo, remis, przegrana) - 1 pkt. Za wskazanie poprawnego wyniku - 3 pkt. Zastanawiam się, czy w przypadku meczów Polski nie podwoić stawki.

Osoba, która wygra zostanie - EKSPERTEM PIŁKARSKIM :). Ostatni(a) zostanie - "chłopcem do podawania piłek" ;)

 

Czy są chętni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewną propozycję. Konkurs-zabawa "Mundial 2006". Będziemy obstawiać wyniki meczów i prowadzić własną klasyfikację. Teraz piszę ogólnie w tym wątku, ale jeżeli znajdą się chętni, to założę osobny wątek i będę prowadził klasyfikację.

 

Chcę, aby zasady były jak najprostsze. Przed meczem obstawiamy jego wynik. Propozycje będzie można przedstawiać w wątku lub przesyłać do mnie na PW. Jak kto woli. Ostateczny czas zgłaszania to pierwszy gwizdek sędziego.

 

Za wskazanie poprawnego rozstrzygnięcia (zwycięstwo, remis, przegrana) - 1 pkt. Za wskazanie poprawnego wyniku - 3 pkt. Zastanawiam się, czy w przypadku meczów Polski nie podwoić stawki.

Osoba, która wygra zostanie - EKSPERTEM PIŁKARSKIM :) . Ostatni(a) zostanie - "chłopcem do podawania piłek" ;)

 

Czy są chętni?

 

Wchodzę w to :szczerbaty:

 

Może i mi sie poszczęści. Jak na razie wiem, że piłka jest okrągła a bramki dwie...(ostatnio było widac że to wystarczy więc po co cała reszta na boisku poza bramkarzami ja sie pytam? :szczerbaty: )

 

pozdrawiam mundialowo

 

Ori2711

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.