Skocz do zawartości

Elwira, Ty wiesz! ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Pamięć mnie zawodzi ale szczęśliwie, na czacie, doznałem (cudownego) odświeżenia pamięci. ;)

 

Wszystkiego najlepszego, Elwira!

Pogody przy podglądaniu zmiennych gwiazdek!

Kłopotów żadnych z ETX-em!

Mało prac domowych syna!

Więcej czasu dla kota!

 

:Kwiatek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. EEri, tym 4 wymiarem dla kota , to co miales na mysli??

Jakiego kota??

Tego na zdjeciu? Czy tego na punkcie "c"??? :D

Chodzilo zapewne o kota Schrodingera. :helo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani!!!!

Jeszcze raz dziekuje!!!!

 

A i dodam ze Cygnus moze i ma racje ze to o kota Schrodingera chodzi :D

 

Wczoraj po spozyciu alkoholu w celach leczniczych, przeprowadzalam eksperymentalnie to z kotem...

Tanczylam z kotem, a dodam ze ja wolnych kawalkow nie tancze ino ostre disko....

Kot patrzyl na mnie blagalnie....ale przezyl choc w czasie eksperymentu serce mu stawalo :D

CZYLI udowodnilam ze Pan Schodinger MIAL RACJE!!!!

 

Jeszcze raz dzieki za zyczenia :D

 

P.S.Zeby nie bylo ze koty mecze, dodam ze po eksperymencie dalam mu szaszetke kitekatu...Kot to zjadl, oblizal sie i juz jestesmy kumpelki znow....

 

P.S Nie wszystko prawda co napisalam.....

P.S.2.

Aleksander , znamy sie?????

Edytowane przez elwira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i dodam ze Cygnus moze i ma racje ze to o kota Schrodingera chodzi :D

 

Wczoraj po spozyciu alkoholu w celach leczniczych, przeprowadzalam eksperymentalnie to z kotem...

Tanczylam z kotem, a dodam ze ja wolnych kawalkow nie tancze ino ostre disko....

Kot patrzyl na mnie blagalnie....ale przezyl choc w czasie eksperymentu serce mu stawalo :D

CZYLI udowodnilam ze Pan Schodinger MIAL RACJE!!!!

P.S.Zeby nie bylo ze koty mecze, dodam ze po eksperymencie dalam mu szaszetke kitekatu...Kot to zjadl, oblizal sie i juz jestesmy kumpelki znow....

He he, nie dosc ze meczysz to jeszcze korumpujesz (kota)!

 

Hm... Skoro przeprowadzalas schrodingerowskie doswiadczenie, to zastanawiam sie, czyim zyciem ryzykowalas, swoim czy kota. Bo przeciez dekoherencja mogla nastapic w stanie martwym! :(

 

Ale na szczescie jednak nastapila ZYWA. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.