Skocz do zawartości

Młody Łysy 25h56m


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, gdyby problemik dało się w prosty sposób rozwiązać - to by go nie było! Ostrość była dla mych ślicznych ocząt OK :szczerbaty:

Aparat nie łapie ostrości w ten sam sposób jak te moje oczęta - a to już tylko mógłbym metodą prób i błędów wyrównać. Do tego hmmm... wyświetlacz (że się tak wyrażę :szczerbaty: ) ... no nie potrafi mi pokazać KIEDY jest ten ostry obraz.

Ale spoko, przyjdzie czas na Practicę! Na razie za mało wiem, za mało mam. Gdy noce zrobią się dłuższe - pokombinuję.

 

I tak wybrałem NAJLEPSZĄ fotkę z sesji :ha:

 

 

Say,czy to znaczy,ze Ty widzisz te fotke ostro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

No nie :D

Ostro to widziałem tego Łysego w okularze, zanim zrobilem fotkę! Naprawdę wiem do czego służą te kółka takie przy tym wystającym z tej rury :szczerbaty:

A fotkę zamieściłem oczywiście jako curiosum takie. Że niby fociłem. A czemu same piękne foty mają tu być...

 

Może przynajmniej za czas jakiś będę mógł pochwalić się POSTĘPEM !

:Beer:

Edytowane przez saywiehu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie :D

Ostro to widziałem tego Łysego w okularze, zanim zrobilem fotkę! Naprawdę wiem do czego służą te kółka takie przy tym wystającym z tej rury :szczerbaty:

A fotkę zamieściłem oczywiście jako curiosum takie. Że niby fociłem. A czemu same piękne foty mają tu być...

 

Może przynajmniej za czas jakiś będę mógł pochwalić się POSTĘPEM !

:Beer:

 

Say może zainwestuj w szkła kontaktowe, to umożliwi Ci chwycenie ostrości takiej bezwzglednej a nie na Twojej siatkówce z wadą.

 

pozdrawiam serdecznie

 

Ori2711

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Hmmm.... jakby to.... mój wzrok jest OK!

Z rączką na serduszku zapewniam, że jakieś szkiełko przydałoby się - ale dla APARATU. To naprawdę jest zabaweczka!!! Jest to aparacik o obiektywie pewno znacznie gorszym, niż te pakowane obecnie w komórki. Producent nazywa się Trust... a aparat kupiłem... ileś tam lat temu, na forum chyba jest parę młodszych od niego osób :D

NIE MAM wady wzroku. Choć oczywiście wraz z wiekiem sprawność oczu maleje, ale TO NIE TO.

 

Dzięki za troskę! Ori - gotów jestem przetestować me oczęta w Twojej obecności :szczerbaty:

 

:Beer:

Edytowane przez saywiehu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... to skoro wiesz, ze ostrość w okularze nie ma nic wspólnego z ostrościa na póżniejszym zdjęciu to lepiej ustawiać na nieostrą wersję w okularze... któraś wyda się w końcu dobra na fotce ;)

kto nie ryzykuje ten nie ma.. :)

powodzenia! ;)

czekam na postępy :)

 

Anomalia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

No tak - to już pisałem: trzeba to by było sprawdzić metodą prób. Ale nie wiem, czy starczyłoby mi cierpliwości. Za to za jakiś czas na 100% odkurzę moją starą kochaną Practicę MTL - no, tej maszynki jestem pewien :)

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za troskę! Ori - gotów jestem przetestować me oczęta w Twojej obecności :szczerbaty:

:Beer:

 

Dobra Say przygotuj się...

 

wezme tablicę z eMkami zamiast literek i potem zbadam Ci dno oka kolimatorem laserowym :szczerbaty:

 

Jak to przeżyjesz to bedziesz mógł oglądać słońce bez żadnych filtrów... :ha:

 

 

 

pozdrawiam serdecznie

 

Ori2711

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Z istot rodzaju żeńskiego jak do tej pory tylko Godzilli się bałem!

 

A teraz Oriiiiiii do tego doszła :o

:szczerbaty::szczerbaty::szczerbaty:

 

Może Anomalia mnie uratuje? ;)

 

Ale nie poddam się - focić BĘDĘ. Za np. pół roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Wy o anatomii... a mi oczęta chcą laserowo kolimować :zimno:

Gdybyż choć Hamalową metodą to być miało :D

 

Swojej własnej anatomii uczyć mi się przyjdzie!!!

 

Ale potwierdzam - pół roku ;)

Edytowane przez saywiehu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
"Łysy" znów odmłodniał, a ja zrobilem mu fotkę przez niewielkiego Sonnara 135/3.5 i barlowa 2x, ogniskowa 270 mm. Canon 350, ISO 400, t=1/30s. <_< Druga fotka z wczoraj przez MTO11CA

 

Leszku , widziałem tego łysego już wiele razy podobnie jak twoje zdjęcia-ale jakoś ciągle mi mało-powiem krótko twoje fotki to z przyjemnością mogę ogladac wiele razy :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszku , widziałem tego łysego już wiele razy podobnie jak twoje zdjęcia-ale jakoś ciągle mi mało-powiem krótko twoje fotki to z przyjemnością mogę ogladac wiele razy :Beer:
No to się cieszę, a tak w ogóle to coś trzeba ćwiczyć, bo teraz i noce krótkie i Księżyc za nisko, więc chyba wezmę sie za dzienne poszukiwania Syriusza SkyMasterem, który góruje około 13-ej czasu letniego. :szczerbaty::Beer: Edytowane przez lemarc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.