Skocz do zawartości

ASTRONOCE.pl


Gość emde

Rekomendowane odpowiedzi

Szczególnie Radziu, że Twoje zdjęcie jest w galerii zdjęciem tygodnia... :szczerbaty:

 

 

 

pozdrawiam serdecznie

 

Ori2711

 

 

Oczywiście to miłe , ale nie to stanowi o szczególności i atrakcyjności tego portalu !

Życzę im dalszego tak dynamicznego rozwoju .

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście to miłe , ale nie to stanowi o szczególności i atrakcyjności tego portalu !

Życzę im dalszego tak dynamicznego rozwoju .

Pozdr.

 

No przecież wiem... to żart taki był.

 

Ja również trzymam kciuki za chłopaków.

 

 

 

pozdrawiam serdecznie

 

Ori2711

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotka Radka znalazła się tam zasłużenie... trochę pewnie i dzięki temu (sorry Radziu :rolleyes: ) że w GALERII na astronocach.pl jeszcze mało fotek dodano. Liczymy więc na odwagę użytkowników i śmielsze wrzucanie zdjęć. Nie ma co się krepować obecnością fotek Waldiego czy Piotra... :Boink: Szykujemy pare niespodzianek związanych z Galerią, więc śmielej proszę... :szczerbaty: śmielej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zalogowałem, chłopaki jesteście naprawdę świetni w tym co robicie dla amatorskiej astronomii. Świetna strona, mam nadzieję że wkrótce powstanie świetny serwis, zawsze odwiedzałem Astronoce ale teraz to już wręcz obowiązek :notworthy::Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zapraszamy na ASTRONOCE gdzie zapoczatkowalismy nowy dzial.

Dzieki wspolpracy z Tomem Trusockiem z CloudyNights mamy mozliwosc zaprezentowania Wam tlumaczen artykulow z Jego serii "Small Wonders".

 

Wierzymy, ze nasz projekt spotka sie z milym przyjeciem!

 

http://www.astronoce.pl/artykuly.php?id=19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie strona jest super, nowy DZIAŁ to strzał w "dychę".

Panowie co z obiecanymi już dawno testami okularków szerokokątnych MEADE? Oraz WO UWAN 28mm?

Pozdrawiam :Beer:

Obiecane testy namonożyły się troszkę i wszystko się nam wydłużyło w czasie, ale w tym tygodniu ukaże się TEST Meadów 5000 i Uwana 28mm, a w przyszłym tygodniu - TEST MONTAŻY... :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pod tym linkiem

 

http://www.astronoce.pl/galeria.php

 

pojawia się coraz więcej fotek. Cieszy nas również i to, że możemy pooglądąć także obiekty południowego nieba dzięki Gary`emu Beal`owi - astroamatorowi z Nowej Zelnadii, który zagościł na astronocach.pl już na stałe...

Kurteczka dzieje się w naszym świecie astrofotografii, oj dzieje... i jak to z Adamem dzisiaj sobie gawędziliśmy, cieszy nas to cholernie!!! :Beer:

Oby więcej polskiej astrofotografii, to i może kiedyś ziści się mój pomysł wydania albumu z polskimi dokonaniami w tej materii... :rolleyes:

 

Zapraszamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Meade 8,8 mm , teleskpo SCT 8 F10 . W całym polu widzenia okularu gwiazdy to punkty, nie ma mowy o występowaniu [kometek] .Katrast to bajka , moją żonę zadko interesował widok M 13 ,teraz mówi ze to inna gromada i wtedy jej nie oglądała. Nie ma przesady w porównaniu [studni i ogromnej przestrzeni].

Ryszard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem sie ze okular za taką kase lepiej wypadnie z szybszym teleskopem :blink: Zaskoczył mnie dobry wynik testu Meada 5000 30mm, pewnie zmylil mnie ten napis "made in China" ;)

Dlaczego cię zaskoczył?? Przeciez to juz okular z górnej pułki?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.