Skocz do zawartości

Zmiana sygnaturki bez zgody


Marek Substyk

Rekomendowane odpowiedzi

Hansie, to tak prosto z mostu, bez owijania w bawełnę:

 

Astro-Frorum.org z definicji jest non profit !

 

dostrzegasz już delikatną róznicę?

 

Sumasie, to bardzo dobrze.

 

Sam widzisz jakie spekulacje człowiek generuje, gdy czyta takie wątki. Jakie obawy sie lęgną, gdy w co drugim poście sa jakies aluzje do komercji, reklam, konkurencji itd.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOO, budujemy portal? Widać, jak zwykle mało wiem...

 

To chyba temat na pracę doktorską. Jak jakaś "bzdura" zaczyna się kręcić i nabierać rozmiarów jak kula śniegowa, to naprawdę zjawisko jest porażające. Oglądaliście film "Plotka"?

 

Żeby zamknąć domysły, to co ja chcę zrobić z AF, to jedynie rozwinąć jego formułę, doprowadzić wreszcie do czytelności ogromnej wiedzy, która drzemie w jego archiwach, oraz pchnąć go w etapy nowej generacji internetu - tzw. web 2.0.(dla zorientowanych). Nie będzie to nic wspólnego z formułą serwisu informacyjnego, którego można zobaczyć w AN. Nadal będzie to content tworzony przez użytkowników.

 

Nic mi także nie wiadomo o tym, żeby na AF miały pojawić się reklamy, poza stopkami ofcoz ;)

 

Hans ma rację - wymaga to sporych nakładów (w skali forum). Znam wiele dużych for, nie tylko w polsce. Znam ich problemy. Każdy wcześniej, czy później z nimi się boryka. My mamy to szczęście, że kiedyś powstała idea rady forum (jak zwał tak zwał - ale z biegu czasu uważam nazwę za złą) i do dzisiaj nie było w zasadzie żadnego problemu z pokrywaniem kosztów. Nie wiem, jak długo rada "wytrzyma" z finansowaniem AF. Faktem jest, że wzrosty są gigantyczne. Dawno nie widziałem, żeby kilkuletni projekt w ostatnim roku podniósł swoją penetrację ponad 2.45x.

 

Rozumiem też, że dla kogoś, kto nie prowadził nigdy takiego projektu, wszystko wygląda tak, jakby samo się toczyło i rozwijało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sumasie, to bardzo dobrze.

 

Sam widzisz jakie spekulacje człowiek generuje, gdy czyta takie wątki. Jakie obawy sie lęgną, gdy w co drugim poście sa jakies aluzje do komercji, reklam, konkurencji itd.

 

Pozdrawiam.

 

A najśmieszniejsze jest to, UWAGA: Że te aluzje, te problemy powstają wtedy, kiedy AF stara się bronić przed oznakami komercji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że wszelkie dziwne spekulacje utnie odsłona nawego forum.

Im szybciej ona nastąpi tym chyba lepiej. Tak mi się wydaje.

Więc zapytam - na kiedy jest przewidziana ta odsłona?

 

Nowa główna strona z kilkoma nowymi rzeczami - za ok 3-4 tyg. Kolejne projekty w przeciągu roku. Ale wiesz - to są pomysły, które miały być na tapecie jakieś 2 lata temu. Wtedy, jak forum się pierwszy raz w historii uwsteczniło. Czyli zniknęły rzeczy, które już były. Więc tu nic nie jest pewne, poza nową główną stroną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najśmieszniejsze jest to, UWAGA: Że te aluzje, te problemy powstają wtedy, kiedy AF stara się bronić przed oznakami komercji.

 

Teraz sam sobie chyba zaprzeczasz. Post wyżej piszesz, że podawanie linków w stopce do komercyjnych stron jest cacy, a teraz piszesz, że "AF stara się bronic przed oznakami komercji".

Nie za bardzo rozumiem - gdzie tu sens?

 

Nie uważasz, że powinien zostać zminiony regulamin forum, by w przyszłości nie dochodziło do takich udziwnień?

 

Teraz w regulaminie jest jak byk napisane, że podawanie linków do ston komercyjnych jest BE.

To, że Rada zdecydowała teraz inaczej, nie oznacza, że jej się nie odwidzi, powiedzmy za pół roku i ponownie nastąpi cenzura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa główna strona z kilkoma nowymi rzeczami - za ok 3-4 tyg. Kolejne projekty w przeciągu roku. Ale wiesz - to są pomysły, które miały być na tapecie jakieś 2 lata temu. Wtedy, jak forum się pierwszy raz w historii uwsteczniło. Czyli zniknęły rzeczy, które już były. Więc tu nic nie jest pewne, poza nową główną stroną.

 

OKI. Więc będziemy czekać z utęsknieniem na odsłonę. :Salut:

Ja jestem użytkownikiem od kilku miesięcy. Więc jak wyglądało forum kilka lat wstecz, nie mam po prostu pojęcia. Ale mam nadzieje, że zmiany będą na dobre, bo inne rozwiązanie nie wchodzi w rachubę :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz sam sobie chyba zaprzeczasz. Post wyżej piszesz, że podawanie linków w stopce do komercyjnych stron jest cacy, a teraz piszesz, że "AF stara się bronic przed oznakami komercji".

Nie za bardzo rozumiem - gdzie tu sens?

 

Napisałem tu już za dużo postów, żeby w kolejnym Ci tłumaczyć to samo. Nie rozumiesz, to nic Ci na to nie poradzę. Jest moje zdanie, twoje zdanie, zdanie innych, zdanie rady,... Decyzja, to jest coś bardziej skomplikowanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Po dodanych postach mam taki tok myślenia:

1. Pojawiło się podejrzenie, że mogą być problemy.

2. Sumas, korzystając ze swoich praw, starał się je zażegnać.

3. Wykasował "co nieco", w dobrej wierze.

4. "Wykasowani" się obrazili.

5. Sumas przeprosił i wziął sprawę na siebie.

6. Jesion zapewnia, że nie od niego to wyszło.

7. Rośnie liczba obrażonych.

8. Stan sygnatur wrócił do "epoki przed wykasowaniem".

9. Rośnie zamieszanie, a jest duszno, porrno :D i zbyt upalnie.

10. Ori kiedyś proponowała wam jakieś piwo, no to sie umówcie, pomimo tego, że być może niektórzy z was wolą blondynki. Niestety ja blondynką nie jestem, a wręcz nie dość, że brunet, to z brakami uwłosienia w górnej części organizmu :szczerbaty:

 

PANOWIE! Litości!!! Dogadajcie się... najlepiej na PW, czy telefonicznie.

 

:Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dodanych postach mam taki tok myślenia:

1. Pojawiło się podejrzenie, że mogą być problemy.

2. Sumas, korzystając ze swoich praw, starał się je zażegnać.

3. Wykasował "co nieco", w dobrej wierze.

4. "Wykasowani" się obrazili.

5. Sumas przeprosił i wziął sprawę na siebie.

6. Jesion zapewnia, że nie od niego to wyszło.

7. Rośnie liczba obrażonych.

8. Stan sygnatur wrócił do "epoki przed wykasowaniem".

9. Rośnie zamieszanie, a jest duszno, porrno :D i zbyt upalnie.

10. Ori kiedyś proponowała wam jakieś piwo, no to sie umówcie, pomimo tego, że być może niektórzy z was wolą blondynki. Niestety ja blondynką nie jestem, a wręcz nie dość, że brunet, to z brakami uwłosienia w górnej części organizmu :szczerbaty:

 

PANOWIE! Litości!!! Dogadajcie się... najlepiej na PW, czy telefonicznie.

 

:Beer:

 

 

Saywiehu :Beer:

 

Niestety, też nie jestem blondynką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

No to dodam następne moje przemyślenie.

W nocy jest żyleta na niebie, a w dzień- wieje fajowo. Jak mogę, to wprost z łajby przesiadam się do telepa, czego wszystkim życzę :D

 

Skoro to nie reklama :szczerbaty: to napiszę tutaj - zlot w Białej chyba będzie fajowy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.