Skocz do zawartości

nowe forum


Rekomendowane odpowiedzi

nie poprostu chce rozreklamowac wśrud forumowiczów!!!

 

ale wiesz reklama kosztuje B)

 

przyślij swojego prawnika do nas, uzgodnimy szczegóły,

pod warunkiem, że przestaniesz popełniać błędy,

na początek może te ortograficzne?

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy moze robic swoje forum, czas pokaze co dalej. Jak na razie to tam reklama DO jest .

Zycze powodzenia w rozwoju a potem w konsolidacji. :Beer:

Z rok temu powstale forum rozwija sie , czyli jest miejsce na przysklepowe forum. :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy moze robic swoje forum, czas pokaze co dalej. Jak na razie to tam reklama DO jest .

Zycze powodzenia w rozwoju a potem w konsolidacji. :Beer:

Z rok temu powstale forum rozwija sie , czyli jest miejsce na przysklepowe forum. :Beer:

 

masz racje, ale żeby zrobić tak żałosne... :ha::ha::ha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie (mówię szczerze i naprawdę nie mam nic do autora :Salut: ), to poziom merytoryczny jest w nadirze :Boink:

 

Forumowicz pytał się tam, "jak przygotować się na obserwacje meteorytów" i dostał w odpowiedzi taką poradę:

- zastanawiamy się, gdzie spadnie meteoryt

- udajemy sie tam chwilę wcześniej

- stajemy w miejscu przewidywanego upadku, ale (ważne!) metr dalej (bojaźliwi mogą pięć metrów)

- czekamy na upadek

- obserwujemy

W razie obserwacji nocnych pamiętać o ciepłych gaciach i napojach rozgrzewających, gdyby upadek się opóźniał!"

 

No comments... :ha::Boink:

 

Gdyby jeszcze forum było podpięte do jakiegoś przyzwoitego serwisu astronomicznego, rozumiem. Do strony domowej o astrotematyce, rozumiem. Ale samo forum pływające po morzach Sieci... :unsure:

Edytowane przez Lupus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha :ha: ja też piałem z tego tematu o meteorytach :D:D. Ale w sumie to ma sens :D. Nikt z nas jeszcze nie próbował obserwować meteorytów :ha::ha: . Fajnie jakby tak na moje podwórko spadł sobie jakiś rój :D.

 

A tak co się tamtego forum tyczy, to wszystko jest zerżnięte z tego, tylko że mniej działów i mniej profesjonalnie to zrobione. Jak na mój gust to trochę to bezcelowe... i nie ma zbytnio sensu. Tymbardziej, że to forum nie zawiera nic nowego.

Edytowane przez Rafalizator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.