Skocz do zawartości

OKULAR 3mm


HAMAL

Rekomendowane odpowiedzi

jak juz jechać do Pragi oglądać sprzęt to warto zajżeć do Miroslava Matouska ( http://www.dalekohledy.cz/ ) ma ceny lepsze niż w www.Celestron.cz :D:) i ma chyba więcej sprzętu do obejżenia ( chociaż w celestronie byłem rok temu )

 

w ogóle to w Pradze są niezłe ceny ( jeżeli chodzi o ceny europejskie ) , ponadto można odliczyć sobie 22 % VATu i jak sie bierze więcej rzeczy to czasem można jeszcze jakiś rabacik dostać :D - ja wczoraj byłem po Naglera 22 mm , ale kupiłem jeszcze lantanowego Vixena , bo cena była naprawde dobra :) ;D :D

 

jak będzie ktoś jechał to warto wcześniej zadzwonić i sie upewnić czy dany sprzet jest , bo teraz na opozycje Marsa az sie zdziwilem jak zobaczylem ilu rzeczy nie ma na miejscu , tylko trzeba dopiero zamowic

 

pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od najblizszego poniedziałku mam 2 tygodniowy urlop i w tym okresie chcę się tam wybrać. Ewentualny termin to druga połowa przyszłego tygodnia (korony muszę kupić) lub nastepny tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie uda to można kupić od razu bez VATu ( trzeba sie dogadać ;) ) , a jak nie to trzeba jechac z taką deklaracja po pieczatke na granice lub do jakiegos urzędu na miejscu ( dokładnie nie wiem ) , potem wrócic z pieczątką do sklepu i dostaje sie zwrot podatku

 

mozna tez wrocic z oswiadczeniem do kraju ( tylko trzeba wziasc pieczatke z granicy ) i skorzystac z posrednika ktory zwraca ok 80 % podatku ( 20 % to jego prowizja )

 

pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od najblizszego poniedziałku mam 2 tygodniowy urlop i w tym okresie chcę się tam wybrać. Ewentualny termin to druga połowa przyszłego tygodnia (korony muszę kupić) lub nastepny tydzień.

 

Daj znać jak będziesz jechał, ja też jestem chętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jest 3mm :)

 

Okuláry Radian - zdánlivé zorné pole 60° průměr 1,25“

Okulár Radian f=3mm průměr 1,25" 9500,- Kč

 

Albo takie przyjemne zwierzątko...

pic1_1119.jpg

 

Nagler zoom 3mm-6mm

 

Ohnisková vzdálenost proměnná 3 - 6 mm, zdánlivé zorné pole 50 stupňů, 5 optických prvků ve třech skupinách, vzdálenost výstupní pupily 10 mm, váha 150 gramů. Špičkový okulár pro velká zvětšení.

 

Máme na skladě.

 

Cena: 17000,- Kč s DPH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos nie moglem sie doszukac, ale ciekaw jeszcze jestem czy mozna odliczyc tax free, jak tak to super, niektore rzeczy wychodza taniej niz u nas ;D

aha i jeszcze jedno jesli ktos sie zdecyduje juz na zakup w czechach to niech pamieta ze minimalna kwota z ktorej mozna odliczyc tax free to 1000 koron.

sam ostatnio ineteresowalem sie w cenach w czechach i stwierdzic moge ze oni maja albo bardzo drogo albo bardzo tanio ;D ;D, tzn jeden towar jest duzo tanszy niz u nas a inny duzo drozszy, dlatego warto sprawdzac z naszymi cenami najpierw i nie rzucac sie jak murzyn na bateryjke. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.