Skocz do zawartości

Sprzedam LX 90 8"


Pawel_Maksym

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
Sprzedam Meade LX 90 w stanie nowym 8" f/10

Wyposażenie fabryczne - kątówka 1 1/4" + okular SP 4000 26 mm + szukacz 8x50 + Autostar II+kamerka LPI

 

Model z 2003 roku niemal nie uzywany.

 

8500 PLN

 

Paweł Maksym

 

Nadal aktualne ale za 8000,99 PLN...

Edytowane przez Pawel_Maksym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Drogi Bracie Pawle

nie będę pisał że gdybył miał te parędziesiąt papierków za które chcesz oddać ten teleskop

już dawno bym był u Ciebie w mieście Óć :ha:

niestety nie mogę podjąc takich zobowiązań ... i obiecywać bez podania konkretnego terminu ...

 

pozdrawiam i mam nadzieję że twoja sprzęta szybko znajdzie nowego właściciela :helo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie zastanawiajcie się, ino bierzcie! mam taką samą tubę OTA i naprawdę świetnie się spisuje - 8" w 40 cm obudowie :notworthy: . A takie widły to mi się po nocach śnią - na mój balkon 90 cm ;)

 

pozdrawiam

:Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Paweł tak wolno sprzedaje, to czy się w ogóle w Polsce teleskopy sprzedają? Zna ktoś statystykę ile na rok 8" STC można sprzedać? :unsure:

A może cena ciągle nie zachęca? :huh:

W Polsce to wygląda tak: masz przykładową sytuację - ktoś chce Ci opylić najnowszego merca XXX, który kosztuje powiedzmy 1 000 000 PLN, ale z dobroci serca od Ciebie chce tylko 200 000 (ale masz na to tydzień) - pytanie co robisz: stać Cię na taki wydatek od ręki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce to wygląda tak: masz przykładową sytuację - ktoś chce Ci opylić najnowszego merca XXX, który kosztuje powiedzmy 1 000 000 PLN, ale z dobroci serca od Ciebie chce tylko 200 000 (ale masz na to tydzień) - pytanie co robisz: stać Cię na taki wydatek od ręki ? Sam wziąłbym ten sprzęt jakbym miał kasę, a niestety to jest 7000 albo aż 7000 PLN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź kredyt w takich ratach jakie ci pasują i po problemie. Od takich zagrywek są banki nie sprzedający.

 

Pozdrawiam.

 

 

Hans,troche przesadzasz :D

 

KREDYT TO JA MOGE ZACIAGNAC NA SAMOCHOD ALBO DOM ,ALE NIE NIE NA SCOPE .

 

pozdr

Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hans,troche przesadzasz :D

 

KREDYT TO JA MOGE ZACIAGNAC NA SAMOCHOD ALBO DOM ,ALE NIE NIE NA SCOPE .

 

................................................................................

..................................................

 

Dlaczego?

Na teleskop kredyt ma dać sprzedający , a na samochód bank ? :huh:

Edytowane przez jacapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.