Skocz do zawartości

fotki 3d


Thrasher

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

znalazlem fote gromady galaktyk w perseuszu i na szybko przerabilem ta fotke na 3d :0 Jest to pierwsza moja proba z przemiana na 3d !! Efekt powailil mnie na kolana :0

milej zabawy

 

dla tych co nie znaja techniki eyecrossing

Patrzymy na fotke i robimy lekkiego zeza... powstaja nam wtedy 3 obrazy :) Utrzymujemy 3 obrazki w identycznej wielkosci i skupiamy sie na srodkowym!! Po czasie obraz zacznie sie ostrzyc :) i bedzie jak zyleta ! Po kilku probach bedziecie to robic na zawolanie, kwestia nauczenia :)

post-568-1160592255_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzymy na fotke i robimy lekkiego zeza... powstaja nam wtedy 3 obrazy

 

 

Hehe niezłe, tylko z jednym zastrzeżeniem nie robimy lekkiego zeza tylko całkiem sporego zeza :szczerbaty: . Lekkiego to robimy do stereogramów :lol:

Kilka razy próbowałem zanim do tego doszedłem a stereogramy mam opanowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie to wyszlo. jesli tylko moge cos zasugerowac, to powiem, ze rozstaw gwiazdek powinien byc troche mniejszy, bo dosc ciezko utrzymac ostrosc (przynajmniej mi, a zazwyczaj nie mam z tym problemu). dotyczy to ostatniego obrazka z galaktyka.

nie myslales o wiekszych formatach? efekt byl by pewnie jeszcze lepszy, a jak dotad nie spotkalem duzych astronomicznych crosseyesow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie to wyszlo. jesli tylko moge cos zasugerowac, to powiem, ze rozstaw gwiazdek powinien byc troche mniejszy, bo dosc ciezko utrzymac ostrosc (przynajmniej mi, a zazwyczaj nie mam z tym problemu). dotyczy to ostatniego obrazka z galaktyka.

nie myslales o wiekszych formatach? efekt byl by pewnie jeszcze lepszy, a jak dotad nie spotkalem duzych astronomicznych crosseyesow.

 

ok co do gwiazdek to masz racje rozpedzilem sie :) 3D mnie poprostu pochlonelo :)

jak masz jakies faaajowe duze fotrmaty to wal na PM :) z checia posiedze nad tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thrasher, tak mnie zainspirowałeś że zrobiłem kilka swoich wg własnych pomysłów. Jednak nie są to przerabiane zdjęcia astro, bo (jeszcze) nie umiem, lecz w całości zrobione w paincie.

 

Check this !!

 

 

 

 

 

EDIT : w tym pierwszym po wrzuceniu na forum troszkę rozmyły się napisy '3D'. Trudno.

2.JPG

3.JPG

bez_tytu_u.JPG

Edytowane przez NGC7841
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo niech ktos zrobi jakis duzy krater w tej technice,np. ostatniego Petaviusa,ale by bylo..!

 

 

dajcie linka do foty to zrobie :0 zdjecie moze byc jedno :) juz ja przy nm pomajstruje i wyjdzie 3d :)

Edytowane przez Thrasher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.