Skocz do zawartości

Idzie zima


grzel

Rekomendowane odpowiedzi

już drugi dzień koszmar na ulicach,

najgorsze są te barany które jadą 20-30km/h i za nic nie da się ich wyprzedzić,

choć spokojnie można jechać 40-60km/h

i taki jadący żółw wlecze za sobą kilometrowe ogony samochodów, w których widać wściekłych kierowców,

muszę chyba kierownicę zmienić, coś ostatnio mam ją za bardzo pogryzioną :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech jak ja to lubię, przedzieranie się przez zaspy chyba czas odkurzyć saperkę :D

 

sumas wiesz każdy jeździ jak uważa za bezpieczne dla niego, lepiej niech się wlecze te 40 km/h aniżeli miałby jechać 60, teoretycznie spowodował by większe zagrożenie gdyby zaczął się ślizgać

Edytowane przez krystian_koza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...sumas wiesz każdy jeździ jak uważa za bezpieczne dla niego, lepiej niech się wlecze te 40 km/h aniżeli miałby jechać 60, teoretycznie spowodował by większe zagrożenie gdyby zaczął się ślizgać

 

no właśnie to mnie najbardziej denerwuje, bo w/g mnie powinno być tak, że jak ktoś nie potrafi jeździć po śniegu, niema zimowych opon, albo się po prostu boi, to niech się do ciężkiej cho... ry nie ładuje się do centrum w czasie szczytu, bo kilkuset takich, potrafi zakorkować paromilionowe miasto, jak tylko spadnie pierwszy śnieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na wąskiej drodze wpakowałem się w zaspę przy próbie wymijania i zarzuciło mi tył. Facej ze zdezelowanej furgonetki naprzeciwko żeby we mnie nie uderzyć odbił w prawo i wpadł do głębokiego rowu. Niniejszym składam mu podziękowania za taki humanitarny gest. Może czyta A-F, kto wie? B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem dzisiaj przypadek rodem z archiwum X, mianowicie skręcam kołami w lewo a auto jedzie do przodu. To ci dopiero , jak to wytłumaczyć? :Beer:

 

No i po obserwacjach , chyba że będę się przedzierał przez 20cm śniegu po polach z dobsonem i tubą :ha:

 

Chociaż ostatnio przesiadłem się z Synty 10" na Synte 8" :notworthy: i muszę powiedzieć że ta ostania to mała betka w porównaniu do jej grubszej siostry. Więc może nie było by tak źle przez te śniegi.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem dzisiaj przypadek rodem z archiwum X, mianowicie skręcam kołami w lewo a auto jedzie do przodu. To ci dopiero , jak to wytłumaczyć? :Beer:

 

Posypało trochę ja już dziś uciekałem przed ciężarówką której "biedny" kierowca "nieświadom" jej masy troszkę za szybko skręcił w moją uliczkę.

 

Oj trzeba uważać i to nie tylko na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.