Skocz do zawartości

Ostatnia prośba do El Capitano !


Gość leszekjed

Rekomendowane odpowiedzi

Darku !

Przed chwilą skasowałem swoje konto na astro4u.net nie doczekawszy się tego od aministratora. Proszę Cię jako dyżurnego nad tą 'trumną' o dopilnowanie czy moja ostatnia wola na tamtym forum zostanie wykonana. A obarczam właśnie Ciebie tym smutnym obowiązkiem bo właśnie Ty stałeś się największym obrońcą 'ancien regime'.

Nie ma we mnie tyle oportunizmu co u Ciebie aby wyartykuować kolejne 387 bezskuteczne, poważne ostrzeżenie wobec administratora ani potulności wobec niekontrolowanego jednowładztwa. Wybieram tą drogę jako mój protest przeciwko ostatnim wydarzeniom.

W nawiązaniu do Twojej odpowiedzi na moje pytania powiem, że fakt że przywykłeś żyć 'pod butem' nie zwalnia Cię jednakowoż od samodzielnego myślenia.

Sądzę, że wykonałem dla Was i w dużym stopniu za Was kawał dobrej ale jakże brudnej roboty. W dużej mierze to ja przywróciłem prawo do udziału w forum usuniętego Janusza, zmusiłem Bartka do oczywistego wytłumaczenia się z wykonanych już działań i wreszcie doprowadziłem w znacznej mierze do liczenia się Bartka z własnymi krokami w przyszłości. Nie oczekuję podziękowań, zapytam na koniec tylko czy usłyszałeś lub usłyszeliście od Bartka jedno słowo przeprosin za całe zamieszanie jakie wywołał ?. Nie usłyszeliście i nie usłyszycie. Usłyszałem je tylko ja - ale siłą wydarte z gardła za skasowanie mi niewinnego postu. A przecież przeprosiny od człowieka, który ponoć za pierwszy cel stawia sobie dobro społeczności należą się każdemu z nas jak psu zupa.

Chcę podziękować Tobie i tym z Was , którzy współpracując ze mną takie podziękowanie za pracę na tamtym forum przyjmą. Moje posty, jakkolwiek nieznaczące, pozostają ze mną tu.

L.J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darku !

Przed chwilą skasowałem swoje konto na astro4u.net nie doczekawszy się tego od aministratora. Proszę Cię jako dyżurnego nad tą 'trumną'...

Dzieci, dzieci i jeszcze raz dzieci....jaka trumna, po co to wszystko, jeszcze raz mówię, dajcie sobie luzu i po prostu nic nie piszcie ani "tu", ani "tam". Po co ta agresja i złośliwości. Luz, luz, luz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie "walczmy" miedzy soba. Przeciez cala ta "akcja" nie jest skierowana przeciwko nam forumowiczom. Teraz wydaje sie, ze jest juz lepiej. Wszystko zaczyna wracac do normy, wiec my takze musimy wrocic do wzajemnego szacunku. Teraz wszyscy forumowicze powinni zaczekac na decyzje Bartka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.