Skocz do zawartości

Poszukiwany fokuser z przekładnią 1:10


Hans

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również wczoraj otrzymałem paczkę - tę największą ;)

 

Wyciąg chodzi ładnie, przekładnia jest extra!

Jedno mnie tylko zastanawia - żeby wyciąg zachował pełny zakres ruchów należy pomęczyć się z ustawieniem śrubek dociskowych. Nie za mocno bo staje, nie za lekko bo wałek pokrętła nie styka się z elementem wysuwającym. W zasadzie dolna śrubka musi być dość luźna.

 

------------------------------------

 

:notworthy: Hans jesteś wielki :notworthy:

 

:Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, czyli cały szpej u właścicieli. Dziś wiczorem porozsyłam zwroty, albo zdeponuje kase na fundusz balangowy dla tych co mnie pogonili z kasą :) Albo nie, flaszka w szyszkolandii jest 3x droższa niż u nas. Coś w tym temacie wymyśle. Ale jakoś mi żal wydawać na 0,5L szyszkolandzkiej gorzałki w cenie litra dobrego Jasia Wędrowniczka. :szczerbaty: Co by tu... ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

No i stało się co stać się mialo :)

Obmacałem dokładnie cały GSO focuse, wszystko chodzi idealnie bardzo ładnie, suwliwie :)

Zgadzam się z Pablito, regulacja samych śrubek od spodu nie dawała zadowalajacych wyników jak wyciąg nie był "dociążony" tzn. np. bez okularu z kątówką. Po dokrąceniu śrubek to wyciąg albo chodzil za luźno albo pokrętło kręciło się w miejscu nie wysuwając tulei. Po dociążeniu (w moim przypadku samą kątówką z okularem) i wyregulowaniu docisku śrubek wyciąg zachowuje się jak należy, zarówno przy normalnym pokręcaniu jak i przy mikroruchach :helo:

To tyle mojego pierwszego doświadczenia z nowym focuserem.

 

ZDJĘCIA FOKUSERA

 

Pozdrawiam

Tomek

Edytowane przez Tomuś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki doki,

 

Towar na miejscu, przelewy zwrotowe porobione (tym co nie chcieli wisze flaszke na zlocie).

 

Tomi, konto z którego przyszła kasa od ciebie jest jakieś dziwne. Wygląda jak techniczne konto wewnętrzne banku. Prosze o full namiar na PW. Na to boje sie słac. Zanim w księgowości banku dojdą co to za kasa i dla kogo, to ruski rok minie. Odezwij się.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Tadeo - ten sam wyciag pod nazwa Antares wyniesie cie bodajze 20zl wiecej w astrokraku . W moim przypadku czekalem ok. miesiaca - jeden mail a potem odbior - wydaje mi sie, ze to jednak o wiele prostrze B)

 

 

dzięki ale salvation nadeszło z innej strony

nasze forum jest pełne ludzi dobrej woli z chęcią niesienia pomocy innym - prawda Pablito nie :helo:

i już czekam niecierpliwie od rana na wyciąg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki ale salvation nadeszło z innej strony

nasze forum jest pełne ludzi dobrej woli z chęcią niesienia pomocy innym - prawda Pablito nie :helo:

i już czekam niecierpliwie od rana na wyciąg

No tak!

Jako że nabyty wyciąg zapewne poleżałby z dwa-trzy miesiące na półce zanim powstanie moja 12-tka (nie pytajcie dlaczego ale mam już dość tej przebudowy domu) to oddałem go po kosztach Tadeo. Jak będę potrzebował to se kupię :rolleyes:

 

Niech służy dobrze :lol:

:Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.