Skocz do zawartości

Poszukiwany fokuser z przekładnią 1:10


Hans

Rekomendowane odpowiedzi

OK, to jadę z wyliczankami. Dziś wieczorem pojawi się na forum wyliczanka per persona, uwzględniajaca ostatnią redukcję cen fokuserów, otrzymany rabat 5% na fokusery i koszty związane z shipmentem i jakimiś drobiazgami dla PayPala (chyba 2%, nie pamiętam teraz). Na forum, żebyście mnie poprawili, jakbym gdzieś się rypnął. Wieczorem roześlę konto do wpłat. Jak będzie wszystko na miejscu, wykonam akcję zakupu. Będę was informował on-line jak tylko coś się wydaży. Oczywiście transakcję liczyć po najtańszej opcji? Bo jak ktoś ma ochotę to ubezpieczyć na pełną wartość (jakieś 10$ więcej, to mnie to rybka, ale musiał bym dostać potwierdzajkę, ze nie macie nic przeciw). Jeszcze mi nigdy USPS nic nie rozwalił po drodze, ale wiecie jak jest, zawsze może być ten pierwszy raz, a w paczce trochę będzie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hans -

LP GSO Dual 12" 139$

+shipment with insurance

60.85/6 = 10.15$

 

Baza do cła i VAT = 149.15

Kwota do zapłacenia

149.15 * 2.8 = 418pln + 22% VAT = 510pln + 7% cła = 546pln

 

Pablito -

LP GSO Dual 12" 139$

+shipment with insurance

60.85/6 = 10.15$

 

Baza do cła i VAT = 149.15

Kwota do przelania

149.15 * 2.8 = 418pln + 22% VAT = 510pln + 7% cła = 546pln

 

Pablito -

ST MMC & DSW 13+19.95$ = 32.95$

+ porypany spec. shipment ;) Nie pytaj dlaczego tak, Tak, bo tak, pytaj ciotek w US dlaczego ;) i tak czuje przez fałdy, że coś tu oszukałem z tymi naliczakami shipmentu dla wszystkich, przez te machinacje z twoim ekstrasem, ale nie mogę dojść co... a kij w oko, różnica nie powinna być większa od łba niż 2-3pln

(((64.15*2.8)*122%)*107%) - (((60.85*2.8)*122%)*107%) = 235.5 - 222.5 = 13pln

 

Kwota do przelania

32.95*2.8 = 93pln + 13pln = 106pln

 

Łącznie Pablito: 546+106 = 652pln

 

Tomi -

LP GSO Dual 8-10" 139$

+shipment with insurance

60.85/6 = 10.15$

 

Baza do cła i VAT = 149.15

Kwota do zapłacenia

149.15 * 2.8 = 418pln + 22% VAT = 510pln + 7% cła = 546pln

 

Aries -

SCT GSO Dual 139$

+shipment with insurance

60.85/6 = 10.15$

 

Baza do cła i VAT = 149.15

Kwota do zapłacenia

149.15 * 2.8 = 418pln + 22% VAT = 510pln + 7% cła = 546pln

 

Darek B -

R GSO Dual 96mm 169$

+shipment with insurance

60.85/6 = 10.15$

 

Baza do cła i VAT = 179.15

Kwota do przelania

179.15 * 2.8 = 502pln + 22% VAT = 613pln + 7% cła = 656pln

 

Tomuś -

R GSO Dual 86mm 149$

+shipment with insurance

60.85/6 = 10.15$

 

Baza do cła i VAT = 159.15

Kwota do przelania

159.15 * 2.8 = 446pln + 22% VAT = 545pln + 7% cła = 583pln

 

Rabat:

5% rabat na fokusery = 874$ * 5% = 43.7$ = 123pln

 

Czyli różnica do rozdania 123pln minus koszty transakcji... i tu zgłupiałem kompletnie, bo w końcu nie wiem jakie będą. Tabelka paypala jest dla mnie tak czytelna jak Koran w perskim. Ma ktoś pomysł ile tego będzie w końcu? Please HELP!

 

paypal.JPG

 

Czy mogę tę różnicę przeznaczyć na kase na wysyłke do was z Wawy, czy chcecie bezpośrednich wyliczanek od razu? Jeżeli to drugie proszę o info.

 

A tak to teraz wygląda:

 

agenda_last.JPG

 

Rano roześlę konto do zasilania. Jak sięuwiniecie przez weekend. To w poniedziałek będzie finito i zostanie tylko dla was czekanie, a dla mnie jeszcze wizyta u celników przepakowywajka po odbiorze i rozsyłka.

 

Pozdrawiam.

 

Ps. Pliiiis, sprawdźta czy zgadzają się wam wyliczanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na boku. Nigdy więcej takiej akcji ;) Za dużo niewiadomych. Co innego jak sobie ściagasz sam z astromartu, a co innego jak robisz zakupy dla kilku osób. Na dziś mam dość. Jeszcze tylko @ do sklepu na co się decydujemy, potem pare ruchów na karcie, potem akcja celnik, potem... aaaaaargh! potem odebrać, potem przepakować, potem rozesłać, potem doebrać potwierdzajki, łaaaaaaaaa, mamo ja chce do domu.

 

;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na boku. Nigdy więcej takiej akcji ;) Za dużo niewiadomych. Co innego jak sobie ściagasz sam z astromartu, a co innego jak robisz zakupy dla kilku osób. Na dziś mam dość. Jeszcze tylko @ do sklepu na co się decydujemy, potem pare ruchów na karcie, potem akcja celnik, potem... aaaaaargh! potem odebrać, potem przepakować, potem rozesłać, potem doebrać potwierdzajki, łaaaaaaaaa, mamo ja chce do domu.

 

;)

 

Pozdrawiam.

 

Hans jesteś wielki :notworthy:

 

ps.

Nawet nie wspomnę o nowym pomyśle zakupowym

http://www.agenaastro.com/GSO-Quartz-Diele...a-gs-gs2qst.htm

bo to by Cię dobiło ( i dało może dodatkowy rabacik? :D )

 

ps2.

Jestem za fullem ,szkoda oszczędzać kilka złotych.

 

ps3.

Klienci Hansa zrzucamy się na flaszkę dla Marcina do poprawy nastroju? ( Amol? :ha: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konta rozesłane. Kwoty w wątku.

 

Pozdrawiam.

 

Ps. Ma ktoś na tyle rozeznania ile paypal w końcu zabierze dla siebie przy transakcji za 1000$ (właśnie rozpocząłem mozolny proces zasilania karty kredytowej na okaziciela, podpiętej pod konto paypala, mam limity dzienne to potrwa chwile).

Edytowane przez Hans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablito -

ST MMC & DSW 13+19.95$ = 32.95$

+ porypany spec. shipment ;) Nie pytaj dlaczego tak, Tak, bo tak, pytaj ciotek w US dlaczego ;) i tak czuje przez fałdy, że coś tu oszukałem z tymi naliczakami shipmentu dla wszystkich, przez te machinacje z twoim ekstrasem, ale nie mogę dojść co... a kij w oko, różnica nie powinna być większa od łba niż 2-3pln

(((64.15*2.8)*122%)*107%) - (((60.85*2.8)*122%)*107%) = 235.5 - 222.5 = 13pln

Przecież mówiłem, ze bez bicia przyjmuję na siebie dodatkowy koszt przesyłki za książkę. Ciotki z US możemy zostawić w spokoju (pewnie i tak ich średnia to 130 żywej wagi). Twoje przeliczenie dodatkowego kosztu wygląda na prawidłowe. Bez książki by było 60,85 a z książką 64,15. Dodatkowe parę dolców z podatkami dokładasz do mojego rachunku więc nikt nie dołoży się do tego interesu.

 

Dzięki Hans :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Csześć chłopaki, mam na koncie tylko wpłatę od Wilhelma. Wisimy.

 

Pozdrawiam.

Hej, hej :)

Wpłaty dokonałem w placówce PKO w sobotę.

Kobieta potwierdziła mi, że informacja na koncie będzie w poniedziałek czyli dziś :)

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja.

 

No takich akcji się nie spodziewałem. :) Okazało się, że podstawowe konto Paypala ma limit transakcji ustwiony na jakąś tam kwotę X... radośnie przekroczyliśmy ją o ok 50$ :szczerbaty: No dobra, niby pikuś. Zapłace do kwoty limitu, a reszte z innego konta Paypala... heh nie ma lekko. Był drugi limit, tym razem kwotowy per transakcja na karcie WBK podpiętej do PayPala. Tia... No to wydziergałem kilka małych płatności coby się zmieścić w limitach karty. Ide do drugiego konta i chce dokończyć akcję a tu info, że karta odrzucona. Co? A no tak, nie zasiliłem cholery, przecie to inna karta. Ide do Internetowego WEBa WBK coby zasilić karte. E! Kolejny limit :) Tym razem kwotówka na kwotę transakcji elektronicznych per day. No nieee... Dopiero dzisiaj wygasł limit i sfinalizowałem transakcje. Wszystko popłacone. Czekamy na potwierdzajkę ze sklepu,ze wysłali pakę.

 

Ale będzie ubaw u celników jak zamiast jednego przelewu dam im dziewięć malutkich, w dodatku z różnych kont :szczerbaty:

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dla waszej informacji.

 

O ile dobrze czytam, to ostateczny kurs po jakim poszła transakcja to 2.74035

 

Czyli przy swoich wyliczankach rypłem się w przewidywaniach o 6gr per dolec. Czyli zapłaciłem 6pln mniej na każde 100$ z waszego zamówienia. Jak już będę znał wszystkie koszty związane z dealem, to oczywiście skoryguje przeliczanki.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.