Skocz do zawartości

Synta 8"


bas.sic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam do sprzedania teleskop Teleskop Sky-Watcher - Synta 8" wersji Classic

Teleskop kupiłem wybierając się na urlop pod ciemne niebo - był kupiony dwa tygodnie temu - użytkowany tydzień (złożony i rozłożony jednokrotnie). Teleskop nie ma żadnych wad ukrytych - sprzedaję go ponieważ był to tylko sprzęt na urlop.

W zestawie wszystko co daje producent.

odbiór osobisty w Warszawie, lub za około 10dni w Krakowie bądź wysyłka kurierem (koszt pokrywa kupujący).

Moja cena to 10% mniej niż w Delcie czyli ~980zł (oczywiście możemy się potargować).

 

ps. jest to wersja z wyciągiem Cryford'a.

 

więcej info za pośrednictwem

gg:2843472

e-mail: pawel[at]koczan.eu

lub na priv.

 

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Najlepiej za darmo go oddaj to może ktoś go łaskawie weźmie, odnoszę wrażenie że na forum mamy coraz więcej cwaniaków czekających na super promocje.

 

Jeden ciężko odkłada swoje zaskórniaki i kupuje nowy sprzęt a potem oddaje go cwaniakowi za pół darmo, gdzie tu sprawiedliwość.

Na twoim miejscu nie sprzedałbym teleskopu za takie marne pieniądze a ostatnia propozycja to już woła o pomstę do nieba, trochę więcej rozwagi :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.