Skocz do zawartości

Problem z kontem


Mat

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

1.Zalogowałem sie na forum, i pierwsze mi sie rzuciło w oczy ze nie ma przycisku który otwiera menu PW (ten koło "Nowe posty")

2. Nie moge sprawdzic ostatnich postów gdyz wyswietła mi sie takie coś

 

Przepraszamy, wystąpił błąd. Jeśli nie jesteś pewny jak używać tej opcji lub nie wiesz dlaczego wystąpił błąd, spróbuj poszukać w plikach pomocy.

Napotkane błędy:

 

Nie masz uprawnień pozwalających na używanie tej opcji. Jeśli nie jesteś zalogowany, zrób to korzystając z formularza poniżej.

 

Jest tylko: "Moje konto" , "Nowe posty" , "Asystent"

 

Oczywiscie formularza nie ma :blink: , no i co z tym zrobić????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey mam ten sam problem już się do tego przyzwyczaiłem, masz to zablokowane jak ja,

najlepiej pisać na temat a nie o byle czym, Sumas myślę że te posty co dziś napisałem nie są traktowane

jako zaśmiecanie, ? osobiście powiem ci że jak napisałem coś nie na temat to to poprostu wywal, bo czasami się muszę kogoś o coś spytać bo na pw nima jak, ;)

A Mat(eusz) za niedługo powinno być "normalnie" że tak powiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"chcą" żebyście przestali zaśmiecać forum, żebyście zaczęli wreszcie pisać wartościowe posty, którym warto z przyjemnością poświęcić swój czas

a nie "chcą" czytać, ani oglądać samych emot, za pomocą których, w większości, potraficie się tylko komunikować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"chcą" żebyście przestali zaśmiecać forum, żebyście zaczęli wreszcie pisać wartościowe posty, którym warto z przyjemnością poświęcić swój czas

a nie "chcą" czytać, ani oglądać samych emot, za pomocą których, w większości, potraficie się tylko komunikować

 

Drogi Sumasie!

Jak nasi poważani nowicjusze mają "nabić" sobie posty jeżeli mogą pisać tylko wartościowe wypowiedzi? Wszak wielu użytkowników zwraca uwage na liczbe napisanych przez autora postów sądząc że jest to miara jego "inteligencji". Użytkownicy z wielką liczbą postów są bardziej poważani nieprawdaż? A każdy chce być bardziej poważany. Sam przecież ładowałen na forum gigantczyne ilości bezsensownych postów, poszukajcie sami jak denne były to wypowiedzi. Doszedłem nawet średniej 2 postów na dzień, obecnie spadło do 0.8 "wydoroślałem".

Sumasie! Daj innym dorosnąć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownicy z wielką liczbą postów są bardziej poważani nieprawdaż? A każdy chce być bardziej poważany.

 

Sprawa pisania ciekawych i merytorycznych postów oraz duża ich ilość na koncie nie zawsze idą w parze

Jesli tak jest to mamy do czynienia z liderami, którzy kreują wizerunek forum i dbają o jego merytoryczny poziom.

 

Z drugiej strony, czasami czytam post nowicjusza który ma zaledwie kilkanaście postów na koncie i jestem pod wielkim wrażeniem wiedzy i zaangażowania.

Także nauczyłem się nie zwracać uwagi na to kto ile napisał, tylko co napisał

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa pisania ciekawych i merytorycznych postów oraz duża ich ilość na koncie nie zawsze idą w parze

Jesli tak jest to mamy do czynienia z liderami, którzy kreują wizerunek forum i dbają o jego merytoryczny poziom.

 

Z drugiej strony, czasami czytam post nowicjusza który ma zaledwie kilkanaście postów na koncie i jestem pod wielkim wrażeniem wiedzy i zaangażowania.

Także nauczyłem się nie zwracać uwagi na to kto ile napisał, tylko co napisał

 

pozdrawiam

 

Popieram! Liczy się jakoś a nie ilość! A chińczykom podziękujemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Administratora Astro-forum.org

 

Nie chciałem pisać tego na forum ale zostałem nijako do tego zmuszony. Chciałem zapytać cóż takiego uczyniłem, że sukcesywnie prowadzona jest wobec mnie polityka wspomożonego blokowania i inwigilacji na AF. Po napisaniu postu zachęcającego do spotkania w Astro-Bazie w Walkowicach 12.11.2007 r .Została mi odebrana możliwość wysyłania prywatnych wiadomości.

Co w znacznym stopniu utrudniło mi m.in.dokończenie wcześniej rozpoczętych spraw głównie finansowych. Postawiło mnie to zarazem w niezręcznej sytuacji, wobec osób które musiałem prosić o pośrednictwo kontakcie na PW w moim imieniu. Juz nie wspomnę że, zostałem przy okazji publicznie obrażony w tym, że topicu przez jednego z modów, ton jego wypowiedzi został później z lekka osłabiony. Jednak negatywny i szaklujący moje dobre imię wydźwięk nadal pozostał. Mój kolega, zbulwersowany tą napaścią, napisał post w mojej obronie, który zaraz skrzętnie został wykasowany, a za swoją porywczość i wielkie serce zbanowany. Dobrze że choć teraz może pisać, bo nie darował bym sobie, że ktoś może ponieść sromotne konsekwencje z głoszenie tego, co wiele z nas odbiera podobnie.

Wcześniej popełniłam nagminnie setki takich postów zachęcających do wzajemnych spotkań obserwacyjnych, myślałem że na tym właśnie ma polegać rola środowiska astro-amatorskiego. Na wzajemnej integracji. Dlaczego zachęcam ludzi do spotkań właśnie tam.... uzasadniłem w tym, że poscie. Jestem obserwatorem i mam zacięcie do pokazywania ludziom nieba, nie robie jakiś zbiorowych agitacji co do AF i polityki tego forum. Zresztą piszę na AF od marca 2005. Proszę wskazać choć jeden post w którym doprowadziłem na tym forum do eskalacji konfliktów lub obraziłem kogoś personalnie.

Do dziś myślałem, że to bezsensowne ograniczenie zostanie mi w końcu zdjęte ,dlatego uznałem że nie mam o co kruszyć kopii trzeba przeczekać i już. Jednak dziś stwierdzałem, że wyczyszczono również mój licznik postów o „jedno zero”. Co jest w oczach wielu publiczną degradacją i upokorzeniem. Proszę zatem o wyjaśnienia? Czym sobie zasłużyłem na takie traktowanie.

Proszę o rzeczową odpowiedz i nie lekceważenie.. a tym bardziej nie kasowanie tego zapytania

Dołączam wyrazy szacunku Ignisdei

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Administratora Astro-forum.org

 

Nie chciałem pisać tego na forum ale zostałem nijako do tego zmuszony. Chciałem zapytać cóż takiego uczyniłem, że sukcesywnie prowadzona jest wobec mnie polityka wspomożonego blokowania i inwigilacji na AF. Po napisaniu postu zachęcającego do spotkania w Astro-Bazie w Walkowicach 12.11.2007 r .Została mi odebrana możliwość wysyłania prywatnych wiadomości.

Zajrzałem do tego wątku i dowiedziałem się, że ze spotkaniami u Saywieha coś jest nie tak, robią tam pranie mózgu i doprowadzają do niekorzystnego rozporządzenia własnym majątkiem. Ktoś mi powie, o co chodzi?

 

Edit 20:04 A zresztą - odwołuję to pytanie, tym bardziej, że widzę, że Saywiehu już stąd zniknął, więc co będziemy mu rufę obrabiać. Będę kiedyś w jego okolicach, to wpadnę pogadać przy bezalkoholowym.

Jednak dziś stwierdzałem, że wyczyszczono również mój licznik postów o „jedno zero”. Co jest w oczach wielu publiczną degradacją i upokorzeniem.

Faktycznie, nigdy nie zwracałem uwagi na te liczniki, ale jak zajrzałem do Twojego profilu, to masz rację. Śmieszne (albo smutne, jeśli ktoś to zrobił celowo).

Edytowane przez BBwro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

muszę coś napisać w obronie Ignisdeia, nie zgadzam się że jest to oszołom sprzętowy. Będąc na asrto spotkaniach właśnie z Ignim można się wiele od niego nauczyć, jest to człowiek w którym siedzi ogromna pasja do nocnego nieba, spotkania w towarzystwie Ignisdeia nie są nudnymi spotkaniami typu "patrzymy w niebo" bo nie o to w tym chodzi, trzeba pogadać, pośmiać się no i popatrzyć oczywiście w niebo. Atmosfera jak tam wtedy panuje powinna być na każdym astro spotkaniu. Każdy kto choć raz był z Ignim na nocnym lukanku wie o czym mowa.

Co do Saywieha tu się nie mogę wypowiedzieć, przynajmniej w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kule zaczyna mnie juz to konkretnie denerwowac....

nie dosyc ze nie mozna umowic sie z nikim na obserwacje po PW wyłączone (dalej nie wiem za co)

to teraz nawet nie moge wejsc na wątek: Plebiscyt,nasze zdjęcia Księżyca i planet

 

Dziękuje szanownej administracji :burza:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przepraszam, ze umieściłam ten post tutaj ale nie wiedziałam gdzie to zrobić. Otóż zarejestrowałam się na forum i wszystko było ok z tym, że teraz np. by wejść w opcję użytkownicy, albo by kliknąć na nowe posty (obok moje konto) to wyskakuje mi, że nie mam uprawień. Może muszę jeszcze coś potwierdzić w rejestracji? We może ktoś co to a problem. Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.