Skocz do zawartości

Zlot umnie?? 2-3dniowy?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Mam zamiar zorganizować u mnie zlot. Nie wiem czy to wypali. Zwracam się do was z prośba. O pomoc. Mam dobre niebo miejsce na namioty. Myślę ze to jest dobra propozycja. Ale nie wiem czy sie uda. Przyjechał by ktoś w ogóle. Zapomniał bym o 23 gasną lampy przydrożne. I wszyscy idą spać. Aaaa będzie jeszcze chyba telewizja miejska i gazeta gminna. A więc będziecie w telewizji i gazecie oczywiście jak będzie chcieć. Wink Nie znam terminu. Ale to tylko spekulacje. Proszę odpowiadacie. zróbmy czat w tej sprawie. Piszcie na GG lub PW. Czekam na wasze opinie i .....

 

Pozdrawiam.

 

Moja wieś

 

Leży między Tarnowem, a Rzeszowem. Zasięg 6,5mag

 

http://mapa.targeo.pl/zagorzyce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na astro maniaku uświadomiono mi że to nie ma sensu.

 

Proponuje nie zlot a spotkanie 3-4godzinki ludzi będących z mojego okręgu, Rzeszowa, Tarnowa. Spotkanie takie popatrzeć przez sprzęt porównać i w ten sam dzień powrócić do domu żadnych namiotów nie potrzeba, ani wyżywienia. Myślę ze i tak parę osób by było. Ja bym trochę poznał innych. Ludzie by skorzystali z ciemnego nieba. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Mam zamiar zorganizować u mnie zlot. Nie wiem czy to wypali. Zwracam się do was z prośba. O pomoc. Mam dobre niebo miejsce na namioty. Myślę ze to jest dobra propozycja. Ale nie wiem czy sie uda. Przyjechał by ktoś w ogóle. Zapomniał bym o 23 gasną lampy przydrożne. I wszyscy idą spać. Aaaa będzie jeszcze chyba telewizja miejska i gazeta gminna. A więc będziecie w telewizji i gazecie oczywiście jak będzie chcieć. Wink Nie znam terminu. Ale to tylko spekulacje. Proszę odpowiadacie. zróbmy czat w tej sprawie. Piszcie na GG lub PW. Czekam na wasze opinie i .....

 

Pozdrawiam.

 

Moja wieś

 

Leży między Tarnowem, a Rzeszowem. Zasięg 6,5mag

 

http://mapa.targeo.pl/zagorzyce

 

Kolego, mi sie wydaje że ty jesteś po prostu za młody na organizacje jakiegokolwiek zlotu, to nie spotkanie klasowe, tylko poważna organizacja i wcale nie łatwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzybek80... nie mogłem się powstrzymać... wyglądasz jak Rooney ;). Pozdrawiam xD.

 

nooo bez jaj :blink:http://images.google.pl/imgres?imgurl=http...=image&cd=1

 

Andy91, ty to mi Newtona przypominasz :Beer:http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika:Isaac_Newton.jpeg

Edytowane przez grzybek80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Serio?? :szczerbaty:

 

No ja tylko mówię, jaka była moja pierwsza myśl ;). No ale podobieństwo jest nie zaprzeczysz :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj, a nie lepiej samemu się gdzieś ruszyć? :-) ludzi można poznać tez przy okazji wielu innych zlotów i zjazdów - teraz tego jest "od groma" i nie tylko u Ciebie gasną latarnie ;-)

chyba, że zależało Ci na tym, aby się poczuć jako organizator - to od razu mówię: to ciężki kawałek chleba, wiem coś o tym... :rolleyes:

 

niemniej jednak jak masz takie "zamiłowanie" to nie daj go sobie wybić innym i się nie zniechęcaj.

W przyszłości może się przydać, tylko to poważna sprawa i wymaga dużego zaangażowania.

Edytowane przez Admiral
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemniej jednak jak masz takie "zamiłowanie" to nie daj go sobie wybić innym i się nie zniechęcaj.

W przyszłości może się przydać, tylko to poważna sprawa i wymaga dużego zaangażowania.

... i warto najpierw zobaczyć, jak astro-zlot wygląda

:Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem wczoraj z Wiehem on organizuje. Powiedział mi co i jak. Może pojadę na ten zlot do niego. To się dowiem jak wygląda. Wtedy pomyśle jak to zrobić. Ale co można przyjcież zrobić mini zlot. Dla ludzi z mojego okręgu. Jest ich trochę. A więc warto spróbować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co można przyjcież zrobić mini zlot. Dla ludzi z mojego okręgu. Jest ich trochę. A więc warto spróbować

 

Witam

Na początek może popraw link do mapki. Mi tam pokazuje Zagorzyce tylko że w kujawsko-pomorskim, kilka kilometrów od mojego domu :blink: .

pzdr Zbyszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.