Skocz do zawartości

Walizeczki w MAKRO


enkoder

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to nie wiedziałem, gdzie to zamieścić.

 

W Makro we Wrocławiu, więc pewnie w innych miastach też pojawiła się taka promocja.

 

Trzy walizki aluminiowe w cenie 79,30zł. Mała, większa i największa.

Walizki bez wytłoczek, przegródek, puste w środku.

W największą zapakowałem już SVP B) , kwestia tylko dociąć wytłoczki z gąbki utwardzanej.

Pozostałe mogą służyć na okulary, akcesoria.

Myślę, że cena jest niewygórowana, dlatego postanowiłem się z Wami podzielić tą wiadomością :Salut:

 

walizeczkawq2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta walizka Ci się urwie bo ma plastikową rączkę, wyciągnij chociaż tę przeciwwagę! Mam identyczną i noszę w niej głowicę HEQ5 - potrzebne były wyprofilowane wzmocnienia z blachy żeby dało radę udżwignąć, Poza tym wyłożyłem gąbką i jest git. Przeciwwagi noszę w kartonikach :)

 

 

P.S. Nie wywalaj tego woreczka z silikonem, niech pochłania wilgoć kiedy zamkniesz mokry montaż do walizki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta walizka Ci się urwie bo ma plastikową rączkę, wyciągnij chociaż tę przeciwwagę! Mam identyczną i noszę w niej głowicę HEQ5 - potrzebne były wyprofilowane wzmocnienia z blachy żeby dało radę udżwignąć, Poza tym wyłożyłem gąbką i jest git. Przeciwwagi noszę w kartonikach :)

P.S. Nie wywalaj tego woreczka z silikonem, niech pochłania wilgoć kiedy zamkniesz mokry montaż do walizki :)

 

Od początku miałem taki zamiar, ten uchwyt na pierwszy rzut oka wydawał się słabowity, jeszcze się tym zajmę, dzisiaj dopiero je kupiłem. A z pochłanianiem wilgoci to nie pomyślałem, dzięks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Makro we Wrocławiu, więc pewnie w innych miastach też pojawiła się taka promocja.

 

Trzy walizki aluminiowe w cenie 79,30zł. Mała, większa i największa.

Walizki bez wytłoczek, przegródek, puste w środku.

(...)

Z tego co widzę są do kupienia tez na allegro ale drożej, może sie komuś przyda, nie każdy ma kartę do makro :)

http://www.allegro.pl/item304160701_walizk...aluminiowa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te walizki widziałem tam już 3 tygodnie temu. Niestety wszystkie były w folii więc nie mogłem zbadać organoleptycznie i trudno powiedzieć coś o jakości wykonania czy wytrzymałości mechanicznej. Cena jest atrakcyjna ale ja wcześniej już kupiłem jedną mniejszą na okularki więc odpuściłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta walizka Ci się urwie bo ma plastikową rączkę, wyciągnij chociaż tę przeciwwagę! Mam identyczną i noszę w niej głowicę HEQ5 - potrzebne były wyprofilowane wzmocnienia z blachy żeby dało radę udżwignąć, Poza tym wyłożyłem gąbką i jest git. Przeciwwagi noszę w kartonikach :)

P.S. Nie wywalaj tego woreczka z silikonem, niech pochłania wilgoć kiedy zamkniesz mokry montaż do walizki :)

Czy ta walizka nada się do EQ6 czy nie bardzo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta walizka nada się do EQ6 czy nie bardzo?

 

Biorąc pod uwagę masę EQ6 nie ryzykowałbym. Już HEQ5 to jest dla niej dużo. Trzeba pamiętać, że ona tak naprawdę jest raczej plastikowa a te aluminium to wiecie... Sam noszę ją dość ostrożnie, wtedy kiedy musze tę parę kroków z garażu do samochodu. Dodam, że te 3 walizki ustawione na sobie stanowią niezły stoliczek pod laptopa :)A więc jeden gadżet do wożenia mniej, jedynie astro-krzeselko dla siebie :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę masę EQ6 nie ryzykowałbym. Już HEQ5 to jest dla niej dużo. Trzeba pamiętać, że ona tak naprawdę jest raczej plastikowa a te aluminium to wiecie... Sam noszę ją dość ostrożnie, wtedy kiedy musze tę parę kroków z garażu do samochodu. Dodam, że te 3 walizki ustawione na sobie stanowią niezły stoliczek pod laptopa :)A więc jeden gadżet do wożenia mniej, jedynie astro-krzeselko dla siebie :szczerbaty:

 

No to sobie odpuszczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie zainwestować w coś trwałego i solidnego to polecam firmę Paco Cases. Zrobią prawie wszystko, z doskonałych materiałów i bardzo ergonomicznie. Sprawdzone niejednokrotnie.

 

http://www.paco-cases.pl/paco.htm

 

Niestety, dla niektórych Puszczykowo pod Poznaniem to dość daleko żeby się fatygować na przymiarkę sprzętu, a później na odbiór walizki. No i cena nieco wyższa niż za te z MAKRO ;) no ale to tak jak z każdym sprzętem docelowym - płacisz raz, a dobrze.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech Panowie nie zdajecie sobie chyba sprawy chyba ile taka walizka może znieść. Wygląda filigranowo ale u mnie w firmie służy taka od lat i mimo tego że jest solidnie poobijana, pognieciona na większych bokach, ma powyginane listwy narożne dalej sie trzyma a przesadnie nikt o nią nie dba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.