Skocz do zawartości

Gry komputerowe


PiotrZ

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie , czy ktoś na Forum lubi gry komputerowe ? Ja preferuję FPP strzelanki ale takie gdzie trzeba trochę pomyśleć . Zaczynałem od Daikatany potem Unreal i właściwie wszystkie dostępne przeszedłem . Początkowo na kodach ale od trzech lat kodów nie stosuję . Moje ulubione to IGI , IGI 2, Mc Paine SOF, SOF 2, M.O.H. Jednak tylko jedną przechodziłem 5 razy kilkoma postaciami to:Severance Black of Darknes . Tam się mieczem walczy i innymi toporami , ale najbardziej podobały mi się kombosy czyli kombinacje klawiszy gdzie cios był najsilniejszy . Możemy też pograć online w nowego Quake .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle Piotrze. Ja lubię grać ale nie mam na to czasu. Ostatnią grą był chyba UT2003 a teraz tylko Word, Excel, Access itp. :) Teraz jeżeli mam chwilke wolnego ogladam filmy w DivX'ie, bo do kina też nie chodzę.

 

Będe musiał znów w coś zagrać, tylko że nawet chyba nie mam w co. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam gierkę Battlezone (jest chyba kilka kilka gier o tym tytule :? ), gdzie jezdzi się w futurystycznym czołgu lub innym pojezdzie po planetach i księżycach Układu Słonecznego (m.in. Io, Księżyc, Europa, Tytan)! Gierka jest już dosć stara ale grafika jest OK i zawsze jak sobie jezdze po Księżycu to az sie zachwycam krajobrazami i kraterami :)

 

Lubię też bardzo "symulatory" samolotów. W cudzysłowiu, bo wolę jednak gdy gra jest mniej realistyczna ale bardziej dynamiczna i grywalna (w sumie bardziej zręcznosciowka niż symulator).

 

No a ostatnio gram w taką internetową grę RPG - Tibia. bardzo wciągająca, chodzi się jakąś postacią i zdobywa rózne duperele poprzez walkę z potworkami i innymi graczami :)

 

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja jestem maniakiem strategii -szczegolnie te stare turowe ah cos wpsanialego -moge siedziec calymi dniami :oops: ;co do FPP moim skromnym zdaniem -niedocenianą gierka jest AvP i AvP2 - sa cudowne maja wspanialy klimat i grafike 8)

 

ps. najgorsze jest to ze: dla mnie maniaka strategi nastaly zle czasy - gry sa coraz ladniejsze graficznie, muzycznie itp. ale niestety traca na "trudnosci" - trudno sie mowi :Cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już niegram a ostatnią grą jaka kupiłem jest shareware SJ3 czyli prosta gierka z gatunku "Małysz skacze" :D

 

Generalnie lubie małe gierki do których można siąść na pół godziny i się odstresować o niczym nie myśląc (za dużo tego myślenia i koncentracji na codzień :? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, dodam jeszcze, że kilka lat temu kupiłem sobie trzypłytową grę NEMEZIS, gra która posiada swój niezapomniany klimat, wspaniałe animacje, grafikę, tajemniczą muzykę, zagadki na każdym kroku.

Łazi się po tajemniczym zamku głównie w podziemiach.

Właściwie nie ma tu szybkiej akcji, strzelania itp. ale jaka satysfakcja z rozwiązania tajemnic. Wiem, że nie raz będę do niej powracał i do tego klimatu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde - przypomnialy mi sie czasy Quake 1!!! To byla masakra... Oczywiscie mowie o grze w sieci! Wiem, ze ta Quake'owa spolecznosc jeszcze istnieje. Moze trzeba by wrocic. Zaraz chyba poszukam w smieciach pierwszego Q1 i sobie pogram. Moze trzeba sie umowic na sparing? Moim zdaniem wlasnie do odstresowania bylaby to idealna rozrywka. Kto chetny?

 

Jest jeszcze cudowny CounterStirke, ale ja nigdy nie gralem, ale mialem ambitny plan zagrania. Moze czas sprobowac? Piotr sciagaj CS i powalczymy strategiczniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcę odreagować stres to najlepsze są : seria Unreal i Aliens vs Predator 1 i 2. Męczę już kolejny raz dwójkę w wersji hard i ciągle robi wrażenie :lol: Atak obcych i żona mówi " ty kiedyś z tym fotelem odjedziesz z tego pokoju " :lol::Boink: :slon: Ja uwielbiam ten klimat i konfrontację z Predatorem i Obcymi :przytulas: :pistol: Fajnie też wcielić się w postać Obcego i Predatora . :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.