Skocz do zawartości

Rozrywka z TVN turbo


Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem...facet nie ma żadnego pojęcia o sprzęcie, który pokazuje. Dla niego Vixen Giant 20x80 to lorneta do obserwacji naziemnych i ....podstawowych obserwacji astronomicznych :blink: .

Firma Synta oferuje model Sky-WATCHER itd. Człowiek nie wie co ma powiedzieć o 8" Syncie, ale twierdzi, że 6" teleskop na paraliktyku to dopiero jest profesjonaly sprzęt. Ubaw niezły... :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ten nieszczęsny odcinek - po prostu gadżet - szybko, po łebkach bez większego pojęcia o sprzęcie (aż z ciekawości posłuchałem co ma do powiedzenia w temacie mikroskopów - echhhhh niewiele). Inne odcinki też bardzo podobne - wszystko zdawkowo ot po prostu dla zabawy. Prowadzący traktuje w.w przedmioty rzeczywiście jak gadżety i nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie jakiegoś linka cycóś :blink:

 

Linka nie ma, ITI, a właściwie Grupa TVN, bardzo pilnuje by jego produkcje nie wchodziły na "jutjuby" i inne wrzuty.pl. Powód prosty - portal z archiwum w przygotowaniu. Jak nie zapomnę to zgram i wezmę na zlot... pogadamy.

Pozdr

Paweł Maksym

Edytowane przez Pawel_Maksym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uważacie że program jest do bani to napiszcie do TVN Turbo, że nadaje lipę, bo rozmowy tutaj niczego nie dają. Oznacza to, że Wasze działania też nie są idealne.

Pisanie do TVN turbo dadzą dokładnie tyle, co pisanie tutaj... czyli NIC

Już od pewnego czasu ten kanał w sposób płynny i ciągły zaniża swój poziom, czego dobitnym przykładem jest np. program "gadżet" - poziom merytoryczny żałosny a tematyka kompletnie nie związana z motoryzacją...

Widzowie dość dobitnie wyrażają swoje poglądy na ten temat (chociażby na forum tvnt) a efekt jest taki, że dostaliśmy w nagrodę jakże motoryzacyjny program o boksie (kuchnia boksu) a ostatnio nie wykupili praw do nowej serii topgear :notworthy:

Pozostaje więc sobie tylko pogadać na Hyde Park'u, no i ewentualnie skoczyć do teścia obejrzeć topgear'a na cyfrowym polsacie :D

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) a tematyka kompletnie nie związana z motoryzacją(...)

(...)dostaliśmy w nagrodę jakże motoryzacyjny program o boksie (kuchnia boksu) (...)

Pozostaje więc sobie tylko pogadać na Hyde Park'u, no i ewentualnie skoczyć do teścia obejrzeć topgear'a na cyfrowym polsacie :D

 

pzdr

 

TVN Turbo jest kanałem dla panów, nie jest kanałem motoryzacyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN Turbo jest kanałem dla panów, nie jest kanałem motoryzacyjnym.

no fakt - nie jest kanałem motoryzacyjnym... JUŻ nie jest, choć nazwa i pierwotna ramówka na to wskazywały...

'kanału dla panów' to mi jakoś nie potrzeba.. wolę motoryzację, a tu niestety lipa, choć było całkiem nieźle :/

jeszcze tylko jakość HD trzyma mnie przy n'ce... :unsure:

btw - brak nowej serii topgear potrafię zrozumieć (BBC podobno odmówiło sprzedaży innym stacjom), ale boksy itp. pasują imho do innych/różnych kanałów tematycznych...

nie tędy droga <_<

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech traktuje, ale niech głupot nie opowiada. Ale i tak najlepszy był Maserak testujący lornetkę ;)

 

Większego specjalisty od lornetek już chyba nie mogli znaleźć.

Szkoda, że jeszcze nie było Dody testującej Syntę :Boink::ha::szczerbaty: .

Też obejrzałem cały ten programik, ale o tych teleskopach to było może z 5 minut. Były 4 teleskopy o różnych poziomach zaawansowania. :szczerbaty:

Fajny był tekst: "pomimo swych rozmiarów teleskop jest niezwykle lekki..... uhhhh (po podniesieniu)". Ciekawe jaki lekki by było po przeniesieniu 200 metrów.

Ale prowadzącego trzeba i tak pochwalić: rozróżnił reflektory i refraktory i potrafił dobrze wyjaśnić oznaczenia lornetek (powiększenie i średnica obiektywu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt - nie jest kanałem motoryzacyjnym... JUŻ nie jest, choć nazwa i pierwotna ramówka na to wskazywały...

'kanału dla panów' to mi jakoś nie potrzeba.. wolę motoryzację, a tu niestety lipa, choć było całkiem nieźle :/

jeszcze tylko jakość HD trzyma mnie przy n'ce... :unsure:

btw - brak nowej serii topgear potrafię zrozumieć (BBC podobno odmówiło sprzedaży innym stacjom), ale boksy itp. pasują imho do innych/różnych kanałów tematycznych...

nie tędy droga <_<

pzdr

 

Kiedyś się spotkamy to Ci powiem jak to dokładnie jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisanie do TVN turbo dadzą dokładnie tyle, co pisanie tutaj... czyli NIC

... w sposób płynny i ciągły zaniża swój poziom, czego dobitnym przykładem jest np. program "gadżet" -

pzdr

(rozumiesz, to jest kupa, a życia nie oszukasz) - cytat...

 

Poziom telewizji (czy to publicznej udającej Misję za abonament, czy komercyjnej, zawsze będzie dostosowany do potrzeb widza.

Skoro zaś społeczeństwo jest coraz i coraz bardziej ogłupiale, tv zapoda papkę odpowiednią dla konsumenta (oczywista przeplataną reklamą, bo w tym cały SĘK)...bo konsument jest aby jeść... (wkrótce)

 

Nie trzeba dużo klikać.. , krótko, sms-owo a i lepiej MMS-owo i obrazkowo wracać nam trza do małpy... nie myślę, nie czuję tylko wykonuje :(

 

...chcę zobaczyć jak oni tańczą na lodzie i gwiezdny cyrk!, :mellow:

 

ale NIE !!!

 

Bo ja jestem Laska... z Polski

http://pl.youtube.com/watch?v=f5RsG2Oiw6k zobacz koniecznie ;)

 

Pzdr :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.