Skocz do zawartości

Planetarium w Chorzowie


MiPi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nie bardzo wiedziałem gdzie założyć temat więc założyłem tutaj.

Czy ktoś był może w planetarium w Chorzowie, bądź orientuje się, na jakiej to jest ulicy? Ponieważ na stronie głównej nie jest napisany adres, a dojazd jest dla mnie nie jasny :| I jeszcze chciałem zapytać jak to wygląda w godzinach wieczornych. Ponieważ na stronie nie pisze do której planetarium jest otwarte, a wiem że np. dzisiaj o godzinie 17 jest seans Planety Olbrzymy, tylko też nie wiem jak to z biletami wygląda, czy to jest tak jak z kinem, że się kupuje bilet przed seansem i się wchodzi, czy trzeba rezerwować wcześniej. Interesuje mnie to, dlatego że za 3 godziny jadę do Chorzowa z ojcem i bratem, który idzie na koncert no i musimy się gdzieś podziać do około godziny 23, a najlepszym wyjściem jest właśnie planetarium. Proszę o jak najszybszą odpowiedź, ponieważ za 3h już wyjadę i nie będę mógł zobaczyć odp.

 

Z góry dzięki za pomoc

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojazd od ul. Bytkowskiej.

To po pólnocnej stronie parku.

Jeżeli piszesz o koncercie na Stadionie Śląskim to polecam spacer alejkami parku.

Lokalizacja Planetarium:

http://www.zumi.pl/namapie.html?&loc=C...e=3&scale=1

 

Ceny, godziny, telefony:

http://www.wpkiw.com.pl/planetarium.htm

Bilety kupisz w kasie przed seansem.

Edytowane przez misiowaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie teraz już all wiem.

Tylko chciałem się jeszcze zapytać, ponieważ tutaj pisze że o godzinie 17 otwierają, a zamknięcie o której gdzieś tak godzinie jest? Oprócz seansów są jeszcze jakieś widzę bilety na obserwacje, wystawy etc. czyli to po godzinie 17, po otwarciu można normalnie z tego korzystać tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejka ma podobno w tym roku jeździć, ale tylko na jednej trasie z Wesołego do Stadionu.

 

Ale kapa... no jasne - mecze zapewnią klientów. Gorzej tylko jeśli na taką linówkę zapakuje się grupa pseudokibiców... interwencja policji na wysokości 10m? :rolleyes:

 

No to może zrobimy astronomiczną "ściepę" na uruchomienie odcinka: stadion - planetarium? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.