Skocz do zawartości

EOS 300D+soft D10


Jarek76

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam 300D z firmware 1.1.1 ang.

Interesuje mnie opcja podnoszenia lustra (np.soft z 10D).

Nigdy wczesiej nie wgrywałem softu,czy ktoś kto ma doswiadczenie moze mi pomóc jak sie za to zabrac aby czegoś nie spierniczyc?

Może jeszcze jakis link z odpowiednim softem ,plisss :rolleyes:

Dzięki :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam Canona 300D z softem od 10D, niestety nie ja wgrywałem, kupiłem już z nowym softem. Z takich opcji to się chyba niewiele zmienia, chociaż jest funkcja Clean Sensor, która podnosi lustro a my w tym czasie dmuchamy w matrycę...Ale czy 300D tego nie ma? ISO 3200 nie jest odblokowane, w sumie i tak by się nie przydało. A co jeszcze daje soft od 10D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soft podmieniony :szczerbaty:

Lustro sie dzwiga,jest mam też sporo różnych udostepnionych opcji,ale jeszcze wole popytac co faktycznie sie nada ,aby je wykorzystać.

Podmiana softu banalnie prosta,tylko trzeba pamietac aby bateria była w pełni naładowana.

Jacek jeszcze raz dzieki :Beer:

 

W orginalnym sofcie 1.1.1 było oczyszczanie matrycy,lecz nie było bardzo przydatnego podnoszenia lustra,a teraz jest!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam Canona 300D z softem od 10D, niestety nie ja wgrywałem, kupiłem już z nowym softem. Z takich opcji to się chyba niewiele zmienia, chociaż jest funkcja Clean Sensor, która podnosi lustro a my w tym czasie dmuchamy w matrycę...Ale czy 300D tego nie ma? ISO 3200 nie jest odblokowane, w sumie i tak by się nie przydało. A co jeszcze daje soft od 10D?

 

Czyszczenie matrycy jest w standardzie, natomiast przy podnoszeniu lustra można dodatkowo regulować czas od podniesienia do zrobienia fotki.

 

To lista wszystkich dodatków:

 

* Enables Custom functions menu

* Enables Flash Exposure Compensation using SET button

* Enables SET button function when shooting (to change image quality or shooting parameters)

* Enables Shutter release w/o CF card

* Flash sync speed in Av mode

* Enables RAW+JPEG rec. Enables setting the quality of embedded JPEG

* Enables Mirror Lock up

* Enables the ability to select the autofocus mode: AI servo, Oneshot etc.

* Enables setting ISO 3200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Soft podmieniony :szczerbaty:

Lustro sie dzwiga,jest mam też sporo różnych udostepnionych opcji,ale jeszcze wole popytac co faktycznie sie nada ,aby je wykorzystać.

Podmiana softu banalnie prosta,tylko trzeba pamietac aby bateria była w pełni naładowana.

Jacek jeszcze raz dzieki :Beer:

 

W orginalnym sofcie 1.1.1 było oczyszczanie matrycy,lecz nie było bardzo przydatnego podnoszenia lustra,a teraz jest!

 

 

eeee... tak sie zapytam masz moze ten soft jeszcze? moze link? jak cos to napisz na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.