Skocz do zawartości

Naglery 31 17


PiotrZ

Rekomendowane odpowiedzi

Odstąpię w dobre ręce moje "skarby" czyli okulary Nagler 31 i Nagler 17 . Są to najlepsze z mozliwych okularów w swojej klasie . U dystrybutora są bardzo drogie , u mnie znacznie taniej ale też mają swoją cenę . Poważne oferty proszę na priv . Pozdrawiam Piotr .

Nagler17.jpg

Nagler_31.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daje "dobra cena" :) Nagler 17-stka za 1300 zł ...Okazja , tak tanio się nie kupi . Zapraszam na priv .

Hmm...myślisz, że znajdziesz kupca na używanego Naglera 17 za 1300 zł, skoro w D.O. można kupić nówkę za 1376,55 zł /naturalnie uwzględniłem tu 5% rabat, który D.O. daje swoim stałym klientom/ ? Ale może jestem niepoprawnym pesymistą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się co piszesz człowieku !!!...

Piotr...a może to Ty powinieneś się zastanowić co piszesz. Każdy z nas może zaproponować za wystawiony w tym dziale sprzęt dowolną cenę i nie w tym problem, bo rynek i tak to zweryfikuje. Nie należy tylko robić wody z mózgu mniej zorientowanym Kolegom tekstami typu: "U dystrybutora są bardzo drogie , u mnie znacznie taniej". Nie uważasz, że to trochę nie fair ? Każdy z nas powinien brać odpowiedzialność za to co pisze...a Moderator AF w szczególności !

P.S. Zazwyczaj nie komentuję przedstawianych tu ofert...ale czasami chyba warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się co piszesz człowieku !!! W Delcie 1449 zł ale :

W intrernecie : Brak

W salonie w Warszawie : Brak

W salonie w Katowicach Brak

 

U mnie od ręki i taniej !!!!!!!!!

 

Jesli juz to w Delcie juz są te okularki tzn 31 mm od ręki a 17 wkrótce.

Pozdr Artur.

P.S Piotrze nic nie pisze o ewentualnym zwrocie lub gwarancji jaką daje sklep, nad 31 mógłbym się zastanowić, ale 17 to żadna okazja, po rabacie jaki mi przysługuje.

Edytowane przez fiorina01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z nas może zaproponować za wystawiony w tym dziale sprzęt dowolną cenę i nie w tym problem, bo rynek i tak to zweryfikuje.

 

Już zweryfikował. Taki Nagler wisi już drugi miesiąc w tym dziale. Obecna cena proponowana przez luk 999zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spinacie poślady panowie a nie ma o co... wolny rynek jest - mogę Malucha wystawić za milion złotych na aledrogo i mi nikt nie zabroni.

 

No ba, pewnie, ze mozesz.

Ale czy jest sens.

Jestesmy tu grupa ludzi zorientowana w pewnym kierunku i pewne przekraczanie granic jest niedopuszczalne.

Chociaz by ze wzgledu na mniej zorientowanych uzytkownikow(kazdy z nas nim kiedys byl).

Aczkolwiek spoko, jesli Piotr chce 1300 za 17mm to moze chciec, ja nie mam nic przeciwko.

Tylko czy ktos to kupi?

 

PS. Piotrze dlaczego wyprzedajesz pa raz kolejny swoje skarby?

Czyzby to juz koniec Astropasji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie miałem zły humor ale jak ktoś pisze tylko półprawdę w odpowiedzi to na pewno mi nie pomaga . Mogę wystawić słonia w promocyjnej cenie i napisać małymi literkami że chwilowo słoni w magazynie brak .

Jeżeli Pana Marka uraziłem to serdecznie przepraszam , niechciałem .

 

A pozatym , pokażcie mi astronoma który wystawia na sprzedarz swoje najlepsze okulary i ma doskonały humor . Ja mam nadzieję że nikt nie kupi tych moich skarbów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.