Skocz do zawartości

dziewczyny wariuja


Rekomendowane odpowiedzi

wiem ze jest tu duzo ludzi ktorzy maja juz swoje zony i rodziny i wogole zycie z "wykrywaczem klamstw na palcu prawej reki" :D:D:D ale bez obrazy ale klientki zwariowaly :D.

ja przed chwilka wlasnie ze swoja sie ladnie pozegnalem i nic nie chce miec z nia do czynienia, nie bede w szegoly wnikal ale to jest skandal.

nastepny zlot w Jodlowie bede juz z inna klijentka, tak mi dopomoz Bog hahahaha.

 

ps

temat troche z lekka bez sensu ale od czego sa "Wolne tematy - z kultura" hihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek , Darię odprawiłeś ? nie była taka zła . Trochę wrażliwa ale jak to kobieta . Interesowała się Astro i dzielnie Ci towarzyszyła . Może dasz jej szansę ?

 

Piotr daj koledze wyjść z twarzą z sytuacji i tak pewnie skończy na kolanach przed nią. Tak to już jest z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehm yyy eee :D:D

co do tych panienek to fakt, obwozilem je ale nic poza tym :lol:

ale co z tego jak nawet nie chce ze mna gadac, ehhh life is brutal ale mowi sie trudno.

kiedys slyszalem takie haslo ze dziewczyny sa bardziej bezwzgledne od weterynarza kastrujacego bezdomne psy - I JEST TO SWIETA PRAWDA :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe jak ze swoja bylem dwa i pol roku to tez bylo pieknie, a po nastepnych (no moze nie nastepnych bo bylismy ze soba 4 lata) juz nie bylo tak cudownie, poczekaj jeszcze troche, palma odbije i nawet nie bedziesz wiedzial kiedy a juz bedziesz musial sie rozgladac za nowym towarem :D bo ci powie ze nazbieralo ci sie przez te wszystkie lata, nie powiem swietoscia nie bylem (i dalej nie jestem :twisted: :twisted: ), ale zeby od razu tak ?? kij tam, mi to nawet teraz odpowiada, teraz moge zabierac sie za klientki z ktorymi bedac z nia nie mialem okazji na zaden "balecik" :twisted: :twisted: (ojoj o czym ja tu pisze hehehe)

ale teraz to jest super, jaka wolnosc, normalnie nie jestem juz zdalnie sterowany :D

moge codziennie przychodzic o ktorej mi sie podoba i na bombce i to na dodatek z kim chce :twisted: a potem nikt nie robi mi z tego powodow awantur.

po prostu, koniec milosci majtki na dupe :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przede wszystkim z kobieta generalnie nie zdrowo byc za bardzo spontanicznym. Wszsytko musisz miec przemyslane i do tego od poczatku WYCHOWYWAC, bo potem obudzisz sie z reka w nocniku i na wszystko bedzie za pozno. NIestety jak jest sie mlodym, to sie tego nie rozumie. Ale na kazdego przyjdzie chwila, ze zda sobie z tego sprawe i zeby miec spokoj bedzie dawal na "zakupy" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam, wlasnie wyleczylem sie juz ze "starej" dziewczyny (dobrze ze to leczenie tak krotko trwalo :twisted: :twisted: :twisted: ), juz jest nowa na horyzoncie, jest jasniejsza niz wszystkie zorze razem wziete hehehe, no cudo, ta teraz jest jasna (wlosy) jak slonce i w nocy przy obserwacjach (hehehe) mozna ja latwo dostrzec hehehe, no masakra. :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.