Skocz do zawartości

Webmasterze litosci


piotrs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam z tym problem od wielu tygodni (albo tak mnie to uwiera że tak długo to mi się wydaje). Przy każdym wczytywaniu strony z tematami głównymi A-F rwie mi się połączenie z internetem. To przez to miejsce strony:

Bez_nazwy.jpg

Ponieważ nie ma połączenia z tym linkiem (nie wiem co tam siedzi, nigdy tego nie zobaczyłem) całe połączenie z internetem muszę odnawiać. W domu mam Netię po WIMAX - i tu się rwie. W pracy mam stałe łącze światłowodowe i się nie rwie, ale nic się w to miejsce strony nie wczytuje. Może w końcu trzeba ten link zlikwidować?

Litości, już brakuje mi cierpliwości jak za każdym razem muszę się naklikać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firefoks z dodatkiem adblock plus i wszystkie męczące reklamy i przeszkadzajki znikają jak sen jaki złoty i strony ładują się 3 razy szybciej (bo nie czekają na gemiusy i inne linki szpiegowskie).

Oczywiście, nie zalecam używania tego na stronie A-F (można dodać do listy wyjątków), bo też właściciel oszczędza nam raczej takich atrakcji, ale na takie problemy jak opisany przydaje się idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś skłonny do płacenia za używanie portali? Tak sobie zapytuję, z ciekawości...

 

Nie, nie jestem, chociaż mogę wyobrazić sobie wyjątki.

Myślę, że szkoda powielać dyskusję, w której już wszystko powiedziano jakieś dwa lata temu przy okazji akcji NoAdblock. Wystarczy wpisać to hasło w google i wybrać odpowiadającą każdemu opinię.

 

Kolega miał problem, ja wskazałem mu rozwiązanie. I tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę sądzisz, że to kwestia "opinii"? Moja opinia jest taka, że pracownikom nie powinno się płacić. Wg mojej opinii, każdy powinien pracować za darmo. Jak sądzisz, ile jest warta moja opinia? Co więcej - kogo ona interesuje?

 

Nie staram się Ciebie przekonać do mojej opinii, mógłbym tylko zapytać - jak inaczej? Bo to jest kwestia "być", albo nie "być". Są tylko 2 drogi dla każdego medium - subskrypcje lub reklama. No w niektórych krajach jest jeszcze trzecia - obowiązkowy abonament w firmie obciążenia większej części społeczeństwa.

 

Jak pewnie się domyślasz, sam mam rozterki. Dlatego pociągnąłem wątek. Oczywiście nie musimy o tym rozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.