Skocz do zawartości

Prośba do Pana Poruczki


PiotrZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
Panowie!!! to jest Facio z klasą i nie będzie sie zniżał do problemów maluczkich, ma swoje lata i chyba wie co robi  :lol:  :lol:  :lol:

 

Januszu, ale nikt od razu nie jest "rekinem", Pan Poruczko też kiedyś zaczynał przygodę z astronomią i nie od razy miał sprzęt astronomiczny w małym paluszku. Sam uważam, że TY Januszu jesteś równie dobry i to nie tylko w dziale sprzętu, a pomimo to odpowiadasz nawet na najbardzoej oczywiste i błahe pytanie.

Gdyby do tak wspaniałego grona ludzi na forum dołączył jesszcze Pan Poruczko, to wartość tej "organizacji" bardzo by wzrosła :)

 

Pozdrowienia:

-Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

No to jak widzsz nie wszystkim Nam niestety zależy na wzroście wartości i siły tego forum, dajmy sprawie spokój, jak nie chce pisać i się udzielać to wołami i tak nie zaciągniemy bo będzie wręcz przeciwny efekt :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Proponuję napisać do niego zwykły list polecony aby dać szansę wypowiedzi czy chce czy nie chce brać udziału w pracy forum i po odpowiedzi zrobić co potrzeba wedle jego decyzji 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Janusz_P.

Myślę ze dział jak najbardziej powinien zostać bo nie jest on tylko dla producenta ale przedewszystkim dla wszystkich obecnych i przyszłych użytkowników jego sprzętu a tu można umieszczać opinie i dzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat wyrobów i ich funkcjonalności 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nikt nie chce tu pisać !

 

Swoją drogą twój pomysł Januszu jest chyba dobry.

Jako użytkownik sprzętu wyprodukowanego przez Quasar PJ, postaram się kiedyś coś napisać o jego produktach.

 

Moja opinia

 

Wyroby 10/10, komunikatywnoś z Panem Poruczko 0/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jeżeli chodzi o opinie.

 

Ostatnio modyfikowalem teleskop u pana J.Poruczko

 

Jestem bardzo zadowolony i nie mam zastrzeżeń.

 

A jeżeli miałbym sie już do czegos przyczepic to wyciąg okularowy

moim zdaniem móglby być dużo leprzy bo gwint nie jest dopasowany

i ma dosc spore luzy - poatym skok gwintu móglby byc wiekszy

bo zanim ustawie ostrość to musze naprawde sporo sie nakrecic.

 

Mowa oczywiście o wyciągu obrotowym

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz Ty jesteś z Warszawy, firma QPJ też.

Być może Pan Jerzy jest dużo bardziej komunikatywny w cztery oczy, "morda w mordę". :wink: :mrgreen: Na odległość jest z nim ciężko coś załatwić.

 

Czasem trafiają się na giełdach przesuwne wyciągi Soligora 1,25" - są tanie ok. 120 zł i całkiem dobre :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno łatwo dogadac sie z nim na zywo ale ma jedna wade po wyjsciu odrazu cie zapomina i jak do niego dzownisz to przez minute albo 2 musisz mu sie przypominac kim jestes i co ci modyfikuje albo robi:) lekko wkuzające ale mozna przezyc.

 

 

pozdrawiam.

 

 

p.s.

 

Po tych 2 min zaskakuje i juz wszstko jest ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakiś czas temu (ok.1,5-2 miesiące) zamówiłem e-mailem żuraw lornetkowy. Z powodu drobnego poślizgu (ok. 7 dni) wykonałem telefon i po kilku dniach przesyłka dotarła. Było warto. Jakość wykonania sprzętu - positiv. Nie ma co demonizować drobnych trudności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.