Skocz do zawartości

Obejmy WO, Bob's Knobs, okulary


Jazz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

po czyszczeniu szafek do sprzedania mam:

 

1. Obejmy WO fi 90 mm: http://deltaoptical.pl/obejmy-216-90-mm-william-optics,d1421.html , kupiłem je od kolegi na innym forum al emi nie pasują. Cena tyle ile zapłaciłem - 150 zł + koszty przesyłki.

 

2. Śruby kolimacyjne Bob's Knobs: http://www.bobsknobs.com/Celestron/SCT/C8std.htm. Cena 100 zł + przesyłka.

 

3. Okular SP25mm. Kiedyś był dodawany do Synty.

Cena 40 zł + przesyłka.

 

4. Okular SW LET 20mm. Dostałem go razem z ED80 Pro. Zakupiony w DO.

Cena 40 zł + przesyłka.

 

Okulary za zdjęciu "grupowym" po prawej. Reszty ze zdjęcia "grupowego" już nie mam.

 

 

Pozdrawiam

Jazz

 

DSC01260.JPG

DSC01262.JPG

DSC01263.JPG

SNC00089.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Została tylko pozycja 3.

 

Poz. 1 - sprzedane.

Poz. 2 - 70 zł.

Poz. 3 - rezerwacja - Yoker, wyprzedził CIę lukasx w rezerwacji (na PW) ale coś milczy, jeśli nie odbierze jutro do 20:00 okularek jest Twój (stan szkieł igła). Nie można Ci wysłąć PW.

Poz. 4 - sprzedana.

 

Wszędzie dodatkowo koszty przesyłki ewentualnie odbiór osobisty w Warszawie.

 

Pzdr

Jazz

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoker,

a co niby mam "raczyć" Ci odpowiedzieć. Napisałem, że jeśli dziś do 20:00 okular nie zostanie odebrany lub nie będzie kontaktu to okular jest Twój. 20:00 oznacza 20:00 a nie 11.00-13.00 w Stodole. Jeśli tam będziesz to życzę udanych zakupów lub owocnej sprzedaży ale ja umówiłem się z lukasx na termin do 20:00 i nie zmienie tego.

 

 

 

Pzdr

 

Jazz

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz napisales do 20:00 ,20:00 minela i nalezalo by poinformawac czy ktos to kupil,nie kupil ,ktos kolejny moze byl przed moim zgloszeniem,rozmysliles sie,zgubiels itp.

 

Jezeli podaje ci no. telefonu i umawiam sie na odbior osobisty to kultura wymaga odpowiedzi na forum badz tez na gg lub sms, np. - "nie moge byc, mama mnie nie puscila, jade do dziewczyny ,moze innym razem" -starczy?

 

Nie interesuje mnie wyslanie poczta tego okulara tylko odbior osobisty- czy naprawde tak trudno sie domyslec.

Teraz ,jesli okular jest moj to zapraszam do siebie/Pruszkow/ bylem w twojej okolicy moglem go dzisiaj odebrac gdybys wykazal minimum dyscypliny i taktu.

 

pogodnego nieba

Y

 

Jazz napisales do 20:00 ,20:00 minela i nalezalo by poinformawac czy ktos to kupil,nie kupil ,ktos kolejny moze byl przed moim zgloszeniem,rozmysliles sie,zgubiels itp.

 

Jezeli podaje ci no. telefonu i umawiam sie na odbior osobisty to kultura wymaga odpowiedzi na forum badz tez na gg lub sms, np. - "nie moge byc, mama mnie nie puscila, jade do dziewczyny ,moze innym razem" -starczy?

 

Nie interesuje mnie wyslanie poczta tego okulara tylko odbior osobisty- czy naprawde tak trudno sie domyslec.

Teraz ,jesli okular jest moj to zapraszam do siebie/Pruszkow/ bylem w twojej okolicy moglem go dzisiaj odebrac gdybys wykazal minimum dyscypliny i taktu.

 

pogodnego nieba

Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, przykro mi, że dyskutujemy na forum publicznym ale nie mam innego wyjścia. Powinieneś uważniej czytać co się do Ciebie pisze. Jeżeli w sobotę pisze, że ktoś ma czas do jutra do 20:00 to moim zdaniem oznacza to 20:00 w niedzielę (mamy dopiero 16.30). Moja odpowiedź dla Ciebie czy mnie puszcza mama czy nie lub czy jadę do dziewczyny czy nie należy Ci się dopiero za 3,5 godziny.

Na koniec gorąca prośba, nie jesteś nowym forumowiczem ani gówniarzem unikaj więc wycieczek prywatnych (mama, dziewczyna itp)jak również nim rozpoczniesz taką dyskusję czytaj uważnie.

 

Jeśli chcesz jeszcze skomentować tą sytuację zapraszam na PW.

 

Pzdr

Jazz

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz ,

 

Pytales mnie co powinines mi odpowiedziec wiec ci napisalem :)

 

PW nie dziala dlatego nie moglem ci inaczej przekazac tych informacji... najpierw ktos mnie wyprzedzil - o czym poinformowales po fakcie na forum a jak ci proponuje kase od reki to mowisz ze musisz czekac bo ktos tam moze sie odezwie do 20:00 a moze do 22:00.

 

Widzisz,ten okular byl potrzebne starszej osb.ktora nie bardzo dysponuje finansami,dlatego chcialem go jak najszybciej kupic.

Dla mnie sprawa jest jasna-mam kase kupuje a wszystkie inne rezerwcje to dziecinada jesli trwaja dluzej niz pare godzin.

 

Y

 

ps

 

ale nic tam,moderator zaraz usunie te posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Aktualny okularek 25mm?

z racji ,ze jestem zielony jeszcze w tych nazwach to prosze o info czy podejdzie mi to do bresser'a 114/900 z normalnym wyciągiem (9cali na 1,25 cala bez zakrętki)

a i jak się domyślam jest to plossl tak?

czekam na info.

 

 

Witam,

 

taki okular oczywiście będzie pasował do Twojego teleskopu, jest to plossl, a uzyskasz powiększenie x36. Niestety ten okularek jest już sprzedany.

 

Pzdr

Jazz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.