Skocz do zawartości

Koszulki na wesoło


Rekomendowane odpowiedzi

Ekhm .... :P

 

Przed chwilą wpadł mi do głowy taki pomysł stworzenia koszulek o tematyce astro ale na wesoło. Fakt, że wiele z nich nie ujrzy światładziennego ale w chwili wolnego czasu można coś zmajstrować.

 

Oto pierwsza koszulka. W założeniu miała być banalna i chyba taka jest. Po małej modernizacji tekstu jaki wymyślił Bodi wyszło to tak:

 

tshirt_004.jpg

 

Jeśli macie jakiś pomysł to wrzucajcie ...

 

 

PS. Koszulka zrobiona na szybko bo mi się spać chce :P

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest mój pomysł, ale gdzieś widziałem w necie (a także tu, na forum) koszulkę, na której był kosmos i taki smutny Pluton. A pod spodem był napis: "Nie martw się, Pluton. Ja też nie jestem planetą" :) (wersja była anglojęzyczna). Bardzo mi się to spodobało.

A z tym "wsysnę cię" też mi się podoba :lol: Mogłoby być też: Nie gap się, bo cię wciągnę :)

Albo: Uwaga! Gapienie się na czarną dziurę wciąga!

Edytowane przez wimmer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przy obiadku kminiłem nad tym nadrukiem i wymyśliłem coś całkiem uniwersalnego. Kwadratowy lub prostokątny nadruk na koszulce, w którym na dole widać całą mase zlotowiczów, teleskopy itd. Nad zlotowiczami duży latający talerz i chmurka, w którą można wstawić jakiś tekst, np "To którego dzisiaj badamy?". Każdy mógłby dodać swój i potem wybralibyśmy najlepszy. Cały nadruk fajnie by wyglądał w stylu komiksowym. Chętnie bym to wszystko narysował ale niestety nigdy nie był ze mnie Picasso :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ja mam wersję śmieszną i dowolną w kwestii szerokiej interpretacji ;)

 

"Uważaj, zbliżasz się na własną odpowiedzialność - moja czarna dziura zagina czasoprzestrzeń!"

 

pozdro

Ori

 

No, masz ....

Nie wiedzieć czemu, moja interpretacja odbiega nieco od tematyki astro :Boink:

 

Ori, świetne!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna chodzi mi po głowie pewien pomysł na koszulkę zlotową. Amerykańskie stowarzyszenia obrońców prawa do posiadania broni palnej rozprowadzają t-shirty z cudownie przewrotnym hasłem.

 

1. model-diversitybk-1.jpg

 

2. shirt-blk.gif

 

3. shirt.gif

 

Sądzę, że można by je przerobić na modłę astro. Szczególnie model nr. 2 i 3

Zamiast spluw na koszulce znajdowałyby się kontury popularnych teleskopów (ED80, Synta na dobsonie, jakiś krótki reflektor na eq, MAK, duża lornetka, mała lorneta, długi achromat, charakterystyczny, teleskop kratownicowy, obrys Naglera type 5 i malutki plossl.). Napis umieściłbym na środku. Wiadomo, że nie od dziś toczą się zażarte dysputy "co lepsze", a miłośnicy refraktorów nigdy nie przekonają fanów dużych luster i vice versa. Hasło "celebrate diversity" łączy i oddaje ducha wspólnoty ludzi patrzących w niebo. Nie ważne przez co.

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.