Skocz do zawartości

Poszukuje współadministr4torów.


Rekomendowane odpowiedzi

Więc szukam osób żetelnych którzy bedą pomagali rozwijac się serwisowi i dodawać newsy , wiec jeśli chodzi o to co kto bedzie robić szukam osób które znaja mniej wiecej php+mysql tak żeby można było pomagać w rozwoju serwisu, ja umiem php+mysql ta że strona bedzie się rozwijać, osoby będa także administrować forum żeby był na nim pożądek i żeby się rozwijało. wiecej informacji na gg:4479920(domena .pl mysql+php nieograniczone miejsce) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jak ktoś zaprasza do współpracy to powinien się conajmniej przedstawić , podać cel i program swojego planowanego serwisu i potem dopiero oczekiwać konstruktywnych odpowiedzi . W innym przypadku czytelnicy mogą pomyśleć ze to jakaś podpucha i niepoważna propozycja . A więc odwagi kolego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc cel jest bardzo prosty lecz zarazem trudny poszukuje jak pisałem żetelnych administratorów którzy będą mi pomagali w rozwoju i dodawaniu różnego typu danych na strone strona bedzie o astronomi lecz niezawsze bede miał czas na dodanie newsa lub sprawdzenie forum żeby niebyło obrazliwych tekstów itp. szukam także osóby znające lub uczące sie php+mysql żeby pomagały mi w rozwoju serwisu.

GG:4479920 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o profil to zapomniałem go wtedy uzupełnić, strona ma już jak widać domene obsługe php+mysql,nieograniczone miejsce, poczte może jeszcze załatwie dla wszystkich i bardzo by było mile widziane osoby znajace php+mysql albo osoby które chca administrować forum i dodawać newsy, GG:4479920 prosze o kontakt - PiotrZ czemu ty niechcesz pomagać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.
Jeśli chodzi o profil to zapomniałem go wtedy uzupełnić, strona ma już jak widać domene obsługe php+mysql,nieograniczone miejsce, poczte może jeszcze załatwie dla wszystkich i bardzo by było mile widziane osoby znajace php+mysql albo osoby które chca administrować forum i dodawać newsy, GG:4479920 prosze o kontakt - PiotrZ czemu ty niechcesz pomagać

 

Wprawdzie to pytanie nie do mnie jest adresowane i na nie nie odpowiem ale zapytam czemu nie chcesz się po prostu przyłączyć do nas do jednej wielkiej astrorodzinki, w kupie raźniej :astrobrac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem takie przypomnienie o uzupełnianie profilu jest skuteczne bo teraz następni koledzy logujący się na Forum wypełniają te rubryki wzorowo :D Co do pytania Twojego Kubatron to faktycznie nie mogę się zaangażować bo sercem , duszą i ciałem jestem na Astro-Forum . org . To mój drugi dom i nigdzie się z niego nie wybieram . Jednak życzę Ci sukcesów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc cel jest bardzo prosty lecz zarazem trudny poszukuje jak pisałem żetelnych administratorów którzy będą mi pomagali w rozwoju i dodawaniu różnego typu danych na strone strona bedzie o astronomi lecz niezawsze bede miał czas na dodanie newsa lub sprawdzenie forum żeby niebyło obrazliwych tekstów itp. szukam także osóby znające lub uczące sie php+mysql żeby pomagały mi w rozwoju serwisu.

GG:4479920 :wink:

 

Życzę powodzenia w prowadzeniu strony, a zapewniam Cię, że w tej formie, którą nam przedstawiłeś będzie to żmudna praca. Dobrze więc, że poszukujesz współadministratorów.

Może znajdziesz też kogoś do korekty, gdyż w Twoim powyższym tekście doliczyłem się 12 różnego rodzaju błędów. A zapewniam Cię, że wchodzący na stronę będą na to zwracać uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wieć chodzi o to że ten projekt będzie nudny wieć panowie mylicie się, co do dołączenia do waszej grupy to jestem a czy to sie nikomu nieznudzi ja robie serwis o astronomi z forum i różnymi ciekawostkami będzie również koło ogólnopolskie zajmujące się astronomia i nietylko.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.