Skocz do zawartości

Kolekcja Copernicus Model


husak27

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkim.

Ja zamówiłem prenumeratę i jest zadowolony. Zamówiłem od pierwszego numeru, na pierwsze dwa numer czekałem około dwóch tygodniu. Zapłaciłem przelewem po otrzymaniu paczki, otworzeniu jej w domu, obejrzeniu. Wszystko było dobrze, to zrobiłem przelew.

wlodek4u - napisał, że nie można się do nich dodzwonić, nieprawda. Sam do nich zadzwoniłem, po kilku razach udało się. Chciałem zapytać, jaki jest status zamówienia i odpowiedz mnie zadowoliła.

Trochę cierpliwości, a nie nerwów.

Teraz czekam na numer 3 i 4. :)

A i napisałeś też, że olałeś to i tu zrobiłeś duży błąd. Paczka tak czy siak do siebie przyjdzie, więc będziesz musiał za nią zapłacić. Czytają regulamin przy zamawianiu, na pewno przeczytałem, że jeżeli rezygnuję się z prenumeratę, to trzeba do nich napisać i zostanie to rozpatrzone w ciągu 28 dni.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem odpowiedz 2 lutego o potwierdzeniu prenumeraty

 

W jaki sposób dostałeś potwierdzenie prenumeraty ? Listownie ?

 

Co do dodzwonienia się do nich, mnie zawsze udaje się za 2 razem, nie więcej.

 

Ja czekam na nr. 4 i 5, a niecierpliwość zawsze towarzyszy mi do 6 nr. (zbierałem inne kolekcje) a później to nawet zapominam o kolejnych numerach :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób dostałeś potwierdzenie prenumeraty ? Listownie ?

 

 

 

W jaki sposób? Dostałem wiadomość na pocztę. Było coś, że zamówienie zostało przyjęte, czy coś takiego. Dokładnie nie pamiętam, a meila usunałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PierreDeSalve

Witajcie

 

zamówiłem prenumeratę i jestem bardzo zadowolony z tego. Tym którzy mają wątpliwości proponuje to

jestem tak samo zafascynowany! Życzę miłego prenumerowania prenumeratorom :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, taki byłem zajarany ze słonce rozwaliłem cale porysowane...:unsure: Możecie mi doradzić co z tym zrobić? a c.zarek dzwoniłem do wydawnictwa powiedziała ze na początku tygodnia zaczęli pakować nr 3 i 4, 1 i 2 tez powinni

Edytowane przez PierreDeSalve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na następny raz trochę mniejszą roździelczość proszę, bo prawie nic nie widać.

A tak w ogóle to na razie nadal ich nie ma z 3 częścią nadal czekam. Mam nadzieję, że przyjdą w ciągu tego miesiąca :szczerbaty: bo nadal nie mam pierwszego etapu ukończonego <_<

 

EDIT: Aha i tak jeszcze przedwczoraj też mi ten model zrobił rozróbę bo spadł mi z biurka na podłogę ale był hałas :D serce mi waliło jak młot bałem się patrzeć w jakim stanie jest układ ale nic się nie stało na szczęście teraz model rozłożyłem i czekam na tę 3 część :)

Edytowane przez Grery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi w ten piątek czy sobotę przyjdzie 3 i 4 pocztą śmieszne te śrubki są dociskowe prawie je pogubiłem, a tak przy okazji według mnie priorytet znając życie przychodzi w ciągu tygodnia nie wiem jak wy ale ja dostane w piątek. a i nie zwracajcie uwagę na błędy w 1 gim. mam 2 z Pol.

Edytowane przez PierreDeSalve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi w ten piątek czy sobotę przyjdzie 3 i 4 pocztą śmieszne te śrubki są dociskowe prawie je pogubiłem, a tak przy okazji według mnie priorytet znając życie przychodzi w ciągu tygodnia nie wiem jak wy ale ja dostane w piątek. a i nie zwracajcie uwagę na błędy w 1 gim. mam 2 z Pol.

 

znajdź lepiej sobie jakieś pudełeczko i foliowe woreczki ^^ ja tak pochowałem wszystko i mam jak nowe ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam porysowane słońce, ale już takie było ;/ Ale ewidentnie mniejsze porysowanie niż u kolegi wyżej. Ale najważniejsze że nie widać tego z pewnej odległości, a dopiero po przyglądnięciu się

Edytowane przez husak27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś w prenumeracie nr 3 i 4 a w nim malutkiego Merkurego. Zdziwiłem się, że ta planeta jest wkładana, a nie wkręcana do cienkiego pręcika. :no: To jest luźne mocowanie! Bardzo łatwo będzie można ja zgubić..... Moim zdaniem trzeba tu użyć kleju. Co o tym myślicie?

frugoslaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bou7 jeśli wysłałeś 07.03.2010 musisz czekać aż wyjdzie piąty :D - 17.03.2010 i szósty 03.04.2010 w sobotę podajże i od 5 do 15 oczekujesz paczki,tak mi się wydaje jak z nr 3 i 4 :g: . Poza tym przyjdzie ci do domu bo to priorytet a jak nie to idziesz na pocztę ja tak musiałem bo listonoszowi się jej nie chciało nosić <_<

Edytowane przez PierreDeSalve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.