Skocz do zawartości

Kolekcja Copernicus Model


husak27

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich tutaj jest link do angielskiej wersji kolekcji copernicus-model to każdy sobie będzie mógł sprawdzić z jakim numerem będą kolejne części http://www.build-solar-system.com/shop/uk/shop.asp?issue=SOLISSUE1.

 

zaciekawiło mnie w tym jedno. Co to za część w 48nr. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to co - tuleja, którą przymocowujesz do podstawy i w niej potem schowany jest silnik. Przecież wystarczy spojrzeć na pierwsze lepsze zdjęciu kompletnego modelu, gdzie widać jak on stoi na takich zaokrąglonych nóżkach.

 

Na śrubokrętach się nie znam, ale póki co potrzebny był jedynie taki o standardowym rozmiarze najbardziej popularnym. Na pewno masz go domu.

I potrzebne były 2 klucze imbusowe sześciokątne 2 i 2,5

Edit: Pomyłka, potrzebne były 1,5 i 2 a czy 2,5 to już nie pamiętam.

Kup sobie najlepiej zestaw kluczy i śrubokrętów wtedy nie będziesz miał problemów

Pozdrawiam

Edytowane przez toba94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dziś Merkury :rolleyes:

 

8 lutego dostane od babci (tak dla odmiany) 4 numer. Już się nie mogę doczekać, etap pierwszy niedługo zostanie ukończony :banan:

i z piątym numerem zacznie się etap drugi, bodajże największy(?)

A u was są znalazły się jakieś złe części ? Mówiłem już, że tydzień temu dostałem 3 numer i tam była krzywa zębatka mówili że maximum za miesiąc dostanę ten sam numer jak na razie minął tydzień i nie ma ale na pewno niedługo będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hah. Dziś mamy Merkury a za cztery tygodnie Wenus.

 

Zastanawiałem się i doszedłem do wniosku że wszystko zależy od tej 55-zębnej zębatki. Bo jeśli się ona kręci wprawia w ruch przekładnię Merkurego która kręci przekładnią Wenus itp.

 

Chociaż zauważyłem że będziemy też płacić 30 zł. za jedną część do modelu ; /

 

A propo części. Co to jest to w ostatnim (52) numerze ? Bo nie kojarzę :compress:

Edytowane przez Bou7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są 3 etapy . Pierwszy się skończył po czwartej części .Piąty numer rozpoczyna etap drugi :) .

 

Racja w gazecie jest tak napisane, toba o co chodzi z tymi 12 etapami? Bo nie do końca rozumiem, może chodzi o coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A propo części. Co to jest to w ostatnim (52) numerze ? Bo nie kojarzę :compress:

 

To chyba jakaś pokrywka do zasilacza albo zasilacz.

Sebastian są 3 główne etapy ( może to są pomniejsze ) pierwszy to 55 zębatka no i słońce na podstawce z główną kolumną i Merkurym, drugi to jak są wszystkie planety i zębatki ale jeszcze nie ma tuleji i zasilacza a w trzecim właśnie dokańczamy. :)

Edytowane przez Grery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że to co Ty masz to astrolabium - czyli model układu Słońce - Ziemia - Księżyc (co napisałeś w pierwszym poście) ale czy to to samo wydawnictwo?

Bo jeśli tak to jestem spokojny o model Układu Słonecznego.

Paweł Maksym

Witam:) !

Mieszkam w Niemczech i tutaj dostaje w kazda srode kolejny zeszyt( obecnie 26 z planeta Saturn i ramieniem zamocowania). Zachecam do kupna. Raz, ze "oko cieszy", jak co 4 tygodnie mozna dostawic nastepne calo niebieskie, dwa oczekiwanie na CALOSC- bedzie pewno jak rozpakowanie prezetow w Boze Narodzenie.

Serdecznie wszystkich pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:) !Mieszkam w Niemczech i tutaj dostaje w kazda srode kolejny zeszyt( obecnie 26 z planeta Saturn i ramieniem zamocowania). Zachecam do kupna. Raz, ze "oko cieszy", jak co 4 tygodnie mozna dostawic nastepne calo niebieskie, dwa oczekiwanie na CALOSC- bedzie pewno jak rozpakowanie prezetow w Boze Narodzenie. Serdecznie wszystkich pozdrawiam

 

 

Czy mógłbyś wstawić zdjęcie ? I zrobić parę fotek Jowisza (moja ulubiona planeta w Układzie Słonecznym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

zakupilem pierwszy numer w kiosku, pozniej zamowilem prenumerate dostałem odpowiedz 2 lutego o potwierdzeniu prenumeraty do tej pory nie zobaczylem listonosza z przesyłką w dzrwiach.

pisałem maila ale bez odpowiedzi , dzwonilem ale dodzwonic sie do nich graniczy z cudem .

olałem zbieranie tego drogiego szitu. nie spodziewalem sie takiej powaznej firmy jak te cwele zeby chociaz gamonie odpowiedzieli H.I.W.D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

zakupilem pierwszy numer w kiosku, pozniej zamowilem prenumerate dostałem odpowiedz 2 lutego o potwierdzeniu prenumeraty do tej pory nie zobaczylem listonosza z przesyłką w dzrwiach.

pisałem maila ale bez odpowiedzi , dzwonilem ale dodzwonic sie do nich graniczy z cudem .

olałem zbieranie tego drogiego szitu. nie spodziewalem sie takiej powaznej firmy jak te cwele zeby chociaz gamonie odpowiedzieli H.I.W.D.

no ładnie się kolega przywitał na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.