Skocz do zawartości

Kolekcja Copernicus Model


husak27

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dawno się dowiedziałem że w połowie czy jakoś tam mogą wstrzymać wysyłanie do kiosków i tylko prenumeratą będzie przychodzić do domów, a co do proporcji to w jaki sposób mogli by umieścić takie słońce po kij mi takie wielkie słońce tylko miejsce zawala może na podwórku sobie postawie to? to nikt by tego nie zbierał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupuje w kiosku i narzazie mam wszystko OK mam nadzieje że będzie tak dalej.

Jeśli przerwom wysyłanie do kiosków czasopism będę zmuszony zamówić prenumeratę z wycinka z gazety. :no: :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega zbierał kiedyś taki statek modelarski tego samego wydawnictwa i któregoś dnia w ogóle nie było tego od któregoś tam nr chyba :g: 34 a było 63 i zamówił prenumeratę na str. internetowej :rolleyes: . A teraz zadzwoniłem do wydawnictwa jeszcze raz i zgłosiłem reklamację przyślą nową zębatkę z nr 3! :banan: oczywiście miałem z tym problem (str. 6)

Edytowane przez PierreDeSalve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a mi nareszcie przysłali 3 numer i też wreszcie mam dobrą zębatkę bez żadnych uszkodzeń.Dam zdjęcia jakich narzędzi musiałem użyć do składania tego pierwszego etapu i jak się przedstawia Słońce i Merkury :szczerbaty:

Zgadzam się też, że Merkury jest słabo umocowany i zrobiłem to samo klejem i jest dobrze :)

post-18564-126901321385_thumb.jpg

post-18564-126901322407_thumb.jpg

post-18564-126901325564_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dobrze i uważaj nie myj tego wodą, ja tak zrobiłem i się kropki rdzy robiły. Nie wiem albo coś takiego, ja używam do czyszczenia szmatki do okularów teraz

 

Nudziło mi się i zapisałem jakie planety będą w jakim numerze:

4 - Merkury

6 - Wenus

8 - Ziemia

12 - Mars

17 - Ceres

21 - Jowisz

26 - Saturn

31 - Uran

36 - Neptun

41 - Pluton

46 - Eris

Edytowane przez PierreDeSalve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja tez zamówiłem prenumeratę tylko bardzo się martwię czy nie przerwą jej produkcji trochę chodzę po kioskach i zawsze się pytam czy ludzie kupują n Copernicusa sprzedawcy odpowiadaja że NIE i ze zawsze muszą zwracać te czasopismo do wydawnictwa !!!!!!!

Dziś byłem w jednym kiosku i sprzedawca powiedział że wydawnictwo wypościło REEDYCJE czyli ponowne wypuszczenie kolekcji od 1 NUMERU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.