Skocz do zawartości

Delta Optical zabiera głos


Grzegorz M.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witamy przedstawiciela Delta Optical na naszej stronie. Zawsze miło wspominam zakupy w tej firmie przede wszystkim jej przyjazne nastawienie do klienta. Co do cen, asortymentu itp. spraw rynek mamy jaki mamy czyli w krótkiej spódniczce. Po części to problem finansowy nabywców ale nie tylko głównie brak edukacji w szkole (jakieś tam pierwociny astronomii połaczone doklejone do fizyki). To sprawia, że wielu

osobom astronomia myli się z astrologią... :Cry:

 

P.s. Co do bezcłowego przywożenia można to zrobić nawet jutro to żaden problem. Problemem jest zabójczy kurs EUR oraz to, że nasze zarobki wykazują (statystycznie) const. w ostatnim okresie 2-3 lat (GUS). Trudno uważać że jest dobrze, jesli zarobki ruszyły w górę o wskaźnik inflacji, a wartość EUR wzrosła ok. 30% (z 3,75 do 4,8-4,9). Siła nabywacza PLN w UE spadła więc o 30% przez ost. 2 latka. Jak się rozgladałem 2 lata temu za TMB 105/650 to kosztowało w PLN ok. 12-13 tys., dzisiaj-prawie 18 tys.

Horror.

Pozdr.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam za sobą pierwszy kontakt handlowy z firmą Delta Optics . Długo poszukiwany okular z krzyżem został sprowadzony specjalnie dla mnie . Jutro spodziewam sie kuriera . Moje wrażenia na gorąco są następujące . Firma podchodzi poważnie do zamówień jednostkowych i wywiązuje się należycie . Na maile odpowiada nieomal natychmiast . Obecnie negocjuję większe zamówienie które bedzie wymagać od zarzadu Delty pewnej elastyczności i kompromisu na korzyść zamawiającego . Mam nadzieję że będzie po mojej myśli i będę mógł z czystym sumieniem polecić astrobraciom współpracę z tym dystrybutorem astro sprzętu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ostatnio zakupiłem w firmie Delta Optical montaż CG5 i jestem w pełni zadowolony zarówno ze sprzętu, który dotarł do mnie w nienaruszonym stanie, jak i z obsługi. Bez problemu otrzymałem wszystkie interesujące mnie informacje (również przez maila, co w przypadku innych firm jest czasem bardzo trudne do osiągnięcia). Nie było również żadnego problemu, by towar sprowadzony z USA poczekał w firmie kilka tygodni w czasie gdy starałem się o kredyt bankowy. Oby wiecej firm tak traktowało swoich klientów.

 

Pozdrawiam,

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie w USA CG-5 goto ze wspomnianymi akcesoriami kosztuje jakieś 3600 zł,

ale za to w Niemczech już ok. 5500 zł (przy obecnych kursach dolara i euro).

Jak widać cena w Polsce kształtuje się gdzieś pośrodku,

a więc nie jest aż tak "kosmiczna" :-)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zastanowil mnie fragment wypowiedzi dotyczacy slabo rozwinietego rynku. Panowie czy nie uwazacie ze gdyby kazde zamowienie bylo realizowane w sensownym terminie, bez zbednej zwloki, wyszukiwania czy cos jest czy tez nie ma. Sprowadzania nawet taniego sprzetu tylko na zamowienie("bo zadko sie sprzedaje") to rynek troszke by sie ruszyl, przez fakt ze ludzie zaczeliby kupowac u was a nie w sieciowych sklepach z drugiej polkuli.

Dla jasnosci, nie mam tu na mysli tylko DO, ale wszystkie polskie firmy zajmujace sie tego typu dzialaniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.