Skocz do zawartości

Odsłona loga strony.


Rekomendowane odpowiedzi

Kubatron jest okazem typowo niedocenionego człowieka. Szuka poplasku i rozgłosu dlatego, każdy z elementów konsultuje i zadręcza nas swą bufonowata paradą. To tak samo jak bym ja np. prosił o zdanie ludzi forum w sprawie każdej animacji u mnie na stronie, zmienia sie ona co 2 - 3 tygodnie - kubatron pomyśl co by było gdybym to robił. Facet skumaj wreszcie, że należy się chwalić osiągnieciami a nie drobnymi pierdołami co by było gdyby wszyscy, którzy tu mają strony pytali o każdą dupe maryni..........stary juznawet ludzie z forum phpBB mają cię dosyć choc dobrze cie nie znają. Upierdliwy wyjatkowo jest ten twój skomlący o wejścia na strone post. Stary moja strona notuje średnio 80-85 odsłon dziennie może to i mało ale regularnie i w konkretnej sprawie. Ale ja nigdzie nie ogłaszłem się tak namolnie jak ty. Stary jak ci to powiedział na czacie astronomii.pl traktor - rób tak by cię nie usłyszeli to o tobie usłyszą! Bufonady nikt nie lubi i dziwi mnie, że ta krytyka jeszcze nie dała ci nic do myślenia. Zamias powiedzieć coś ciekawego na temat astro to twoje posty dotyczą tego - z kim współpracować, jakie działy otworzyć - stary czy Ciebie redaktor lokalnej gazety pyta o temat artykułu zanim go napisze...............kurna zastanów sie nad sobą bo mnie już wnerwiasz chłopcze a mnie ciężko zdenerwować co potwierdzą ci co mnie znają......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do logo.........stary mógł bys dekorować sklepy z zabawkami. Zobacz logo tego forum, czy logo renomowanych firm Adidas, Meade...prostota...prostota...prostota...i piękno!

 

Ja jak zobacze jedna literę z tamtych logo to juz wiem o jaką firmę chodzi!

 

Albo np. z logo tego forum wystarczy, że zobaczył bym kometę z logo i juz wiem o jakie forum chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.