Skocz do zawartości

Hihoty podczas pełni


JaLe

Rekomendowane odpowiedzi

Wykonałem łącznie 42 minutowa ekspozycję z klatkach po 3 minuty jedna za drugą. Zdjęcie złożone bez udziału darków i flatów dlatego w jednym miejscu po prostu dość bezpardonowo potraktowałem paprocha, dzięki czemu go usunąłem wraz z niektórymi gwiazdkami, ale niestety bardzo mnie drażnił ;). Crop bez jakiegokolwiek działania związanego z paprochami więc nie ma żadnych przekłamań.

 

Oczywiście są widoczne pewne zniekształcenia gwiazdek w lewym górnym rogu ale ten obiektyw tak ma, wiem to gdyż podobnie zachowywał się podczas sesji na EQ6.

 

 

Rejestrator: Canon 350D niemodyfikowany

Obiektyw: Canon 50mm/1.4

Prowadzenie: AstroWalker

Statyw: Manfrotto 190

Głowica: 486 RC2

 

Poniżej obrobione zdjęcia:

hh pełna klatka.jpg

hiha aw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siakieś takie zadymione tło, przykurzone, na moim monitorze... gdze ten klar, oddech i przejrzystość kosmosu?

Kolorki gwiazd urocze...

 

JaLe moja wypowiedź potraktuj jako konstruktywne narzekanie lajkonika :P i do roboty :szczerbaty:

 

pozdrawiam

Ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siakieś takie zadymione tło, przykurzone, na moim monitorze... gdze ten klar, oddech i przejrzystość kosmosu?

Kolorki gwiazd urocze...

 

JaLe moja wypowiedź potraktuj jako konstruktywne narzekanie lajkonika :P i do roboty :szczerbaty:

 

pozdrawiam

Ori

No jak widać spoglądasz okiem kobiety. Pełnia Ori wiesz co to znaczy ? W samochodzie nie najważniejszy jest kolor ;) ale oczywiście liczy się każde spostrzeżenie, chociaż tym to mnie zastrzeliłaś notworthy.gif

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba premiera zdjęć z AstroWalker'a. (rym częstochowski, bo w sumie to dziś święto MBCz).

Wygląda bardzo nieźle i obiecująco.

Ciekaw jestem jak by było z dłuższej ogniskowej.

 

Postaram się wykonać zdjęcia w różnych konfiguracjach i wszystko opisze w osobnym wątku.

Jak porównuje zdjęcia z AstroTraka to już widzę, ze przy ogniskowej 50mm AW sprawdził się i prowadzenie jest nie gorsze niz na EQ6. Co będzie dalej pokażą testy, których prze de mną sporo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak widać spoglądasz okiem kobiety. Pełnia Ori wiesz co to znaczy ? W samochodzie nie najważniejszy jest kolor ;) ale oczywiście liczy się każde spostrzeżenie, chociaż tym to mnie zastrzeliłaś notworthy.gif

 

 

 

 

:szczerbaty:

 

:compress:

rzeczywiście miałes jasno, a tym kolorem samochodu mnie zabiłeś :flirt::Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:szczerbaty:

 

:compress:

rzeczywiście miałes jasno, a tym kolorem samochodu mnie zabiłeś :flirt::Beer:

 

Sory, ale jadę z "grubej rury" ;) taki mój nieodparty urok szczerbaty.gif

 

a mógłbyś pokazać zdjęcia samego montażu?

no i opisać parę pierwszych wrażeń,

wygląda bardzo obiecująco

pozdrowienia

 

Na pewno to uczynię przewiduję nawet jakiś filmik. Chcę tylko zebrać więcej informacji, by recenzja miała ręce i nogi ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dla laików powtórzę ze musiałem wykonywać zdjęcie przy ISO200 i z przysłoną przymkniętą masakrycznie jak na ten obiektyw. Poniżej pojedyncza klatka, dla pokazania jak było jasno ;)

 

Bo jak jest tak jasno, to nie strzela się fotek jeno pisze się recenzje... :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak jest tak jasno, to nie strzela się fotek jeno pisze się recenzje... :Beer:

No dobrze, auto ma ładny metalizujący lakier i mruczy przyjemnie w środku skóra i klima. Ale za chiny nie wiadomo jak się go prowadzi.

 

Recenzja bez testów - kurcze robi się wesoło yahoo.gif

 

 

Ja natomiast wsiadłem do terenówki i jechałem po błocie i kurzu, ale to oczywiście żaden dowód na jakość pojazdu sorry.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, auto ma ładny metalizujący lakier i mruczy przyjemnie w środku skóra i klima. Ale za chiny nie wiadomo jak się go prowadzi.

 

Recenzja bez testów - kurcze robi się wesoło yahoo.gif

 

 

Ja natomiast wsiadłem do terenówki i jechałem po błocie i kurzu, ale to oczywiście żaden dowód na jakość pojazdu sorry.gif

 

 

No dobra, jak jest tak jasno to idzie się spać, albo na piwo :Beer::Beer::Beer:

a nie foci i do tego DSLRem :rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, jak jest tak jasno to idzie się spać, albo na piwo :Beer::Beer::Beer:

a nie foci i do tego DSLRem :rofl:

A, no foci się jak jest presja i wszyscy chcą widzieć czy prototyp działa flirt.giffool.gif

 

Po za tym to dziwne, ale chyba kompletnie się nie rozumiemy.

 

 

 

Edytowane przez JaLe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.