Skocz do zawartości

Zakupy w Teleskop-Service.de


Gość polaris

Rekomendowane odpowiedzi

Może pokrótce napiszę jak to wygląda.

 

Zamawiam całość i płacę kartą. W tej chwili widzę, że dwa artykuły są dostępne od ręki, a na dwa trzeba czekać. Ostatnio TS rozdzieliło mi podobne zamówienie nie obciążając mnie dodatkowym kosztem przesyłki, ale nie mogę zagwarantować, że teraz też tak będzie. Koszt przesyłki do PL to 15E, ale może się okazać, że będzie to 30E :(

 

Po zakupie czekam na wyciąg z karty i sprawdzam po jakim kursie była realizowana transakcja, liczę indywidualny koszt i rozliczamy się przelewami (włączając faktyczny koszt przesyłki w PL).

 

AKTUALIZACJA

Obecnie chętni są:

Piotrkusiu

Mietekdabest2

Hans

Polaris

 

Zrzut z zamówienia (niepotwierdzonego):

 

 

 

Proszę o 100% decyzje.

Pozdrawiam.

Edytowane przez polaris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam.

 

Ps. Polaris, jak Ci zaczną kombinować, rozbijać, cudować i będziesz miał dość robienia za głuchy telefon i centrale wysyłkowo-logistyczną, to po prostu daj znać i odpuszczę. Nie chciałbym aby przez mojego rollercostera miało się coś zbytnio zagmatwać.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Twój rollercoaster jest dostępny od ręki :)

Problem jest z Bahtinovem i moim mikrofokuserem ;)

 

PS. Patrick Woitala napisał mi, że zapłacę za przesyłkę(i) tylko raz, więc ten problem odpada!

Edytowane przez polaris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ,czy jeszcze mozna się przyłączyc z lornetą:

TS 28x110 MX Marine

http://www.teleskop-express.de/shop/product_info.php/info/p2694_28-x-110-MARINE---Outdoor--und-Nachtglas---gummiarmiert.html

Jezeli mozna,to od razu potwierdzam że zamawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupione. Ostatecznie zostało nas trzech, więc wyszło po 5E/os. za przesyłkę. Jak tylko pojawi się paczka z rollercoasterem to dam znać. Na mikro i maskę trochę poczekamy :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.